Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Ο άνδρας πρεπει απλα να είναι καθαρος,να μη βρωμαει και να κοβει -ξυριζει μονο τις υπερβολικες τριχες ή το μουσι αν το θελει...περα απο αυτα παμε σε γυναικεια θεματα τυπου metrosexual ,προτυπου ακριβως πωλημενου για να κονομησουν περισσοτερο οι βιομηχανιες καλλυντικων..Αυτα είναι γνωστα..και μη κανετε τους κινεζους.....τωρα να θελετε να κοροιδευετε τους εαυτους σας και να το παιζετε προοδευτικοι είναι προβλημα σας...
παντως οι περισσοτερες γυναικες δε θελουν άνδρα που μοιραζονται τις κρεμες και λοιπα καλλωπιστικα μαζι τους...Δε βαφετε και κανα νυχι λεω εγω... ?Υπαρχουν όρια...
Και ποιος ορίζει αυτά τα "πρέπει"; :hmm:

Αν δε μπορείς να καταλάβεις ότι ο καθένας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την αισθητική σε αυτό το ζήτημα που αφορά το σώμα του, είναι δικό σου πρόβλημα. Η καραμέλα "θύμα της μόδας, το παίζεις προοδευτικός, κοροϊδεύεις τον εαυτό σου", έλιωσε πια. :giveup:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο υπερβολικα ξυριζομενος (χωρις πρακτικο λογο πχ κολυμβητης κλπ) άνδρας δειχνει ισχυρες ενδειξεις θυληπρεπους χαρακτηρα ,κοινως εσεις οι γυναικες τι θα σκεφτειτε για ένα υπερβολικα περιποιημενο άνδρα?Μεταξυ σας τα λετε πως επιλεγετε και χαρακτηριζετε τους άνδρες αναλογα και με τα δειγματα που δινει η εξωτερικη τους εμφανιση,και κανετε προς τα έξω ότι δεν καταλαβαινετε?Οι άνδρες δεν μπορουν να φροντιζουν για την εξωτερικη τους εμφανιση όσο οι γυναικες...Όποιος το κανει έχει προβληματικη αντιληψη του φυλου του κοινως εκφυλισμενος άνδρας που δεν είναι τοσο καλος στο να σας κανει σωστα το καθηκον του..:PΞερω προοδευτικες-"δυναμικες" γυναικες ,σαν του forum καλη ώρα, με παρομοιες αντιληψεις που παντρευονται ένα "προοδευτικο " φλωρο αλλα τρεχουν σε κανα "απολιτιστο" μπετατζη (ή αλβανο) συχνα για τις κανουν καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ενώ όλες οι γυναίκες που παντρεύονται τριχωτούς είναι πιστές "μέχρι να τους χωρίσει ο θάνατος"; Τι αστείες υπεραπλουστεύσεις είναι αυτές;

Όλες αυτές οι συνεπαγωγές που κάνεις περί προβληματικής αντίληψης του φύλου προκύπτουν από ...πού; Σόρρυ αλλά το να προσπαθείς να περάσεις τα ταμπού σου ως ψυχολογική θεωρία είναι απλά γελοίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ενώ όλες οι γυναίκες που παντρεύονται τριχωτούς είναι πιστές "μέχρι να τους χωρίσει ο θάνατος";

Μπλέκονται στις τρίχες και δεν μπορούν να βγουν μέχρι να ψοφήσουν από ασιτεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight_2008

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σε πλατη, στερνο και επιμαχο σημειο, οπως ειπε η Gio, δεν ειναι κακο καποιος να ειναι ατριχος.
Σε ποδια και χερια ειναι υπερβολικο...και δε συνηθιζεται..
Παντως καλο ειναι οσοι επιθυμουν να γινουν ατριχοι, να το κανουν με κανα λειζερ ωστε να μη βγανει γαιδουροτριχα μετα....


θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου νεράιδα!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε μου αρεσουν οι αρκουδες. επισης δε θελω να ξυριζεται:P τερμα περιεργη ομως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σόρρυ αλλά το να προσπαθείς να περάσεις τα ταμπού σου ως ψυχολογική θεωρία είναι απλά γελοίο.
Σόρρυ αλλά το να προσπαθείς να περάσεις τις αποψεις σου και τον τροπο ζωης σου σου ως ψυχολογική θεωρία είναι απλά γελοίο.


Ενώ όλες οι γυναίκες που παντρεύονται τριχωτούς είναι πιστές "μέχρι να τους χωρίσει ο θάνατος"; Τι αστείες υπεραπλουστεύσεις είναι αυτές;
δεν μιλησα για ολες,αλλα για καποιες χαρακτηριστικες περιπτωσεις..
και δεν ειπα για ανδρες που εχουν λιγοτερες τριχες εκ φυσικου τους..αλλα για ξυρισμενους..
εχει τεραστια διαφορα αυτο..


δε μου αρεσουν οι αρκουδες. επισης δε θελω να ξυριζεται
αυτα μου αρεσουν να ακουω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zutmazut

Νεοφερμένος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Η κατάντια του ανθρώπινου είδους ξεκίνησε όταν ανακαλύφθηκε το κούρεμα.

Μετά ο νυχοκόπτης έδωσε τη χαριστική βολή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και τοτε ομως οι γυναικες ειχαν πολυ λιγοτερες τριχες σωματος απο τους ανδρες... και περισσοτερες τριχες κεφαλιου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zutmazut

Νεοφερμένος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
και τοτε ομως οι γυναικες ειχαν πολυ λιγοτερες τριχες σωματος απο τους ανδρες... και περισσοτερες ριχες κεφαλιου..

Μπορεί να είχαν φτιάξει κομμωτήρια μέσα στις σπηλιές :confused::confused::confused:

Ακόμα και ο Fred δείχνει metro... στα χέρια δε φαίνονται τρίχες...:'(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
στα χέρια δε φαίνονται τρίχες.
γιατι ειναι καρτουν και ψευτικος..


Μπορεί να είχαν φτιάξει κομμωτήρια μέσα στις σπηλιές
τελειως αξυριστοι και ξεχασμενοι σε μια ζουγκλα να μεινουν ανδρες και γυναικες,παλι οι ανδρες περισοτερες τριχες σωματος θα εχουν και λιγοτερες κεφαλιου..οι ορμονες -τεστοστερονη κλπ) δεν χρειαζονται κομμωτήριο ..και απλα συνηθως η μοδα μεσα στους αιωνες τονιζε αυτην την υπαρχουσα φυσικη ροπη ,κανοντας τις γυναικες να ξυριζονται στο σωμα και στις λιγοστες τριχες που εχουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είχα αρκετές εμπειρίες αποτρίχωσης στην πλάτη και δεν σας λέω τίποτα. Την πρώτη φορά ικέτευα την αισθητικό να σταματήσει μα εκείνη μου έλεγε σκάσε δεν σ'αντέχω, ώσπου που δεν με άντεχε, πήρε μια ταινία και μου την έβαλε στο στόμα :D αξέχαστες στιγμές. 'Οταν τελείωσε όλη αυτή η δουλειά έτρεμε όλο μου το σώμα για περίπου 5 λεπτά. Στην πλάτη δεν θέλω καθόλου τρίχες αλλά είναι πολύ επώδυνο. Για το υπόλοιπο σώμα ένα τρίμινγκ αρκεί, αλλά όχι και να ξυρίζετε πόδια και χέρια. 'Ιλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Είχα αρκετές εμπειρίες αποτρίχωσης στην πλάτη και δεν σας λέω τίποτα. Την πρώτη φορά ικέτευα την αισθητικό να σταματήσει μα εκείνη μου έλεγε σκάσε δεν σ'αντέχω, ώσπου που δεν με άντεχε, πήρε μια ταινία και μου την έβαλε στο στόμα :D αξέχαστες στιγμές. 'Οταν τελείωσε όλη αυτή η δουλειά έτρεμε όλο μου το σώμα για περίπου 5 λεπτά. Στην πλάτη δεν θέλω καθόλου τρίχες αλλά είναι πολύ επώδυνο. Για το υπόλοιπο σώμα ένα τρίμινγκ αρκεί, αλλά όχι και να ξυρίζετε πόδια και χέρια. 'Ιλεος.

κανε λειζερ.θα σωθεις.το κερι ποναει πολυ.
και ακομα και αν δε φυγουν ολες θα αραιωσουν και θα γινουν χνουδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
κανε λειζερ.θα σωθεις.το κερι ποναει πολυ.
και ακομα και αν δε φυγουν ολες θα αραιωσουν και θα γινουν χνουδι.

προτιμώ το παραδοσιακό και τις παραδοσιακιές αισθητικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
'Οταν τελείωσε όλη αυτή η δουλειά έτρεμε όλο μου το σώμα για περίπου 5 λεπτά. Στην πλάτη δεν θέλω καθόλου τρίχες αλλά είναι πολύ επώδυνο. Για το υπόλοιπο σώμα ένα τρίμινγκ αρκεί, αλλά όχι και να ξυρίζετε πόδια και χέρια. 'Ιλεος.
καλα και γιατι να περασεις ολη αυτην την ταλαιπωρια της αποτριχωσης της πλατης?μονο για προσωπικη αποψη ,μοδα ισως?γιατι πιστευεις οτι αρεσει στις κοπελες περισσοτερο?εγω δεν μπορω να το καταλαβω με τιποτα..:confused:

γιαυτο λεω οτι ειναι δυσκολο να ξυριζονται οι ανδρες..με τοσες τριχες ειναι μαρτυριο..:P

τριμμινγκ τι εννοεις?

και για το ξυρισμα ποδια και χερια λεω και εγω οτι ειναι υπερβολικο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
καλα και γιατι να περασεις ολη αυτην την ταλαιπωρια της αποτριχωσης της πλατης?μονο για προσωπικη αποψη ,μοδα ισως?γιατι πιστευεις οτι αρεσει στις κοπελες περισσοτερο?εγω δεν μπορω να το καταλαβω με τιποτα..:confused:

γιαυτο λεω οτι ειναι δυσκολο να ξυριζονται οι ανδρες..με τοσες τριχες ειναι μαρτυριο..:P

τριμμινγκ τι εννοεις?

και για το ξυρισμα ποδια και χερια λεω και εγω οτι ειναι υπερβολικο ..

γιατί δεν μου αρέσει η πλάτη μου με τρίχες καθόλου, με θεωρώ πιο όμορφο χωρίς, και επίσης άρεσε και στην....αλλά και στις περισσότερες γυναίκες, και σε μένα όμως. Τρίμινγκ είναι απλά να τις κάνεις πιο κοντές και αραιές. 'Ενα μηχανάκι παίρνεις και τα κάνεις και μόνος σου. Είμαι πολύ δασύς βρε, πολύ ορμόνη λέμε, δεν μπορώ να τα αφήνω έτσι, και ζεσταίνομαι και εύκολα. Ειδικά το καλοκαίρι δεν αντέχεται. Φωτίζει κυριολεκτικά το σώμα μου, και με το τρίμινγκ δεν φαίνεται ξυρισμένο, απλά πιο κοντή η τρίχα. Θέλω φως στο σώμα μου. Ο πολύς πόνος είναι μόνο την 1η φορά, μετά είναι φυσιολογικός πόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είμαι πολύ δασύς βρε, πολύ ορμόνη λέμε, δεν μπορώ να τα αφήνω έτσι, και ζεσταίνομαι και εύκολα. Ειδικά το καλοκαίρι δεν αντέχεται. Φωτίζει κυριολεκτικά το σώμα μου, και με το τρίμινγκ δεν φαίνεται ξυρισμένο, απλά πιο κοντή η τρίχα. Θέλω φως στο σώμα μου. Ο πολύς πόνος είναι μόνο την 1η φορά, μετά είναι φυσιολογικός πόνος.
καλα ποσο δασυς?παμε κοντρα?:P
παντως οτι ζεσταινει ειναι αληθεια..
παντως δεν μπορω να δω τις τριχες στην πλατη μου,οποτε δεν με ενδιαφερουν..παντως χιμπατζης δεν ειμαι..:P
μηχανη εχω παντως για τα μουσια,,απο αυτη που κουρευουν προβατα..:P αλλα δεν ειμαι και μαυρος στα χερια -ποδια κλπ..νομιζω νορμαλ ειμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Kαλά τι τραβάτε και εσείς οι άντρες!Σας λυπάμαι λιγάκι που πρέπει να ξυρίζεστε συνεχεια στο προσωπο!Σε πολλους βεβαια παει το μουσι!Αλλα υπαρχουν φορες που αναγκαζεστε να ξυριζεστε στο προσωπο καθε δυο μερες ειδικα οσων τα γενια μεγαλωνουν πολυ γρηγορα!Τωρα να προσθεσω κ εγω την δικη μου γυναικεια αποψη,αν θελετε:Δεν μ'αρεσει ο εντελως ξυρισμενος τυπάς(μου κανει γκει καταστασεις)πχ στο στηθος το απεχθανομαι!Γουσταρω να εχει τριχα,αυτο μας διαχωριζει αλλωστε οπως και πολλα αλλα!ΑΛΛΑ,την τριχα στη πλατη δεν την μπορω,οπότε οσοι κανουν λειζερ,κερι κτλ στη πλατη καλα κανουν!Γενικα ουτε η πολυ τριχα,ουτε ομως και το να μην εχει καθολου τριχα!!!Φυσιολογικες καταστασεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απεχθάνομαι κάθε λογής ξύρισμα/trimming σε στήθος/πλάτη/πόδια. Αν έχει τόσες τρίχες πια ας κάνει αποτρίχωση, δεν έχω καμία όρεξη να νιώθω ότι κάνω σεξ με κάκτο, δεν έχω τέτοιου είδους βίτσια. :P
Όσον αφορά πρόσωπο, γενικά δεν μου αρέσει το αξύριστο look (ημερών ή ...ετών). Θέλω να είναι φρεσκοξυρισμένος. :)

(και τώρα που κατέθεσα και τη δική μου πολύτιμη άποψη στο ύψιστης σημασίας αυτό thread, νιώθω πιο ολοκληρωμένη ως άνθρωπος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Απεχθάνομαι κάθε λογής ξύρισμα/trimming σε στήθος/πλάτη/πόδια. Αν έχει τόσες τρίχες πια ας κάνει αποτρίχωση, δεν έχω καμία όρεξη να νιώθω ότι κάνω σεξ με κάκτο, δεν έχω τέτοιου είδους βίτσια. :P
Όσον αφορά πρόσωπο, γενικά δεν μου αρέσει το αξύριστο look (ημερών ή ...ετών). Θέλω να είναι φρεσκοξυρισμένος. :)

(και τώρα που κατέθεσα και τη δική μου πολύτιμη άποψη στο ύψιστης σημασίας αυτό thread, νιώθω πιο ολοκληρωμένη ως άνθρωπος :P)

Καλά, δεν τα τριμάρεις τόσο κοντά ώστε να είναι κάκτος, μια χαρά ίσια τρίχα παραμένει, απλά πιο κοντή, στρωτή όμως, και δεν αγγυλώνει καθόλου. Σε ειδικές σκάλες η μηχανή, δεν αγγυλώνει, φαίνεται μια νορμάλ τρίχα, και ποτέ στα πόδια εννοείται. Συμφωνώ και για το ξύρισμα του προσώπου, βλέπω κάποιους που το αφήνουν για μόδα, αλλά μου δίνουν την εντύπωση βρωμιάς. 'Η αφήνεις κανονικό μούσι ή ξύρισε το να πάει στο καλό.
Συζητήσαμε για τρίχες και σήμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top