Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Γουατεβερ αρκει να μην τις ξυριζει/αποτριχωνει. Απαπαπα θα μου ζηταει και τιπς εντ χιντς δηλαδη σαν μικρη αδερφη (μου);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ρε παιδιά άντρας χωρίς τρίχες δε νοείται!
οι τρίχες και τα @@ είναι του άντρα τα στολίδια.. τέλος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
ρε παιδιά άντρας χωρίς τρίχες δε νοείται!
οι τρίχες και τα @@ είναι του άντρα τα στολίδια.. τέλος! :P

Άμα σου αρέσει εσένα
η
να
τριχωτά @@ ποιοι είμαστε εμείς που θα σου πούμε όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ρε παιδιά άντρας χωρίς τρίχες δε νοείται!
οι τρίχες και τα @@ είναι του άντρα τα στολίδια.. τέλος! :P

Συμφωνώ απόλυτα! Και εντάξει να είναι από τη φύση του και να μην έχει πολλές τρίχες.. Αλλά να τις έχει και να τις ξυρίζει;;; Αίσχος! Κάποια πράγματα φτιάχνονται στο σώμα έτσι για κάποιο λόγο! Είμαι ΚΑΘΕΤΑ αρνητική. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Κάποια πράγματα φτιάχνονται στο σώμα έτσι για κάποιο λόγο! Είμαι ΚΑΘΕΤΑ αρνητική. :D
Γιατί παλιά δεν υπήρχαν πουλόβερ! Αλήθεια εσείς γιατί ξυρίζετε τα ποδιά σας? Ξυρίζετε την ευαίσθητη περιοχή και ου το καθεξής?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Απ'ότι είδα είσαι αντιδραστικός και περίμενα αυτή την απάντηση! :P Αρχικά η ευαίσθητη περιοχή είναι άλλο θέμα.. Για τις γυναίκες έστω σε κάποιες "περιόδους" του χρόνου είναι απαραίτητο... Είναι υγιεινό πως να το κάνουμε.. Τώρα για τα υπόλοιπα σημεία.. Τι να σου πω! Αν σε φτιάχνει μια γυναίκα με φλοκάτι στο πόδι οκ! Φυσικά και το θέμα με τις αντρικές τρίχες είναι τελείως υποκειμενικό.. Εμένα δεν με ενοχλούν καθόλου... Με ενοχλεί να τις ξυρίζουν.. Είναι η δική μου άποψη! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
αντρας και τριχες πανε μαζι τελος!:P:P δεν λεω να ειναι σαν φλοκατη αλλα οπως εχουν γινει τα πραγματα σε λιγο θα ανταλασουμε και ξυραφακια!:confused:ελεος βρε παιδια!!! λιγη τριχα εκει που πρεπει;) δεν ειναι κακο..εκει που δεν πρεπει ας επεμβει!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Απ'ότι είδα είσαι αντιδραστικός και περίμενα αυτή την απάντηση! :P Αρχικά η ευαίσθητη περιοχή είναι άλλο θέμα.. Για τις γυναίκες έστω σε κάποιες "περιόδους" του χρόνου είναι απαραίτητο... Είναι υγιεινό πως να το κάνουμε.. Τώρα για τα υπόλοιπα σημεία.. Τι να σου πω! Αν σε φτιάχνει μια γυναίκα με φλοκάτι στο πόδι οκ! Φυσικά και το θέμα με τις αντρικές τρίχες είναι τελείως υποκειμενικό.. Εμένα δεν με ενοχλούν καθόλου... Με ενοχλεί να τις ξυρίζουν.. Είναι η δική μου άποψη! xD

Καταλήξαμε στο ίδιο πράγμα :eek: για τους άνδρες δεν είναι? Θα σε άναβε να κάνεις σεξ με έναν μπαμπουίνο? Και σαφώς είναι αποδεκτή η δίκη σου άποψη συζήτηση κάνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
χαχαχα Κοίτα... Σίγουρα είναι υγιεινό σε εκείνο το σημείο.. Δεν διαφωνώ. Απλά ως γυναίκα είπα για τις γυναίκες! Τώρα για το άλλο που είπες... Εντάξει ρε αδερφέ! Αν έχει τρίχες ο άνθρωπος τι να κάνουμε.. Θα το δεχτώ! Ίσως να μην μου αρέσει να έχει στην πλάτη.. Όμως το να ξέρω ότι έχει και ότι τις ξυρίζει, αυτό με ξενερώνει πιο πολύ από το να έχει! Δεν μπορώ να διανοηθώ άντρα να κάθεται με τα ξυραφάκια του και να ξυρίζει τα ποδαράκια του! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
χαχαχα Κοίτα... Σίγουρα είναι υγιεινό σε εκείνο το σημείο.. Δεν διαφωνώ. Απλά ως γυναίκα είπα για τις γυναίκες! Τώρα για το άλλο που είπες... Εντάξει ρε αδερφέ! Αν έχει τρίχες ο άνθρωπος τι να κάνουμε.. Θα το δεχτώ! Ίσως να μην μου αρέσει να έχει στην πλάτη.. Όμως το να ξέρω ότι έχει και ότι τις ξυρίζει, αυτό με ξενερώνει πιο πολύ από το να έχει! Δεν μπορώ να διανοηθώ άντρα να κάθεται με τα ξυραφάκια του και να ξυρίζει τα ποδαράκια του! :P

Ε είπαμε όχι και ποδιά χεριά συναφή :eek:. Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιαν αρέσουν τα τριχωτά
πολυ hardcore είναι οι στεκιστριες :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ΛΟΛ! Άργησα λίγο αλλά το έπιασα! :P Εεε..... οκ! Αυτό είναι ένα άλλο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ε είπαμε όχι και ποδιά χεριά συναφή :eek:. Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιαν αρέσουν τα τριχωτά
πολυ hardcore είναι οι στεκιστριες :eek:

ε δεν ειπαμε και εκει!!!:P:P:P για εκει θα του αγορασω εγω ξυραφακια!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
ε δεν ειπαμε και εκει!!!:P:P:P για εκει θα του αγορασω εγω ξυραφακια!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Καλύτερα κερί!! Πάω θάλασσα :redface: θα κάνουμε μια βουτιά εγώ και οι τρίχες μου και για σας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thetis

Νεοφερμένος

Η thetis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδιά άντρας χωρίς τρίχες δε νοείται!
οι τρίχες και τα @@ είναι του άντρα τα στολίδια.. τέλος! :P
και του γοριλα:whistle:
Δεν έχουν σημασία οι τρίχες είναι στου καθένα την αισθητική :hmm:εκείνο που έχει σημασία είναι να μυρίζει σαν την πρώτη μέρα της άνοιξης και να μην έχεις την αίσθηση ότι έχεις βγάλει το κουνάβι βόλτα:redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Πάντως αν υπάρχει εν συνόλω βρωμιά, οι κατσαρές τρίχες σας μάραναν...;) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι αν έχει ή όχι τρίχες ο άντρας, αλλά αν μία γυναίκα στέκει καλά αν σε έναν συμβατικά τριχωτό άντρα (όχι με τάσεις πιθηκίασης) να του ζητάει να ξυρίζεται και αυτός ο χαμένος να το δέχεται, αντί να την βάζει κάτω και να της αλλάζει τον αδόξαστο!
Η καθαριότητα άκρως απαραίτητη και για τους 2!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι αν έχει ή όχι τρίχες ο άντρας, αλλά αν μία γυναίκα στέκει καλά αν σε έναν συμβατικά τριχωτό άντρα (όχι με τάσεις πιθηκίασης) να του ζητάει να ξυρίζεται και αυτός ο χαμένος να το δέχεται, αντί να την βάζει κάτω και να της αλλάζει τον αδόξαστο!
Η καθαριότητα άκρως απαραίτητη και για τους 2!!!!!

Είναι απαραίτητη προυπόθεση να της αλλάξει τον αδόξαστο;
Το να της πει την επιθυμία του, το όχι, δεν πιάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foititis23

Νεοφερμένος

Ο Bill-Gennadios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Βασικά νομίζω ότι η υπερβολική τριχοφυία (πχ το δάσος της Βουλώνης και στην πλάτη) είναι ενοχλητική......
Απο κει και πέρα ο καθένας πρέπει να δέχεται τον εαυτό του με όσες τρίχες έχει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ειναι παρα πολυ στη μοδα οι νεοι αντρες να κανουν αποτριχωση. Μαλιστα οι πλαστικοι χειρουργοι εχουν πολλους αντρες πελατες για αποτριχωση πλατης. Και συνεχως αυξανεται η ταση αυτη. Ειναι οντως αντιαισθητικη η εντονη τριχοφυια. Και στους αντρες και στις γυναικες.
Ειναι πολυ βασική η καθαριοτητα και στα δυο φυλα (συμφωνω με αυτο που εγραψε ο drifter) Το ποσο αρρενωπος ειναι καποιος δεν ξερω εαν εχει σχέση με την τριχοφυια. Πολυ σημαντικο ειναι και αυτο που εγραψε ο billy, να αποδεχεται ο καθενας μας τον εαυτο του...αλλα φυσικα και να τον βελτιωνει. Η αισθητικη ειναι και υποκειμενικη και αντικειμενικη με βαση τις τασεις της μοδας. Δεν κρινουμε ομως την προσωπικοτητα ενος ανθρωπου απο το ποσες τριχες εχει. Οπως δεν κανει να κρινουμε καποιον απο τη μαρκα του αμαξιου που οδηγει. Αν και παντα η πρωτη εικονα ειναι κατι που κανενας μας δεν ξεχναει.
Παντως και οι γυναικες εχουν προβλημα με τις τριχες...σε πολλα μερη του σωματος τους. Και αρκετοι αντρες ασκουν εντονη κριτικη σε αυτο. Θυμαμαι μια φορα σε μια παρεα, οπου ενας αντρας μας μιλαγε για τα διαφορα σχεδια που μπορει να κανει μια γυναικα χαμηλα, στην ευαισθητη περιοχη της.
Μπορειτε να παρετε μια ιδεα στην παρακατω σελιδα
https://ifitshipitshere.blogspot.com/2008/09/rfsu-asks-you-to-test-your-pubic-hair.html
Μαλιστα υπαρχουν και κεντρα αισθητικης που φτιαχνουν αστερακια και διαφορα αλλα σχηματα.
Ο συγκεκριμενος αντρας ηταν γυμνιστης, κατι το οποιο δεν εγκρινω, και μαλιστα προτιμουσε γυναικες που ηταν πολυ περιποιημενες γενικα, σνομπαροντας τις πιο φυσικες κοπελες. Τον αντιπαθουσα μεχρι που καταλαβα οτι λατρευε τις γυναικες σε παρα πολυ μεγαλο βαθμο. Αν και τα παθη στη ζωη δεν κανουν καλο.
Προσωπικα προτιμω αντρες με μεσαια τριχοφυια. Εαν τωρα τυχει να γνωρισω καποιον και να εχει λιγες παραπανω τριχες δεν νομιζω να με πειραξει. Εκτος εαν μαδαει πολυ στο κρεβατι. χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top