Το δικό σου ταλέντο είναι...

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αν δεν εχεις, πως να το ανακαλύψεις; Χοχοχο

Το αφήνω ασχολίαστο για χάρη του ομώνυμου.:P

Δεν μπορεί θα έχεις κάποιο ταλέντο , απλώς πρέπει να το ψάξεις λίγο:hmm:

Είμαι καλή σε πράγματα. Απλά οχι εξαιρετικά καλή για να πω οτι έχω ταλέντο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Τι θεωρώ εγώ ταλέντο ? Κάτι που χωρίς να το έχεις διδαχθεί ή να το έχεις ξανακάνει , να μπορείς με ευκολία να το φέρεις εις πέρας (όχι τέλεια ) αλλά με το δικό σου καλύτερο τρόπο. Άρα δεν μπορεί θα έχεις κάποιο ,αλλά θα το βρεις μόνο αν ξεκινήσεις καινουργια πράγματα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τα παραθέτω κατά σειρά επίδοσης: ποίηση, συγγραφή δοκιμίων και φωτογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ΜΗΤΕΡΑ Κάπτεν Ελένα
Εννέα μήνες σ’είχε στην κοιλιά της,
για όσο ζει θα σ’έχει στην καρδιά της,
γιατί αυτή είναι μόνο μία
και σαν εκείνη δεν μας νοιάστηκε καμία.

Όταν μικρά το χτύπημα στο γόνατο πονούσε,
να μας φροντίσει έτρεχε, για μας καρδιοχτυπούσε,
κι όταν με αϋπνίες πέφταμε στο κρεβάτι ,
για πρίγκιπες μας έλεγε με το λευκό τους άτι.

Και όταν φτάναμε κλαμένα πια κοντά της,
τα βάσανα όλα έδιωχνε μονάχα μια αγκαλιά της.
Σε έπιανε μετά σφιχτά απ’το χεράκι
και σου ‘λεγε πως ήσουνα το πιο λαμπρό αστεράκι.

Αργότερα όταν φτάσαμε στα είκοσι μας χρόνια
και πάψαμε να παίζουμε κυνηγητό στ’αλώνια,
αδιαφορούσαμε εντελώς για κάθε είδηση της,
γι’αυτό και αποφεύγαμε να μένουμε μαζί της,

Πολύ μετά στους γάμους μας, ρύζι μάς επετούσε.
Τα δάκρυα της κύλαγαν ,μ’αυτή τα λησμονούσε.
Με της ευχές της μπήκαμε στο νέο μας το σπίτι
κι ας ήταν λίγο πιο μακριά , αφού έμενε στην Κρήτη.

Πενήντα όταν γίναμε, στις κλινικές γυρνούσε,
το χέρι της, το σφίγγαμε όταν αυτή πονούσε
και όταν μας ξεστόμησε να ‘μαστε ‘κει κοντά της
τα δάκρυα μας τρέχανε με το ξεψύχημα της.

Και τώρα εδώ μόνοι μας τον ουρανό κοιτάμε,
τ’αστέρια για να βρούμε αυτούς που αγαπάμε.
Μ’αυτή δεν είναι στ’άστρα, αλλά μες τη σελήνη,
Κι όλο το φως του σύμπαντος απλόχερα μας δίνει.

αυτο ειναι κατι που εχω γραψει για την μητερα μου το εχω στειλει σε εναν διαγωνισμο ελπιζω να κερδισω κατι γιατι πραγματικα το θεωρω υπεροχο... τις περισσοτερες φορες αυτα που γραφω μου φαινονται σαχλα ακομα κι αν λενε το αντιθετο οι αλλοι, αυτο ομως νομιζω οτι ειναι πολυ καλο. οσοι το διαβασαν εχουν πει πολυ καλα λογια και μερικοι εκλαψαν κιολας!! αχαχχαχαχα!( πνευματικα δικαιωματα κατοχωρομενα για οποιον αναρωτιεται)

Σίγουρα είναι καλό,αλλά όχι και υπέροχο.Ας πατάμε και λίγο πάνω στη γη


Το δικό μου ταλέντο είναι να τρώω όσο θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
εγω εχω στον προγραμματισμο :redface:
η αλγοριθμικη σκεψη ειναι κατι που λατρευω και βρισκω πολυ γοητευτικο, οποτε νιωθω πολυ τυχερη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω εχω στον προγραμματισμο :redface:
η αλγοριθμικη σκεψη ειναι κατι που λατρευω και βρισκω πολυ γοητευτικο, οποτε νιωθω πολυ τυχερη :clapup:

α και εγώ και εγώ.Μπορώ να προγραμματίζω τα γεύματα έτσι ώστε να μην υπάρχει ποτέ στιγμή που να μην νιώθω σκασμένος.Τοπ προγραμματιστής και εγώ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
οτι μπορει καθενας φιλε Hodor :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

captain elena

Νεοφερμένος

Η κάπτεν ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σίγουρα είναι καλό,αλλά όχι και υπέροχο.Ας πατάμε και λίγο πάνω στη γη


Το δικό μου ταλέντο είναι να τρώω όσο θέλω.

ο καθενας κρινει αναλογα με τις επιπεδο του και τις γνωσεις του... εσενα μπορει να μην σε συγκινει το συγκεκριμενο ποιημα για το χ,ψ λογο να τρελενεσαι ομως για καβαφη η ριτσο... καθε ανθρωπος ψυχαγωγειται με διαφορετκα πραγματα, γιατι ο καθενας εχει διαφορετικο γουστο (δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Εχω ταλεντο στο να γραφω ωραια κειμενα,εκθεσεις και γενικοτερα εχω ταλεντο στον γραπτό λογο.
Ακομα μπορω να λεω λεξεις ανα γραμμα χωρις να τις βλεπω πολυ γρηγορα (οπως ενα εργο που ειχε δειξει καποια στιγμη στο mega που ενα κοριτσακι ειχε αυτο το ταλεντο απο εκεινη την στιγμη μου κολλησε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Έχω ταλέντο σε αυτό που είπε και η από πάνω,καθώς και στις ξένες γλώσσες,στο να κάνω σκίτσα της στιγμής,στον προφορικό λόγο,στην υποκριτική,στο να βγάζω 20άρια στο σχολείο χωρίς να διαβάζω,στο να βρίζω "με το γάντι",στο να πετάω υποννοούμενα,στο τάβλι,........:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Έχω ταλέντο στην δημιουργία εικόνων και επεξεργασία εικόνων με το Photoshop.]
Παίζω καλά τερματοφύλακας χωρίς να είμαι σε ακαδημία.

Καταλαβαίνω κατευθείαν τον άλλον.. πώς αισθάνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Στους υπολογιστές... Απο Α' Δημοτικού που πήραμε υπολογιστή ήξερα αυτα που μαθαίνουμε στην πληροφορική τώρα (σε 1 μήνατα έμαθα απο τον πατέρα μου που είναι ''ερασιτέχης'')...
Τώρα ξέρω πολλάαα... Hacker:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Στις γλώσσες! Μπορεί να ακούσω μια γλώσσα που δεν ξέρω αλλά έχω καλό αυτί και πιάνω αμέσως την προφορά. Και όταν μιλάω στις γλωσσες που ξέρω μου βγαίνουν ενστικτωδώς, δε σκέφτομαι κανόνες, γραμματικές κλπ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Στις γλώσσες! Μπορεί να ακούσω μια γλώσσα που δεν ξέρω αλλά έχω καλό αυτί και πιάνω αμέσως την προφορά. Και όταν μιλάω στις γλωσσες που ξέρω μου βγαίνουν ενστικτωδώς, δε σκέφτομαι κανόνες, γραμματικές κλπ. :D

Έχω ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο!Πολλές φορές πιάνω τον εαυτό μου να σκέφτεται στα γαλλικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έχω ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο!Πολλές φορές πιάνω τον εαυτό μου να σκέφτεται στα γαλλικά!!!

Χαχα κι εγώ κάνω διαλόγους στα γερμανικά ή αγγλικά πολλές φορές :whistle:

Ευτυχώς που δε με έχει ακούσει κανένας γιατί θα είχα άλλα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
μαγειρευω καλα
φτιαχνω ωραια μαλλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδιά ξέχασα...
Φτιάχνω και καλούς καφέδες όλων των γούστων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πολλα ταλεντα μαζευτηκαν :P :P :P

Εγω εχω ταλεντο στο να τρωω και μετα να το μετανιωνω και να ξαναρχιζω τη διαιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολλα ταλεντα μαζευτηκαν :P :P :P

Εγω εχω ταλεντο στο να τρωω και μετα να το μετανιωνω και να ξαναρχιζω τη διαιτα.


Α καλη εισαι εσυ! Εγω απο την αλλη εχω ταλεντο μεγαααλο στο να λεω οτι θα αρχισω διαιτα και δεν την αρχιζω ποτε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Α καλη εισαι εσυ! Εγω απο την αλλη εχω ταλεντο μεγαααλο στο να λεω οτι θα αρχισω διαιτα και δεν την αρχιζω ποτε! :D

χαχαχα εγω το εχω ξεπερασει αυτο το σταδιο!! το εξελιξα για να ειμαι ακριβης :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top