Του κόσμου τα παράξενα

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,482 μηνύματα.
«Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά στην πορεία τον άκουγα αργά το βράδυ. Καθώς περνούσαν οι μέρες ο ήχος ακουγόταν και όταν ήμουν μέσα στο σπίτι μου. Στη διασταύρωση των οδών Κηφισίας με Ακροπόλεως ακούγεται πιο έντονα, σαν να βρίσκεται εκεί το επίκεντρο όπως επίσης και μέσα στο υδραγωγείο όπου βρίσκεται λίγα χιλιόμετρα μακριά. Όταν είμαστε στο σημείο όπου ακούγεται έντονα, νιώθουμε σαν κάποιος να χτυπάει μέσα από τη γη. Εκεί, βέβαια, βρίσκεται ο αγωγός φυσικού αερίου. Όλοι φοβόμαστε γιατί δεν γνωρίζουμε από που προέρχεται. Υπάρχουν άτομα που ξυπνούν από τον ήχο 2 και 3 η ώρα τα ξημερώματα. Εγώ για παράδειγμα, χθες στις 5:30 τα ξημερώματα, ήμουν ξύπνιος και τον άκουγα», περιγράφει ο κ. Κοχειλάκης.
Παράλληλα, η κα Αναστασία Λαμπαδά, κάτοικος των Μετεώρων, εξήγησε στο ThessToday.gr ότι όσοι μένουν στο ισόγειο ακούν τον ήχο και μέσα στο σπίτι τους. «Εγώ προσωπικά όταν είμαι στο μπαλκόνι μου τον ακούω αρκετά. Περπατήσαμε μαζί με άλλους κατοίκους για να δούμε που οδηγεί και στη διασταύρωση ακούγεται πολύ έντονα, σαν να δονείται το έδαφος. Αρκετές οικογένειες δεν μπορούν να κοιμηθούν το βράδυ. Πλέον, έχει γίνει πιο έντονος και πιο ενοχλητικός. Το Σάββατο, μάλιστα, 8 Ιανουαρίου, επειδή ακουγόταν πολύ έντονα στις 1:30 το βράδυ, βγήκαμε όλοι έξω να δούμε από που προέρχεται. Όταν φτάνουμε στο επίκεντρο, νιώθουμε στα πόδια μας το ντουκ…ντουκ…ντουκ…», περιέγραψε, τονίζοντας ότι πρόκειται για σοβαρό πρόβλημα που χρήζει άμεσης αντιμετώπισης καθώς κανείς δεν γνωρίζει τι μπορεί να συμβεί.

τι λέτε εσείς πως μπορεί να είναι;
η ευαθ λεει δεν ειναι απο σωληνες της, ο κοσμος λεει οτι προερχεται απο το δασος σειχ σου προς το βουνο


δειτε και τα 4 βιντεακια

σημεια ενδιαφεροντος:
κηφισίας με ακροπολεως
κηφισίας με παπαφλεσσα
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.



τι λέτε εσείς πως μπορεί να είναι;
η ευαθ λεει δεν ειναι απο σωληνες της, ο κοσμος λεει οτι προερχεται απο το δασος σειχ σου προς το βουνο


δειτε και τα 4 βιντεακια

σημεια ενδιαφεροντος:
κηφισίας με ακροπολεως
κηφισίας με παπαφλεσσα
στοιχειωμενη περιοχη ή κατι παραφυσικο ισως.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,482 μηνύματα.
στοιχειωμενη περιοχη ή κατι παραφυσικο ισως.
Δεν ξέρω και το νορμαλ (δλδ νερο, σωληνες ή γεωλογικο φαινομενο) και το παρανορμαλ (δεν ξερω τι) περιεργα ειναι

Μου κανει εντυπωση που ακουγεται συγκεκριμενα απο τα μεσανυχτα μεχρι τα ξημερωματα, εδω και 5 εβδομαδες, αυτο το επαναλαμβανομενο ντουκου ντουκου. Δηλαδη μεσα στη μερα γιατι οχι; Ακομα και η φασαρια της ημερας, τα αυτοκινητα κλπ να το καλυπτε, ε σιγουρα καποιοι θα το ακουγαν καποια ωρα, πχ προς το μεσημερι. Αλλα οχι, αυτο μονο το βραδυ τι φαση; Και το εδαφος τρανταζεται στις οδους εκει αμα δειτε στο βιντεο, περα απο τον ηχο.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,482 μηνύματα.

απο τα βιντεο που τον ακουω
διαπιστωνω οτι ΔΕΝ εχει σταθερο tempo, αλλα καποιοι χτυποι πανε λιγο πιο αργα αλλοι λιγο πιο γρηγορα και αλλοτε αλλαζει σε ενταση. Τι φαση;;;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,818 μηνύματα.
Area 51 Joke GIF
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,818 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

απο τα βιντεο που τον ακουω
διαπιστωνω οτι ΔΕΝ εχει σταθερο tempo, αλλα καποιοι χτυποι πανε λιγο πιο αργα αλλοι λιγο πιο γρηγορα και αλλοτε αλλαζει σε ενταση. Τι φαση;;;
Πιστευω βρέθηκε η άκρη εκτός αν είναι κάτι άλλο

 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.

Πανικός για τουρίστες στην Ταϊλάνδη – Βγήκε ο… Godzilla στην τουαλέτα τους

1643305535715.png

Πανικός κατέβαλε ζευγάρι Βρετανών τουριστών στην Ταϊλάνδη, όταν ανακάλυψε στη λεκάνη της τουαλέτας του ξενοδοχείου τους τον… Godzilla. Όχι ακριβώς σ’ αυτό το μέγεθος, αλλά στα μάτια τους, από τον τρόμο τους, η ασιατική σαύρα που βγήκε μέσα από τη λεκάνη φάνταζε σαν… δεινόσαυρος.

Το ζευγάρι από τη Βρετανία έκανε διακοπές στην Ταϊλάνδη όταν δέχθηκε αυτόν τον απρόσκλητο επισκέπτη. Το ερπετό βγήκε από τις σωληνώσεις, ανέβηκε στη λεκάνη της τουαλέτας, κοίταξε ολόγυρα για περίπου τρία λεπτά και μετά εξαφανίστηκε και πάλι μέσα από τις σωληνώσεις της αποχέτευσης.

Εχει βιδεο στην πηγη.
Αχ μωρε...γλυκουλικο που ειναι...
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.

 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Xωρίς να θέλω να γίνω σεξιστής, για ποιο λόγο συνήθως οι γυναίκες είναι θύματα της ανασφάλειάς τους; :adventure:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top