Το νησί

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Υπέροχο αυτο το τραγουδι που παίζεται στην σειρα...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τι καταθλιπτικο θρεντ ειναι αυτο!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
λιγο ειναι...:worry: αλλα ειναι ωραιο!:)

της δευτερα ειχε κολλησει λιγο... ελπιζω το επομενο να μην ειναι το ιδιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για να δω αν έχω καταλάβει καλά. Χθες δεν είχε επεισόδιο (είχε πιο λυπητερό πρόγραμμα...:P) και σήμερα έχει επανάληψη τα δύο πρώτα. Δηλαδή νέο επεισόδιο την ερχόμενη εβδομάδα. Σωστά;

Πιο αργό κι από την καθυστέρηση είναι... Έχω την εντύπωση πως θα γινόταν πολύ καλύτερο σε ταινία. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έλα jj δε θα κάνεις την αντίστροφη μέτρηση; Την προηγούμενη φορά που δεν έκανες δεν έδειξε καινούριο επεισόδιο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω και η οικογενεια μου παντως σταματησαμε να το βλεπουμε τελειως,,δεν αντεξαμε την καταθλιψη..

πολυ στεναχωρο για τα γουστα μας..

δεν υπαρχει κανεις αλλος με τετοια αποψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω χάσει ούτε ένα επεισόδιο πάντως. (καλά δεν έχει δείξει και πολλά.)
Αλλά, ρε παιδιά, χτες ήταν ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ. Ούτε 50 λεπτά -.-
Και τελείωσε και λίγο απότομα.
Δεν χορταίνεις πράμα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ πάντως όταν το είδα εχτές γελασα υπήρχαν κάποιες πολυ αστείες σκηνές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Να 'μαι, να 'μαι. Ακούστε εδώ, έχω πολύ δύσκολο πρόγραμμα την Τρίτη και ίσα που προλαβαίνω να δω το νησί, πόσο μάλλον να γράψω εδώ. Την επόμενη εβδομάδα, θα έχετε αντίστροφη μέτρηση:)

Εντυπώσεις:
Η ξαδέρφη μου ως συνήθως, έμεινε στο σπίτι μας εχτές και το παρακολουθήσαμε μαζί. Δυστυχώς η υπόλοιπη οικογένεια έλειπε. Οι εντυπώσεις ήταν καλές, αν και η ξαδέρφη μου δεν έκλαψε κι εγώ δεν συγκινήθηκα πολύ:/: Η μόνη συγκινητική σκηνή, ήταν όταν ο Γιώργης προειδοποιεί την Ελένη, για τους νέους φρουρούς. Κατά τα άλλα, πάνω στο καλύτερο το έκοψαν:(

Τα ποσοστά τηλεθέασης έπεσαν, σε 53% γενικά και 60% στο νεανικό κοινό. Βέβαια, τα απέναντι σήριαλ/ριάλιτι, δεν ξεπέρασαν το 15%

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε ντάξει ρε παιδιά. Σειρά είναι. Δεν γίνεται σε κάθε επεισόδιο να κλαίμε. Κουλλ λίγο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν και η ξαδέρφη μου δεν έκλαψε κι εγώ δεν συγκινήθηκα πολύ:/:
γιατι αν δεν βαλεις τα κλαματα ,τι αξια εχει μια σειρα?
γιατι μου φαινεται περιεργο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δασκάλα: Ποιο παιδί θα μου πει μια λέξη που να αρχίζει από υγρό σύμφωνο;
κοριτσάκι: Λουλούδι
αγοράκι: Λεμόνι
θύμιος: Λέπρα
Δασκάλα Ήταν ανάγκη να το πεις αυτό παιδάκι μου;
η Άννα τον χαστουκίζει (κλάτς)
η Δασκάλα: Θύμιοοοοο πίνακα

Αντώνης Θύμο θα τα πούμε στο διάλειμμα

:clapup:
(πολύ γέλασα με αυτή την σκηνή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Επιμένω πως στην μουσική υπόκρουση,έχει γίνει προχειροδουλειά ... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Επιμένω πως στην μουσική υπόκρουση,έχει γίνει προχειροδουλειά ... :mad:
συμφωνω με τον κυριο απο πανω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
To επεισόδιο αυτό ήταν μία από τα ίδια. Είναι πολύ αργό το σενάριο και καταντάει βαρετό. Μου άρεσε η τελευταία σκηνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όντως, η τελευταία σκηνή ήταν η καλύτερη. Αυτό το επεισόδιο αν μη τι άλλο, σου προσέδιδε χαρά σε μερικά μέρη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν το είδα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Το χθεσινό επεισόδιο ήταν κατα κύριο λόγο-καθώς υπήρχαν και ωραίες σκηνές- βαρετό και το σενάριο αργο:/:.Επίσης παρατήρησα και κάτι άλλο.Τίποτα από όσα συνέβησαν στο επεισόδιο δεν συνέβησαν στο βιβλίο,πράγμα που με ξένισε λιγάκι.Το ξέρω ότι το σενάριο δεν θα μπορούσε να μείνει όπως ήταν αλλά μου φάνηκε υπερβολική η αλλαγή:/:Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τηλεθέαση:

Η τηλεθέαση έμεινε σε σταθερά επίπεδα: 58,9% (γενικά), 63,6%(νεανικά).

Όλοι περιμένουν το 6ο επεισόδιο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ούτε και εγώ μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα από το χθεσινό επεισόδιο :(
Πάντως , πρέπει να ομολογήσουμε πως οι ερμηνείες των ηθοποιών, από τους κομπάρσους έως και τους πρωταγωνιστές ,είναι εξαιρετικές και έχουν γίνει σωστές επιλογές ηθοποιών.:)
Ειδικά αυτή η ηθοποιός που υποδύεται την δασκάλα παίζει καταπληκτικά τον ρόλο της.Αλλά πολύ κακίστρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top