Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα μη με κάνετε να επαναλαμβανομαι...


Η ΤΡΙΧΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ._
Γενικά κι αόριστα, είναι γοητεία αν είναι ο άλλος ο Τζέισον ο Μομόα, αλλιώς ένα τριμαρισματάκι δεν βλάπτει.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τι Φλωριες είναι αυτές; Άκου αποτρίχωση στήθος στον άνδρα. Μόνο μασχάλη και γεννητικά όργανα για πρακτικούς και λειτουργικούς λόγους
Για πρακτικούς και λειτουργικούς λόγους υπάρχουν οι τρίχες στις μασχάλες και στα γεννητικά όργανα. Αντίθετα, στο στήθος δεν προσφέρουν κάτι :P

Για να λέμε τα σύκα-σύκα και την σκάφη-σκάφη.
 

Glykoula

Νεοφερμένος

Η Glykoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Είσαι τυχερός που έχεις αυτή την κοπέλα τότε γιατί εγώ στη θέση της θα σε είχα σκοτώσει :P

Ναι είμαι τυχερός πολύ. Στην επόμενη συνεδρία θα κάνουμε και οι δύο μαζί έχουμε κλείσει πακέτο.
Νικολάκη άσε τις κριτικές για το ξύρισμα του άλλου. Όύτε γω τα ξυρίζω αλλά έτσι γούσταρε ο αεκάρας ο Νικηφόρος και έτσι έκανε. Και καλά έκανε ο άνθρωπος!

Εσυ άσε τον αμαζόνιο στην κωλότρυπα να κάνει το σκατό ταρζανιές για να ξεκολλήσει και να σκίζει τις ρίζες και να πονάς μετά από κάθε πιάτο φακές.

Άντε μου μπράβο παλικάρι μου.
Μου βγήκαν οι φακές από τα αυτιά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Κάνεις και γλουτό; Είναι απαλός;
Νικολάκη άσε τις κριτικές για το ξύρισμα του άλλου. Όύτε γω τα ξυρίζω αλλά έτσι γούσταρε ο αεκάρας ο Νικηφόρος και έτσι έκανε. Και καλά έκανε ο άνθρωπος!

Εσυ άσε τον αμαζόνιο στην κωλότρυπα να κάνει το σκατό ταρζανιές για να ξεκολλήσει και να σκίζει τις ρίζες και να πονάς μετά από κάθε πιάτο φακές.

Άντε μου μπράβο παλικάρι μου.

Σωστός! Είναι και θέμα υγιεινής!

Ναι είναι απαλό το δέρμα. Το λέϊζερ όλες τις περιοχές τις κάνει απαλές. Εντάξει θέλει να κάποιες συνεδρίες για να υπάρχει μόνιμη μείωση τριχοφυΐας αλλα αξίζει!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου βγήκαν οι φακές από τα αυτιά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Κάνεις και γλουτό; Είναι απαλός;
Ναι είναι απαλό το δέρμα. Το λέϊζερ όλες τις περιοχές τις κάνει απαλές. Εντάξει θέλει να κάποιες συνεδρίες για να υπάρχει μόνιμη μείωση τριχοφυΐας αλλα αξίζει!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γενικά κι αόριστα, είναι γοητεία αν είναι ο άλλος ο Τζέισον ο Μομόα, αλλιώς ένα τριμαρισματάκι δεν βλάπτει.

Meanwhile, ο Τζέισον ο Μομόα:

23fc2c7b9c802ca402fedf4f22f34f7d.jpg


Τι να σου πω, πέρα απ τα γεννητικά όργανα εγώ παραμένω σταθερή στις απόψεις μου. Άμα τις τριμμαρεις, μετά θα είναι άγριες, οπότε πάλι θα πω όχι :Ρ
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nαι αλλά το πόιντ μου είναι ότι και αρκούδος ωραίος θα ήτανε.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αντε μαζευτειτε αρκουδολαγνα κορίτσια μπας και ξεκινήσετε νέα μόδα και επαναφέρετε την χρυσή εποχή των 80ς γιατί δε μας βλέπω καλά εμάς τις αρκούδες.

Εν τω μεταξύ η άλλη κλαιγεται που αφιερώνει πολύ ώρα στην αποτρίχωση ενώ το μόνο που αποτριχωνει είναι ένα πόδι και μια χαράδρα και μετά απαιτεί και από τις αρκούδες να είναι αεροδρόμιο. Κοπελιά έχεις δει αρκούδα; Οι αρκούδες δεν είναι σαν εκείνους τους τύπους που βλέπεις στην θάλασσα που βγάζουν μπλούζα και έχουν εκείνες τις 5 τρίχες στο στέρνο και στη ρογα και ανάρωτιεσαι αν έχουν περάσει εφηβεία η όχι, οι αρκούδες είμαστε το κοντράστ τους, οι βιετκονγκ κάνουν αντάρτικο κρυμμένοι στη ζούγκλα μας. Για να γίνει η αρκούδα αεροδρόμιο χρειάζεται άνετα 5 ώρες ασχολία γεμάτη πόνο κόπο και αγωνία και μετά από αυτό είναι που αρχίζει το πραγματικό μαρτύριο, όταν οτιδήποτε φοράς, παντελονι, μπλούζα, πουκάμισο κ.ο.κ σε κάνει να αισθάνεσαι σαν να είσαι μονίμως τυλιγμένος μεσα σε ένα ρόλο γυαλόχαρτου και εχεις συνεχώς όταν περπατάς μια αίσθηση ανατριχίλας συνοδευόμενη από ένα ενοχλητικό σχεδόν υποκωφο χριτσι χριτσι καθώς το περηφανο τρίχωμα σου προσπαθεί να επανακαμψει μετά την ιεροσυλία που διέπραξες εις βάρος του.

Άμα ξυριστει ποτέ αρκούδι για χάρη σας να ξερεται σας αγαπάει πολύ και αν το αγαπάτε κι εσείς καλύτερα βάλτε το να χωρέσει ακόμη και
 

Glykoula

Νεοφερμένος

Η Glykoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αντε μαζευτειτε αρκουδολαγνα κορίτσια μπας και ξεκινήσετε νέα μόδα και επαναφέρετε την χρυσή εποχή των 80ς γιατί δε μας βλέπω καλά εμάς τις αρκούδες.

Εν τω μεταξύ η άλλη κλαιγεται που αφιερώνει πολύ ώρα στην αποτρίχωση ενώ το μόνο που αποτριχωνει είναι ένα πόδι και μια χαράδρα και μετά απαιτεί και από τις αρκούδες να είναι αεροδρόμιο. Κοπελιά έχεις δει αρκούδα; Οι αρκούδες δεν είναι σαν εκείνους τους τύπους που βλέπεις στην θάλασσα που βγάζουν μπλούζα και έχουν εκείνες τις 5 τρίχες στο στέρνο και στη ρογα και ανάρωτιεσαι αν έχουν περάσει εφηβεία η όχι, οι αρκούδες είμαστε το κοντράστ τους, οι βιετκονγκ κάνουν αντάρτικο κρυμμένοι στη ζούγκλα μας. Για να γίνει η αρκούδα αεροδρόμιο χρειάζεται άνετα 5 ώρες ασχολία γεμάτη πόνο κόπο και αγωνία και μετά από αυτό είναι που αρχίζει το πραγματικό μαρτύριο, όταν οτιδήποτε φοράς, παντελονι, μπλούζα, πουκάμισο κ.ο.κ σε κάνει να αισθάνεσαι σαν να είσαι μονίμως τυλιγμένος μεσα σε ένα ρόλο γυαλόχαρτου και εχεις συνεχώς όταν περπατάς μια αίσθηση ανατριχίλας συνοδευόμενη από ένα ενοχλητικό σχεδόν υποκωφο χριτσι χριτσι καθώς το περηφανο τρίχωμα σου προσπαθεί να επανακαμψει μετά την ιεροσυλία που διέπραξες εις βάρος του.

Άμα ξυριστει ποτέ αρκούδι για χάρη σας να ξερεται σας αγαπάει πολύ και αν το αγαπάτε κι εσείς καλύτερα βάλτε το να χωρέσει ακόμη και

Κοίτα όχι και 5 ώρες υπερβολικό μου φαίνεται. Εγώ στη συνεδρία λέϊζερ όλο το σώμα παντού μου πήρε 2,5 ώρες. Εξαρτάται βέβαια και από την πυκνότητα της τριχοφυΐας του καθενός.
Γενικά το λέϊζερ προσφέρει ταχύτητα στην απαλλαγή της τριχοφυΐας.Φυσικα πάντα με το ανάλογο οικονομικό κόστος.
Τώρα για ξύραφι δεν ξέρω πόσο χρόνο παίρνει.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να γίνει η αρκούδα αεροδρόμιο χρειάζεται άνετα 5 ώρες ασχολία γεμάτη πόνο κόπο και αγωνία και μετά από αυτό είναι που αρχίζει το πραγματικό μαρτύριο, όταν οτιδήποτε φοράς, παντελονι, μπλούζα, πουκάμισο κ.ο.κ
'Ασε που δεν ξέρεις ποτέ και τι θα πάει λάθος
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,886 μηνύματα.
'Ασε που δεν ξέρεις ποτέ και τι θα πάει λάθος

Να σου πω εγω τι θα πάει λάθος γιατί το χω πάθει. :devil:

Οταν ακόμα ήμουν 22, δεν είχα ανακαλύψει τη μαγεία του πατροπαράδοτου παραδοσιακού ξυραφιού, χρησιμοποίησα την μηχανή για τα γένια. Προστατευτικά ασημένια πλέγματα και τα λοιπά.

Μπαίνω στη μπανιέρα, ανοίγω πόδια κι αναρρωτιέμαι, "τι μπορεί να πάει στραβά;"

Χλαπ μια, χλαπ δυο... όλα καλά, έφευγε ο ουρακοτάγκος από κάτω. "Χαχα ευκολάκι είναι, θα κάνω ένα παπάρι γυάλα" σκεφτόμουν.

Χλάπ 3 και μου κόβει μια η μηχανή και έγινε λες και ήμουν στην 1η μέρα της περιόδου μου. Τσούξιμο κάργα, καμία σχέση με το κόψιμο στο πρόσωπο. Ίδρωσα με πάγο ολόκληρος. Λύγισα. Έκλαψα και λίγο.

Ωραία χρόνια, ματωμένα νιάτα μου λησμονημένα...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Πραγματικά έχω πάθει σοκ με όλους εδώ μέσα που αποδεικνύεται ότι έχετε ουρακοτάγκο από κάτω σας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,886 μηνύματα.
Πραγματικά έχω πάθει σοκ με όλους εδώ μέσα που αποδεικνύεται ότι έχετε ουρακοτάγκο από κάτω σας.

Οι πιο πολλές είναι στη βουβωνικη περιοχή (αν το λεω καλα). Απο πάνω απο τα γεννητικά όργανα.

Νταξει ρε συ, ανάλογα τον άνθρωπο. Στην τελική πόσες π... έχεις δει για να ξέρεις ότι όλοι είναι τριχωτοί;

Υπάρχουν και οι τυχεροί που δεν έχουν τόσες.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Εσυ άσε τον αμαζόνιο στην κωλότρυπα να κάνει το σκατό ταρζανιές για να ξεκολλήσει και να σκίζει τις ρίζες και να πονάς μετά από κάθε πιάτο φακές.
Αγαπητέ, θα μπορούσατε να μου εξήγησε την σχεδόν disturbing εμμονή που έχετε με τα οπίσθια και το σκατό?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,886 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,886 μηνύματα.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Εαν θα μπορούσα να μιλήσω για τον εαυτό μου αδελφέ μου, θα με περιέγραφα ως εξής:

View attachment 68688
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top