Τρόποι για να δείξεις σε κάποιον ότι τον θέλεις χωρίς να του το πεις!

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δεν πειράζει στείλτο απο τώρα και μολις μπει θα το διαβασει και θα σου στειλει να σε ρωτήσει. Μολις σε ρωτησει πές της οτι θέλεις να βγειτε να την δεις. Δυο προτάσεις. Δεν θα μπεις σε καμια άλλη ανάλυση ή πολυλογια. Αμα σε ρωτησει τι κάνεις πες της καλά.
μαλιστα κτλβ θενκς αλλα τωρα στις γιορτες δεν παιζει να βγουμε και σε περιπτωση που πει ναι...λες να της πω απο γεναρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
μαλιστα κτλβ θενκς αλλα τωρα στις γιορτες δεν παιζει να βγουμε και σε περιπτωση που πει ναι...λες να της πω απο γεναρη;

Γιατι δεν παιζει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
δν μενουμε στην ιδια πολη

Αν δεν ειναι αυτην την στιγμη στην ιδια περιοχη με σενα πες της να βγειτε οταν γυρισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Προφανως δεν εχεις κατι να χασεις ;)

απλα επειδη ειμαστε ιδια σχολη και σε περιπτωση που ριξει X ξερω λεγοντας οχι να παμε για καφε δεν θα γινω βουκινο ξερω εγω στο ετος μου :hehe: ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
απλα επειδη ειμαστε ιδια σχολη και σε περιπτωση που ριξει X ξερω λεγοντας οχι να παμε για καφε δεν θα γινω βουκινο ξερω εγω στο ετος μου :hehe: ;

Με συγχωρείς Damn αλλά δε νομίζω πως θα ασχοληθεί και κανείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
απλα επειδη ειμαστε ιδια σχολη και σε περιπτωση που ριξει X ξερω λεγοντας οχι να παμε για καφε δεν θα γινω βουκινο ξερω εγω στο ετος μου :hehe: ;

Νομιζω οτι ειμαστε σε μεγαλη ηλικια για να ασχοληθουμε με τον ταδε που εφαγε χυλοπιτα απο την ταδε και το αντιστροφο.Αυτα ειναι πραγματα του γυμνασιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειμαστε σε μεγαλη ηλικια για να ασχοληθουμε με τον ταδε που εφαγε χυλοπιτα απο την ταδε και το αντιστροφο.Αυτα ειναι πραγματα του γυμνασιου...
Kαι οταν με κοιτανε 2 φιλες της περιεργα και ξερουν οτι την γουσταρω τι να υποθεσω και εγω ο ερμος :D ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Μπορει να το κάνουν. Αλλα αν ημουν εγω στη θέση σου δεν θα έδινα καμια σημασια. Θα σκεφτομουν ότι από την στιγμή που η τυπισα δεν έκανε κέφι την ερωτική παρέα μου ουτε που θα κάτσω να ασχοληθώ με τα κουτσομπολια τους.

Ο κοσμος πάντα θα βρει κάτι να πει. Ειδικα οι εχθροι επίτηδες ψάχνουν αφορμές. Αν εισαι συγκροτημένη προσωπικοτητα
θα δωσεις σημασια μονο όταν θα είναι αναγκαιο. Αλλα γενικά πάντα θα βρουν να πουν μην το ψάχνεις. Κοσμος που ψάχνεται
με τους άλλους και δεν κοιτάει τα δικά του χάλια. Γιατι μπορει η κοπελα να μην κανει τιποτα από όλα αυτά που εσυ φαντάζεσαι.

Φιλε απο τη στιγμη που κάποια σε απορριψει θα πρέπει να σταματησει να υπάρχει για σενα πάντα. Δεν εχει μετα κανενα νοημα ουτε τι θα κατσει να πει, ουτε πως θα το πει ουτε γιατι θα το πει κτλπ. αραιώνεις και δεν ασχολεισαι ποτε ξανά μαζι της. Αυτο ειναι νομος του σοβαρου αρσενικού. Και μην κολλάς ευκολα με γυναικες
μονο αν κάποια ειναι σωστη στην συμπεριφορά της και ειναι και αυτη κολλημένη μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Kαι οταν με κοιτανε 2 φιλες της περιεργα και ξερουν οτι την γουσταρω τι να υποθεσω και εγω ο ερμος :D ;

Καταρχην ειναι φιλες της οποτε λογικο.Εσενα πχ αν κοιτουσε ασχημα μια τον κολλητο σου δεν θα του το λεγες; Μια απ'τα ιδια λοιπον :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Καταρχην ειναι φιλες της οποτε λογικο.Εσενα πχ αν κοιτουσε ασχημα μια τον κολλητο σου δεν θα του το λεγες; Μια απ'τα ιδια λοιπον :D ;)

Τι εννοεις αν κοιτουσε ασχημα και τι να του ελεγα :clapup:; ...Και γενικα το θεωρεις καλο σημαδι που με κοιτανε οι φιλες της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ουδέτερο σημάδι θα το έλεγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ναι!
Τελικά μιλήσατε με την κοπέλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ναι!
Τελικά μιλήσατε με την κοπέλα;
οχι δεν της εστειλα να βγουμε .....ουτε χρονια πολλα για την σημερινη μερα της εστειλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Νομίζω ότι έπρεπε σήμερα να της στείλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Τι εννοεις αν κοιτουσε ασχημα και τι να του ελεγα :clapup:; ...Και γενικα το θεωρεις καλο σημαδι που με κοιτανε οι φιλες της;

Επιμονα εννοω.Οτι τον σκαναρει μια κοπελια απο απεναντι τι τι να του πεις :P Οπως τα λεει και ο Φωτης ειναι ουδετερο σημαδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Επιμονα εννοω.Οτι τον σκαναρει μια κοπελια απο απεναντι τι τι να του πεις :P Οπως τα λεει και ο Φωτης ειναι ουδετερο σημαδι

Που λες πηγα να κανω μια αποπειρα χθες να της πω να βγουμε στελνοντας για αρχη χρονια πολλα στο φβ αλλα απαντησε καπως ουδετερα γι αυτο εκανα πισω......να οριστε η συνομιλια:εγω:Χρόνια πολλά και καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία

αυτη:ευχαριστω . επισης

πως σου φαινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top