Τρόποι για να δείξεις σε κάποιον ότι τον θέλεις χωρίς να του το πεις!

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Εσύ ρε Ντεβιλ δεν παραπονιέσαι συνέχεια ότι οι περισσότερες σε αυτά τα μέρη που πας είναι έτσι και γιουβέτσι; Ε κι εγώ σού πρότεινα να πας σε άλλα μέρη. Κατεκρινα κανέναν; Ε ρε πού έχουμε μπλέξει δηλαδή!!!!


Δεν παραπονέθηκα κουβέντα κανω αμα δεν σ αρεσει μην συμμετέχεις. Τι που μπλέξαμε. Εσυ κατακρινεις κάποιον ότι δεν είναι σοβαρος επειδή πάει σε ένα μαγαζι να πιει το ποτό του. ΄Παραδέξου το καλυτερα μην κρυβεσαι!


Οι περισσοτερες γυναικες στην Ελλάδα είναι δυσκολες στην προσεγγιση για τον άγνωστο μέσο αντρα μη κοιτας που εγω το πάω αλλιώς. Γιατι δεν το παραδέχεστε να τελειωνουμε; προτιμουν να δώσουν ευκαιρια σε κάποιον από το στενο τους κύκλο παρα σε έναν αγνωστο. Σας πειράζει η αληθεια σας προσβάλλει σε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Είναι ένας βασικός λόγος, δεν είναι;

στην ουσία του -που ασπάζομαι ο ασεβής κάγκουρας- θα έμενα. Την κατευνασμού οξυμένων πνευμάτων δράση του, μόνο σαν παράπλευρη επιπλοκή μπορώ να θεωρήσω :P
Δεν παραπονέθηκα κουβέντα κανω αμα δεν σ αρεσει μην συμμετέχεις. Τι που μπλέξαμε. Εσυ κατακρινεις κάποιον ότι δεν είναι σοβαρος επειδή πάει σε ένα μαγαζι να πιει το ποτό του. ΄Παραδέξου το καλυτερα μην κρυβεσαι!

να την πέσουμε και οι δύο στην Χιμ λες; Καλή φάση, ούτε ξεφεύγει και ούτε το κρατάει, την άλλη μέρα έχει ξεθυμώσει. Αλλά ρε γμτι μου, φοβάμαι πως στενοχωριέται στ' αλήθεια κι ας μην παραπονιέται, κι ας μην το φανερώνει καν και δεν πάει η καρδιά μου πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Χειρότερη βασικά.:girl_angel::girl_angel:


Οι ψωνισμένες δεν μ αρέσουν. Βεβαια εσυ με δουλευεις τωρα! Αλλα οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Devil, incognito, Ωπ τι έχουμε εδώ; :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Δεν παραπονέθηκα κουβέντα κανω αμα δεν σ αρεσει μην συμμετέχεις. Τι που μπλέξαμε. Εσυ κατακρινεις κάποιον ότι δεν είναι σοβαρος επειδή πάει σε ένα μαγαζι να πιει το ποτό του. ΄Παραδέξου το καλυτερα μην κρυβεσαι!

Οι περισσοτερες γυναικες στην Ελλάδα είναι δυσκολες στην προσεγγιση για τον άγνωστο μέσο αντρα μη κοιτας που εγω το πάω αλλιώς. Γιατι δεν το παραδέχεστε να τελειωνουμε; προτιμουν να δώσουν ευκαιρια σε κάποιον από το στενο τους κύκλο παρα σε έναν αγνωστο. Σας πειράζει η αληθεια σας προσβάλλει σε κάτι;

Μπορώ να παραδεχτώ οτι προτιμώ να γνωρίζω κόσμο μέσω ενός γνωστού μου ή να κάνω αυτό που κάνεις εσύ: να πηγαίνω σε κωλόμπαρα, να μη μού αρέσει ο κόσμος που συχνάζει εκεί και αντί να δω τι μπορώ να αλλάξω εγώ να κατακρίνω αυτούς που πάνε σε κωλόμπαρα! Η απόλυτη σχιζοφρένεια δηλαδή. Εσύ θες και σε κωλόμπαρα να πηγαίνεις και οι γκόμενες να είναι κουκλάρες και να μην είναι ψωνισμένες και να σε γουστάρουν όλες. Ντάξει. Δε ζητάς και πολλά.:ok:

Αναρωτιέμαι τι αν πούμε θα είσαι ικανοποιημένος. Οκ, όλες οι Ελληνίδες είναι βλαμμένες. Ηλίθιες. Ψωνάρες. Δύσκολες. [προσθέστε Χ επίθετο για να ευχαριστήσετε τον Ντέβιλ].

Καλή Ανάσταση!<3

στην ουσία του -που ασπάζομαι ο ασεβής κάγκουρας- θα έμενα. Την κατευνασμού οξυμένων πνευμάτων δράση του, μόνο σαν παράπλευρη επιπλοκή μπορώ να θεωρήσω :P

Έχω μάθει να εκτιμώ αφάνταστα καμιά φορά αυτή την παράπλευρη επιπλοκή πάντως. :thumbup:


να την πέσουμε και οι δύο στην Χιμ λες; Καλή φάση, ούτε ξεφεύγει και ούτε το κρατάει, την άλλη μέρα έχει ξεθυμώσει. Αλλά ρε γμτι μου, φοβάμαι πως στενοχωριέται στ' αλήθεια κι ας μην παραπονιέται, κι ας μην το φανερώνει καν και δεν πάει η καρδιά μου πια

:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εφαγα χυλοπίτα, νηστίσιμη! :happy::happy:

κοπανησα 2 αυγουλάκια βρασμένα στητά με ρυζι και έκοψα και σαλάτα.


Τα πέτυχα καλα στο βράσιμο! Τι να νηστέψω ρε συ μονο χθες και προχθές. Εγω νηστευω ολοκληρο τον χρονο και είμαι ηθικος οποτε δεν έχω θεμα να κάνω αυτά που κάνουν οι φανατικοι και από πισω ένα καρο σαχλαμάρες.

είχε κι αβγό!!! Μην το λες! :loltooth::loltooth::loltooth::loltooth:
Έχω μάθει να εκτιμώ αφάνταστα καμιά φορά αυτή την παράπλευρη επιπλοκή πάντως. :thumbup:
:
Γιατί, ειδικά με σας, δεν εκπλήσσομαι; :loltooth::loltooth:

Το ξέρετε πως καθόλου δεν πείθετε υποθέτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Εφαγα χυλοπίτα, νηστίσιμη! :happy::happy:


εσεις τα κάνετε αυτά! Δεν ριχνουμε εμεις χυλοπιτες. Εμεις ειμαστε ρομαντικά και ευαίσθητα αγορια. Δεν θέλουμε να στεναχωρέσουμε κάποια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
εσεις τα κάνετε αυτά! Δεν ριχνουμε εμεις χυλοπιτες. Εμεις ειμαστε ρομαντικά και ευαίσθητα αγορια. Δεν θέλουμε να στεναχωρέσουμε κάποια.

κρύβε λόγια μωρέ μπελά λέμε!!! Στον σβέρκο μας καβάλησαν! :loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
είχε κι αβγό!!! Μην το λες! :loltooth::loltooth::loltooth::loltooth:
Γιατί, ειδικά με σας, δεν εκπλήσσομαι; :loltooth::loltooth:

Το ξέρετε πως καθόλου δεν πείθετε υποθέτω

Θεούλης!

@dev μην γενικεύεις κ ειδικεύεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
το υποκοριστικό που την αίγλη μειώνει, θα μπορούσε και να λείπει αχαχαχχαχαχαχχαχαχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Μπορώ να παραδεχτώ οτι προτιμώ να γνωρίζω κόσμο μέσω ενός γνωστού μου ή να κάνω αυτό που κάνεις εσύ: να πηγαίνω σε κωλόμπαρα, να μη μού αρέσει ο κόσμος που συχνάζει εκεί και αντί να δω τι μπορώ να αλλάξω εγώ να κατακρίνω αυτούς που πάνε σε κωλόμπαρα! Η απόλυτη σχιζοφρένεια δηλαδή. Εσύ θες και σε κωλόμπαρα να πηγαίνεις και οι γκόμενες να είναι κουκλάρες και να μην είναι ψωνισμένες και να σε γουστάρουν όλες. Ντάξει. Δε ζητάς και πολλά.:ok:

Αναρωτιέμαι τι αν πούμε θα είσαι ικανοποιημένος. Οκ, όλες οι Ελληνίδες είναι βλαμμένες. Ηλίθιες. Ψωνάρες. Δύσκολες. [προσθέστε Χ επίθετο για να ευχαριστήσετε τον Ντέβιλ].


Καταρχήν δεν μιλούσα μονο για μένα. Επειδή δεν είμαι παρτάκιας βλέπω το ζητημα συνολικα. Μπορει εγω να μην αντιμετωπίζω κάποιο άμεσο πρόβλημα αλλα βλέπω ένα ζητημα να ξετυλίγεται μπροστά μου. Αν δεν υπάρχει ηδη θέμα θα υπάρξει στο μέλλον. Να ξυπνήσουμε ολοι οι δε γυναικες μην έχουν απαιτησεις στο θεο και οι δε άντρες να κάνουμε κινηση οπου μπορούμε.


Δεν γινεται να πηγαίνεις σε ένα μαγαζι και να βλέπεις κοπελες μέσα στο μπλαζέ υφάκι και στα κινητα ολη την ώρα. Πως θα σε πλησιάσει ο άλλος. Η μηπως νομιζει ότι έχει ορεξη να φάει σκατο για να γνωρισει μια γυναικα. Δεν θα το κάνει. Δεν είναι υποχρεωμένος. Και δεν θα γνωρισουν κάποιες αξιολογα άτομα μονο από την παρέα τους ας διώξουμε επιτέλους αυτό το συντηρητισμο.


Και δεν είναι κωλόμπαρα. Τα κωλόμπαρα είναι άλλα.... είναι μπαράκια και νυχτερινα μαγαζια που παει ο καθενας από εμάς να πιει ένα ποτο. Αυτά ήθελα να γράψω αν κάποιοι ή καποιες πάτε να τα κουκουλώσετε ειτε επειδή δεν τα βλέπετε (αποχη από την ενεργο δράση χρονια τωρα λογω σχέσης είτε επειδή δεν θέλετε να τα δειτε και ανήκετε σε εκεινες που φτιάχνονται να ριχνουν ακυρα και να την βλέπουν βασίλισσες.). Δεν θα το κουράσω άλλο. Εμενα πάντως αυτή η στάση θα με ενοχλουσε βλέπεις πολλές ωραιες γυναικες και λες τωρα αυτή ντυθηκε τοσο καλά , έχει ωραιο στυλ αλλα κάθεται και χαραμίζεται στο κωλοκινητο χωρις νοημα. Να γινει πιο προσιτη αμα είναι μονη της να την πλησιάσει κάποιος. Αυτό δεν θέλουμε; οποτε είναι ντροπή να το παραδεχομαστε;


Καλη ανασταση και σε σενα με υγεια κΑΙ ΓΕΝΙκά σε ολους καλο πάσχα να έχετε.


ΥΓ Μπορει κάποια να διαβάσει το παραπανω σημερα και κάποιος να επωφεληθεί χαχαχα για καλο τα γράφουμε. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Λογικα έχεις αγορι όπως και οι φιλες σου σωστά; από που τους γνωρισατε;;;

Αχαχα, να σου πω την αλήθεια στην αρχή σκεφτόμουν να σού απαντήσω ότι το νόημα ολόκληρου του ποστ μου είναι να μην γενικεύουμε τα προσωπικά μας βιώματα, αλλά θέλω να δω τι συμπέρασμα θα βγάλεις από την απάντησή μου. Για τους/ις φίλους/ες να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω, σκάλωσα κι εγώ όταν σκέφτηκα ότι δεν έχω ιδέα πώς γνωρίστηκαν ακριβώς όσοι έχουν σχέση. Εγώ τον γνώρισα στη σχολή (διαφορετικά έτη), τού έπιασα μια μέρα συζήτηση με μια χαζή αφορμή γιατί μού φάνηκε συμπαθητικός.

Το θέμα δεν είναι τι βλέπει ο καθένας, αλλά πλειοψηφικά τι άποψη δημιουργείται. (...) το ότι είναι ανταγωνιστικά δεν είναι απαραίτητα κακό (...).

Ναι ρε 'συ, δίκιο έχεις σε αυτό, αλλά το τι άποψη δημιουργειται πλειοψηφικά α) δε μπορείς να τη βασίσεις σε προσωπικές εμπειρίες, δε λειτουργεί έτσι η στατιστική και β) μπορεί να μην αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα γιατί είναι επηρεασμένη από κοινωνικά στερεότυπα π.χ., όπως η άποψη "όλοι οι άντρες είναι γουρούνια και δεν έχουν αισθήματα". Κάπως έτσι προσπαθώ να αποδομώ τις σκέψεις μου.

Αυτό είναι άλλη συζήτηση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι ρε 'συ, δίκιο έχεις σε αυτό, αλλά το τι άποψη δημιουργειται πλειοψηφικά α) δε μπορείς να τη βασίσεις σε προσωπικές εμπειρίες, δε λειτουργεί έτσι η στατιστική και β) μπορεί να μην αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα γιατί είναι επηρεασμένη από κοινωνικά στερεότυπα π.χ., όπως η άποψη "όλοι οι άντρες είναι γουρούνια και δεν έχουν αισθήματα". Κάπως έτσι προσπαθώ να αποδομώ τις σκέψεις μου.

Αυτό είναι άλλη συζήτηση. :P

Σε αυτό με βρίσκεις σύμφωνο. Εγώ από τις επαφές μου με αρχιτεκτόνισσες το λέω, αν και το δείγμα είναι μικρό σε σχέση με το πόσοι είστε στη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Αχαχα, να σου πω την αλήθεια στην αρχή σκεφτόμουν να σού απαντήσω ότι το νόημα ολόκληρου του ποστ μου είναι να μην γενικεύουμε τα προσωπικά μας βιώματα, αλλά θέλω να δω τι συμπέρασμα θα βγάλεις από την απάντησή μου. Για τους/ις φίλους/ες να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω, σκάλωσα κι εγώ όταν σκέφτηκα ότι δεν έχω ιδέα πώς γνωρίστηκαν ακριβώς όσοι έχουν σχέση. Εγώ τον γνώρισα στη σχολή (διαφορετικά έτη), τού έπιασα μια μέρα συζήτηση με μια χαζή αφορμή γιατί μού φάνηκε συμπαθητικός.



Ναι ρε 'συ, δίκιο έχεις σε αυτό, αλλά το τι άποψη δημιουργειται πλειοψηφικά α) δε μπορείς να τη βασίσεις σε προσωπικές εμπειρίες, δε λειτουργεί έτσι η στατιστική και β) μπορεί να μην αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα γιατί είναι επηρεασμένη από κοινωνικά στερεότυπα π.χ., όπως η άποψη "όλοι οι άντρες είναι γουρούνια και δεν έχουν αισθήματα". Κάπως έτσι προσπαθώ να αποδομώ τις σκέψεις μου.

Αυτό είναι άλλη συζήτηση. :P


Ειδες , οι ερωτήσεις μου σκαλώνουν. -.-


πάντως είναι πολύ δυσκολο να μην γενικευει κάποιος με βάση τα δικά του βιώματα. Πρακτικα νομιζω δεν μπορει να το καταφέρει κανεις.

Θεούλης!

@dev μην γενικεύεις κ ειδικεύεις!


Ευχαριστώ για το κοπλιμέντο αλλα νομιζω δεν μου αξιζει τοσο πολύ. Ένας κοινός θνητός με καθημερινές αναζητήσεις.
Θα έλεγα ότι είμαι.


Π'αντως όταν είναι και το αποφασισω να κάνω κινηση ..... "φοράω" τα πολεμικά μου και ξεκινάω. Δεν θα με ψαρώσει το υφάκι. Απλα δεν βολεύει. Την μετέπειτα συνέχεια της κουβέντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Ειδες , οι ερωτήσεις μου σκαλώνουν. -.-


πάντως είναι πολύ δυσκολο να μην γενικευει κάποιος με βάση τα δικά του βιώματα. Πρακτικα νομιζω δεν μπορει να το καταφέρει κανεις.

Ναι, αλλά με τι σκοπό έκανες την ερώτηση; Τι είχες στο νου σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Ναι, αλλά με τι σκοπό έκανες την ερώτηση; Τι είχες στο νου σου;


εσυ ετσι όπως τον γνωρισες δεν πιάνεται ότι είναι από κοινή παρέα είναι εκτος άλλο που εισασταν στην ιδια σχολή. Γνωριστηκατε από μονοι σας.


Ήθελα απλα να δώ ποσες από αυτές που σου λένε "ξέρεις δεν είναι έτσι και εμεις ειμαστε τολμηρες" θα έδιναν ευκαιρια σε έναν τελειως άγνωστο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Εμένα πάντως σαν τρόπος προσέγγισης μού αρέσουν και τα γράμματα ή σημειώματα. Θυμάμαι στους Δυο Ξένους που είχε γράψει η Μαρίνα στον καθηγητή της ένα πολύ ωραίο: "Όταν κάποιος σας δει, σας ερωτεύεται. Όταν σας ερωτευτεί, πού μπορεί να σας δει;". Μού αρέσει έτσι το μυστήριο λιγάκι. Νομίζω οτι έχουν γίνει όλα πολύ χύμα στο κύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top