Τι όνειρο είδατε χθες;

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Χθες το όνειρο βγήκε ...βαρκάδα!!!​

Είμαστε λέει με τη Lor μαζί σε μια βάρκα μέσα στο μαύρο ζόφο και διασχίζαμε τον Αχέροντα. Ειδυλλιακό τοπίο, ούτε πουλί δε φτερούγισε και κάπου μακριά ακούγονταν ουρλιαχτά λύκων.
Ξύπνησα τρομαγμένος, πήγα στα pm και άνοιξα ένα αδιάβαστο, ήταν από αυτή...
"δεν μπαίνω στη βάρκα μου λέει, που να χτυπιέσαι κάτω"​

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μα, πάνε στον Αχέροντα βαρκάδα τις κοπέλες; Αν είναι δυνατόν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μα, πάνε στον Αχέροντα βαρκάδα τις κοπέλες; Αν είναι δυνατόν. :P

Πλάκα κάνεις; Οι κοπέλες ... πεθαίνουν να πάνε!:P

κρύο, το ξέρω, αλλά δε γινόταν να μη το γράψω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 9,970 μηνύματα.
Μα, πάνε στον Αχέροντα βαρκάδα τις κοπέλες; Αν είναι δυνατόν. :P
Κι όμως είναι κάτι το υπέροχο. Μπορείς πρώτα να πας από τη θάλασσα με τη βάρκα στις εκβολές του ποταμού μέχρι ένα σημείο. Ύστερα, ανεβαίνεις σιγά - σιγά περπατώντας και που και που κολυμπώντας στις πηγές του Αχέροντα. Είναι μια φανταστική εκδρομή. Οι φωτογραφίες τα λένε όλα:




κρύο, το ξέρω, αλλά δε γινόταν να μη το γράψω!:redface:
Ναι, το νερό είναι λίγο κρύο, αλλά το συνηθίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις; Οι κοπέλες ... πεθαίνουν να πάνε!:P
Αγαπητέ χρήστη Eileen, μιλάτε μετά λόγου...γνώσεως? :hmm:

Μα, πάνε στον Αχέροντα βαρκάδα τις κοπέλες; Αν είναι δυνατόν. :P
Στο επόμενο όνειρο να διαλέξεις εσύ καλύτερα νερά και...σκάφος! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις; Οι κοπέλες ... πεθαίνουν να πάνε!:P
Χαχαχα, όντως! :P
Στο επόμενο όνειρο να διαλέξεις εσύ καλύτερα νερά και...σκάφος! ;)
Εγώ θα διάλεγα κρουαζιέρα στις κυκλάδες και με ιστιοφόρο παρακαλώ! :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εγώ θα διάλεγα κρουαζιέρα στις κυκλάδες και με ιστιοφόρο παρακαλώ! :upside:

Δεν θα υπαρξει δυσκολια νομιζω, το συγκεκριμενο εχει και μεγαλα...καταρτια , μενει να χαραξουμε πορεια...σκυφτοι στο χαρτη! :P
Στο σημερινο ονειρο, να φερεις και τη νιτσεραδα σου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν θα υπαρξει δυσκολια νομιζω, το συγκεκριμενο εχει και μεγαλα...καταρτια , μενει να χαραξουμε πορεια...σκυφτοι στο χαρτη! :P
Στο σημερινο ονειρο, να φερεις και τη νιτσεραδα σου :whistle:

A, σήμερα δεν μπορώ, έχω να πρωταγωνιστήσω σε άλλο όνειρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
A, σήμερα δεν μπορώ, έχω να πρωταγωνιστήσω σε άλλο όνειρο.:P
Με....αεροπλανα? :(

Ιωαννα, δεν ημουνα εγω για αεροπλανανα,, καλες πτησεις!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Περνούσα,λέει, από κάτι σαν αλάνα και βλέπω κάτι σκυλιά να κοιμούνται. Περπατώ αργά έτσι ώστε να περάσω μέχρι που ένα σκυλί ξυπνάει και με δαγκώνει στο χέρι χωρίς να το αφήνει. Την στιγμή που το ελευθερώνω με το άλλο χέρι με ξαναδαγκώνει (στο άλλο χέρι αυτή τη φορά). Βλέπω τα κόκκινα μάτια του σκύλου και ...εκεί σηκώθηκα για νερό

Ίσως πρέπει να κόψω το πολύ φαΐ το βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είδα πως ήμουν στην βάπτιση ενός μικρού ( το παιδάκι έχει βαπτιστεί από τον Ιανουάριο του 13:P ) και γινόταν η βάπτιση λέει δίπλα από το σπίτι του :hehe:
Και φορούσα ένα καπέλο, και γι αυτό δεν με γνώρισε... Αλλά μόλις έβγαλα το καπέλο ήρθε και δεν ξεκολλούσε από την αγκαλιά μου και δεν πήγαινε να το βαπτίσουν :hehe:
Μάλλον πρέπει να το δω σύντομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Υπαρχει καποιος-α εδω που να μπορεσει να μου ερμηνευσει ενα ονειρο;
Πραγματικα ειδα ενα ονειρο χθες παρα πολυ περιεργο...
Μου κανει εντυπωση που δεν μπορω με τιποτα να το ερμηνευσω. Σχεδον παντα εχω μπορεσει κ ερμηνευσει τα ονειρα μου που σχεδον παντα εχουν να κανουν με την ζωη μου, τις σκεψεις μου. Ομως τωρα πραγματικα μπλοκαρα κ δεν μπορω να το εξηγησω πραγματικα..
Πειτε μου αν ξερει κανεις να μου πει να μην το αραδιασω τσαμπα γιατι ειναι ολοκληρωμενο σεναριο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Έχω καιρό να δω όνειρα-υπερπαραγωγή, πόσο μου χουν λείψει. Όταν έβλεπα μέτα είχα να σκέφτομαι κάτι για όλη την μέρα. Ωραία που είναι τα όνειρα πάντως, μας δίνουν ελπίδες για πράγματα που δεν θα συμβούν πιθανότατα ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν ειναι ωραια.. Διοτι αν ειναι ασχημα ξυπνας κ λες phew!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σωστό και αυτό! :P θα προτιμούσα να βλέπω ωραία όνειρα και μετά από λίγο καιρό να πραγματοποιόνταν, τι καταπλητικά που θα ήταν. Το μόνο αρνητικό είναι πως δεν ζούμε σε μαγικούς κόσμους με νεράιδες, ξωτικά κτλ που να σου κάνουν τα όνειρα αληθινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Είδα πως ξέχασα να πάρω τις απαντήσεις των ασκήσεων που ήταν προς παράδοση εκείνη την ημέρα...
Η παράδοση είναι εν τω μεταξύ σήμερα
Φρίκαρα ομολογώ, ακόμη και στο όνειρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα ειδά μια πρώην φίλη μου που τώρα μόνο ένα "γεια" θα ανταλλάζαμε. τα χαμε βρει λέει και ήμασταν τόσο χαρούμενες, όλο αγκαλιές και φιλιά, μες στον ενθουσιασμό. φάνταζε αρεκτά αληθινό το όνειρο, μετά ξύπνησα όπως συμβαίνει κάθε φορά που βλέπω ένα ωραίο/ενδιαφέρον όνειρο. Τι μπορεί να σημαίνει αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα ειδά μια πρώην φίλη μου που τώρα μόνο ένα "γεια" θα ανταλλάζαμε. τα χαμε βρει λέει και ήμασταν τόσο χαρούμενες, όλο αγκαλιές και φιλιά, μες στον ενθουσιασμό. φάνταζε αρεκτά αληθινό το όνειρο, μετά ξύπνησα όπως συμβαίνει κάθε φορά που βλέπω ένα ωραίο/ενδιαφέρον όνειρο. Τι μπορεί να σημαίνει αυτό; :hmm:
Ότι σύντομα πρόκειται να πάρεις λεφτά .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ότι σύντομα πρόκειται να πάρεις λεφτά .

Σίγουρα. Αν και δεν το νομίζω, είναι ευπρόσδεκτα! Ακόμα και το τζόκερ να κερδίσω υπόσχομαι πως δεν θα μου αλλάξουν τα λεφτά τον χαρακτήρα παρά μόνο τα ρούχα που είναι στην ντουλάπα μου. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,761 μηνύματα.
Εγώ είδα το κλασικό μου, να τρέχω σε δάσος ενώ βρέχει και να ακούω μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top