Υπόθεση: Ζακ Κωστόπουλος

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,120 μηνύματα.


Άστο κοριτσάκι μου. Κόρακας κοράκου μάτι δε βγάζει.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
να βρεθούν ένοχοι και οι αστυνομικοί καθώς η σύλληψη έγινε με τη χρήση βίας.

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την απόφαση της δικαιοσύνης.
Ξέρεις καμία σύλληψη και κάτω από τέτοιες συνθήκες να γίνεται με το "σας παρακαλώ πολύ καθίστε να σας συλλάβουμε"?

Άμυνα, αντίσταση όλα αυτά διαφεύγουν?
Νια υπήρχε ίσως παραπάνω βία αλλα πραγματικά καμία φορά σκέφτομαι ένα σύστημα Αμερικής χρειαζόμαστε εδώ μπας και επιτέλους μπορούμε να κυκλοφορούμε ελεύθεροι και δεν κάνουμε μάγκα το κάθε παραβατικο στοιχείο μονο και μονο να βγάλουμε άλλο ένα απωθημένο μας για τους μπάτσους, τους δικαστές και δεν ξέρω εγώ ποιον άλλον...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Άσκησε έφεση ένα παρατηρητηριο. Και νομιζω ειναι και το Παρατηρητηριο του Δημητρά. Αυτος ασχολιοταν πολυ με τους μεταναστες και τους Λιμενικούς και έριχνε αβέρτα μηνύσεις. Με το πλωτό να πηγαινες και να έκανε απόνερα λογω της μηχανης θα έκανε μηνυση ο άλλος οτι προσπαθησες να τους πνίξεις ! Μερικοι δε στέκουν τα χουμε ξαναπεί. Ε΄χουν άλλου ειδους θέματα πλέον. Τελοςπαντων απο οτι φαινεται θα εξεταστει σε δευτερο βαθμό αλλα εμένα η προκληση θανατηφοράς σωματικής βλάβης δεν υφίσταται και σε 2ο δικαστηριο να πάει.

οριακά πάντως αθωωθηκαν οι αστυνομικοι 4-3. Δεν ειναι να μπλέκεις για 1000 ευρώ. Μπαινεις ανάμεσα σε χρονιες βεντέτες , συλλογικότητες , μειονότητες και αν δεν εισαι άριστα εκπαιδευμενος την έχεις κάνει τη πατάτα σε κλάσματα. Και φυσικά εχεις εχθρους απο παντου κ μονο που φοράς τη στολή.

Εδω οι άλλοι στο Λιμανι Του Πειραια έλεγαν στους Λιμενικους φυγετε λεει τι δουλεια έχετε εδώ. Άκου τωρα, να υπάρχει απεργία και να διακόπτεται η κανονικη ροή της κινησης.

μετα τι συζητηση να κάνεις. :D

Ο καθενας έχει τη λογική του αυτο συμβαινει.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,859 μηνύματα.
Ξέρεις καμία σύλληψη και κάτω από τέτοιες συνθήκες να γίνεται με το "σας παρακαλώ πολύ καθίστε να σας συλλάβουμε"?

Άμυνα, αντίσταση όλα αυτά διαφεύγουν?
Νια υπήρχε ίσως παραπάνω βία αλλα πραγματικά καμία φορά σκέφτομαι ένα σύστημα Αμερικής χρειαζόμαστε εδώ μπας και επιτέλους μπορούμε να κυκλοφορούμε ελεύθεροι και δεν κάνουμε μάγκα το κάθε παραβατικο στοιχείο μονο και μονο να βγάλουμε άλλο ένα απωθημένο μας για τους μπάτσους, τους δικαστές και δεν ξέρω εγώ ποιον άλλον...
Όσοι βαρούσαν τον Ζακ έπρεπε να αθωωθούν όλοι ή να βγουν ένοχοι.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
καλα σιγα λογικα τα παιδια που πανε εκει δεν το βλεπουν ετσι αλλα τους αρεσει αυτο το επαγγελμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άσκησε έφεση ένα παρατηρητηριο. Και νομιζω ειναι και το Παρατηρητηριο του Δημητρά. Αυτος ασχολιοταν πολυ με τους μεταναστες και τους Λιμενικούς και έριχνε αβέρτα μηνύσεις. Με το πλωτό να πηγαινες και να έκανε απόνερα λογω της μηχανης θα έκανε μηνυση ο άλλος οτι προσπαθησες να τους πνίξεις ! Μερικοι δε στέκουν τα χουμε ξαναπεί. Ε΄χουν άλλου ειδους θέματα πλέον. Τελοςπαντων απο οτι φαινεται θα εξεταστει σε δευτερο βαθμό αλλα εμένα η προκληση θανατηφοράς σωματικής βλάβης δεν υφίσταται και σε 2ο δικαστηριο να πάει.

οριακά πάντως αθωωθηκαν οι αστυνομικοι 4-3. Δεν ειναι να μπλέκεις για 1000 ευρώ. Μπαινεις ανάμεσα σε χρονιες βεντέτες , συλλογικότητες , μειονότητες και αν δεν εισαι άριστα εκπαιδευμενος την έχεις κάνει τη πατάτα σε κλάσματα. Και φυσικά εχεις εχθρους απο παντου κ μονο που φοράς τη στολή.

Εδω οι άλλοι στο Λιμανι Του Πειραια έλεγαν στους Λιμενικους φυγετε λεει τι δουλεια έχετε εδώ. Άκου τωρα, να υπάρχει απεργία και να διακόπτεται η κανονικη ροή της κινησης.

μετα τι συζητηση να κάνεις. :D

Ο καθενας έχει τη λογική του αυτο συμβαινει.
καλα σιγα λογικα τα παιδια που πανε εκει δεν το βλεπουν ετσι αλλα τους αρεσει αυτο το επαγγελμα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
καλα σιγα λογικα τα παιδια που πανε εκει δεν το βλεπουν ετσι αλλα τους αρεσει αυτο το επαγγελμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


καλα σιγα λογικα τα παιδια που πανε εκει δεν το βλεπουν ετσι αλλα τους αρεσει αυτο το επαγγελμα

Θέλει πολλή εκπαιδευση για να είσαι καλός και σωστός αστυνομικος. Δεν διαφωνω οτι οι αστυνομικοι αντέδρασαν λάθος σε κάποια σημεία αλλα δεν νομιζω οτι θα υπάρξει δικαιωση ουτε σε δευτερο βαθμο. Δεν του εκαναν κάτι για να τον σκοτώσουν. Ο τροπος ήταν ακατάλληλος κ απρεπής αλλα οχι θανατηφόρος. Αλλιως αυτο πρεπει να αποδεικνυεται και ιατρικά.

Το προβλημα ξεκινησε απο το σημειο που ο άνθρωπος πηγε να βγει απο το κωσμηματοπωλειο και οι αλλοι τον κλοτσουσαν. Ειχε ηδη γινει η ζημιά. Αυτοι μαλλον ισχυριζονται οτι η αντιδραση των αστυνομικων να τον συλλάβουν του δημιουργησε παραπανω στρες και έπαθε ισχαιμικο επισοδειο ; πιο πριν ηταν σε αμοκ και συμφωνα με τον διασωστη πηγε να επιτεθει με γυαλί. αΡΑ ΔΕΝ ΈΠΡΕΠΕ να γινει συλληψη ; δεν μπορω να καταλαβω... αυτο αντίκειται στην αστυνομικη δεοντολογια... Πιάσε το αβγο και κουρετο τωρα. Ιστοριες για αγριους. Αμα μπλέξεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσοι βαρούσαν τον Ζακ έπρεπε να αθωωθούν όλοι ή να βγουν ένοχοι.
Μπερδεύεις ρολους εδώ όπως φυσικά γίνεται και από όλους αυτούς τους "δικαστες"

Εδώ μέσα μάλλον ξεχνάμε πως υπάρχουν άνθρωποι που ειναι ορκισμένοι να υπηρετούν τον νόμο .
Αυτό κάνουν με οποιοδήποτε κόστος...

Βλέπε τον αστυνομικό που δέχτηκε άνανδρη επίθεση πληρώνοντας όλη αυτή την εμπάθεια μερικών..

Σε προηγούμενο ποστ επικρατουμε ΟΛΟΙ την βία όταν αυτή είναι για την άμυνα και την προστασία μας και σε αυτό τους καταδικάζουν...

Πραγνατικα αυτά τα δύο θέματα δηλώνουν ξεκάθαρα το πως σκέφτονται μερικοί όπως και για το τι απωθημένα κρύβουν..

Για τα παιδιά μας βιοπραγουμε για να προστατευθεί η περιουσία μας όχι...

Ποσο θεαθήναι όλα αυτά και πραγματικα διατυπωμένες απόψεις από ανθρώπους που θέλουν να έχει και βάση ο λόγος τους ...

Το ξαναγράφω, σε γενικό πλαίσιο όλο αυτό και όχι για εσένα προσωπικά!

Δύο θέματα πλέον που η δική μου άποψη είναι ΜΙΑ και παγωμένη...
Ο νόμος και αυτοί που τον υπηρετούν έχουν δικαίωμα για πολλά εμείς οφείλουμε να τους υπηρετούμε και να σεβόμαστε αυτούς.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ε καλα το οτι κάποιοι κάθονται στη γωνία για να τη πέσουν σε ολους τους αστυνομικους οτι κ αν κάνουν ειναι γεγονός. Τι κουβεντα να κατσεις να κάνεις τωρα με αυτους τους ανθρωπους, θα χάσεις το χρονο σου, ειναι τοσο εγκάθετοι , ουτε καν θα προσέξουν τι λές. Οποτε ας συνεχιζουν εκει τις ζωές τους με τις αποψεις που έχουν να συνεχισουμε κ εμεις τις δικές μας κ όλα καλά.

Ευτυχως πάντως που τα δικαστηρια δεν δικάζουν με γνώμονα το συναισθημα και τον οπαδισμό. Θανατηφορά σωματική βλαβη τωρα επειδη πάς να φορέσεις χειροπέδες. Ναι ο ανθρωπος ηταν σε κακά χάλια , ναι έπρεπε να του φερθουν πιο ευγενικά καθως ηταν μια ιδιαιτερη κατασταση στην οποια δεν εφταιγαν οι αστυνομικοι απλα κληθηκαν αλλα οχι να κατηγορηθουν και οτι του προκαλεσαν αυτοι οι ιδιοι θανατηφορες σωματικές βλάβες.

Πως διαολο αποδεικνυεται αυτο ;

Μ κανει εντυπωση που υπηρξαν και 3 ενορκοι που ψηφισαν κάτι τέτοιο. Απίστευτο για το ποσο άσχημα μπορεις να μπλέξεις. Απο το βιντεο δεν φαινεται πουθενά οτι οι αστυνομικοι εχουν προθεση να προκαλέσουν θανατηφορα σωματικη βλάβη. Να δικαστει και σε δευτερο βαθμό... ειμαι υπέρ εφοσον το θέλουν.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε καλα το οτι κάποιοι κάθονται στη γωνία για να τη πέσουν σε ολους τους αστυνομικους οτι κ αν κάνουν ειναι γεγονός. Τι κουβεντα να κατσεις να κάνεις τωρα με αυτους τους ανθρωπους, θα χάσεις το χρονο σου, ειναι τοσο εγκάθετοι , ουτε καν θα προσέξουν τι λές. Οποτε ας συνεχιζουν εκει τις ζωές τους με τις αποψεις που έχουν να συνεχισουμε κ εμεις τις δικές μας κ όλα καλά.

Ευτυχως πάντως που τα δικαστηρια δεν δικάζουν με γνώμονα το συναισθημα και τον οπαδισμό. Θανατηφορά σωματική βλαβη τωρα επειδη πάς να φορέσεις χειροπέδες. Ναι ο ανθρωπος ηταν σε κακά χάλια , ναι έπρεπε να του φερθουν πιο ευγενικά καθως ηταν μια ιδιαιτερη κατασταση στην οποια δεν εφταιγαν οι αστυνομικοι απλα κληθηκαν αλλα οχι να κατηγορηθουν και οτι του προκαλεσαν αυτοι οι ιδιοι θανατηφορες σωματικές βλάβες.

Πως διαολο αποδεικνυεται αυτο ;

Μ κανει εντυπωση που υπηρξαν και 3 ενορκοι που ψηφισαν κάτι τέτοιο. Απίστευτο για το ποσο άσχημα μπορεις να μπλέξεις. Απο το βιντεο δεν φαινεται πουθενά οτι οι αστυνομικοι εχουν προθεση να προκαλέσουν θανατηφορα σωματικη βλάβη. Να δικαστει και σε δευτερο βαθμό... ειμαι υπέρ εφοσον το θέλουν.
Σε ενα επαγγελμα σιγουρα υπαρχουν και οι καλοι και οι κακοι ..
Δεν μπορει λοιπον απο την μια να ζητας προστασια απο κλεφτες ,δολοφονους και γενικα κακοποιητικα στοιχεια και απο την αλλη να ¨δικαζεις ¨καποιον που το κανει ..

Και εγω και πολλοι εχουμε παραπονα απο την αστυνομια για πολλα θεματα ,δεν τα τσουβαλιαζω ομως ουτε βγαζω απωθημενα ..
Αλλωστε οποιος δεν ξερει πολλα λεει ..
Ας καθησει καποιος λιγο καιρο σε αυτα τα ποστα να δουν με τι κοσμο εχουν να κανουν και μετα ας μιλησει ..
Αλλα βλεπεις που να το δεχτει αυτο ,καταπατείται ο εγωισμος και η ψοροπερηφανεια ?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Σε ενα επαγγελμα σιγουρα υπαρχουν και οι καλοι και οι κακοι ..
Δεν μπορει λοιπον απο την μια να ζητας προστασια απο κλεφτες ,δολοφονους και γενικα κακοποιητικα στοιχεια και απο την αλλη να ¨δικαζεις ¨καποιον που το κανει ..

Εννοείται. Ο κοσμος γενικά δε ξέρει τι θέλει.
Για αυτο σου λεω εγω τη δουλεια του αστυνομου με τα λεφτα που δινουν δεν θα την εκανα
δεν αξιζει το κοπο.

Και εγω και πολλοι εχουμε παραπονα απο την αστυνομια για πολλα θεματα ,δεν τα τσουβαλιαζω ομως ουτε βγαζω απωθημενα ..

Εσύ. Αλλοι θα το κάνουν ακομη κ ύπουλα.

Αλλωστε οποιος δεν ξερει πολλα λεει ..
Ας καθησει καποιος λιγο καιρο σε αυτα τα ποστα να δουν με τι κοσμο εχουν να κανουν και μετα ας μιλησει ..
Αλλα βλεπεις που να το δεχτει αυτο ,καταπατείται ο εγωισμος και η ψοροπερηφανεια ?

Δε προκειται να βγάλεις ακρη με τους περισσοτερους αν τους έχει καρφωθει μια ιδέα στο μυαλο :P

Αν ο άλλος πχ έχει γεννηθει σε αριστερο σπιτι που ο πατερας κ η μανα του ειχαν περάσει δυσκολα με παρελθοντικές βεντέτες λογικα θα το μεταδόσουν και στο παιδι.

Τελικα δεν εχει νοημα να εγκαλούμε ο ένας τον αλλον αλλα τι έχουμε σκοπο να κάνουμε. Ναι ο αστυνομικος πρεπει να ειναι καταλληλα εκπαιδευμενος να σέβεται τον πολιτη και να κυνηγάει τους κακοποιούς. Συμφωνα με τα προβλεπομενα. Και οι πολιτες πρεπει να σέβονται τους αστυνομικους κ να τηρουν τους νομους.

Αυτά.

Με ανθρωπους που δεν μπορεις να συνενοηθεις περαιτερω δεν μπαινεις σε αντεγκλήσεις και αέναες διαφωνιες δεν εχει κανα νοημα κ αν αυτος ο ανθρωπος εχει ενα σάφλμα ισως το καταλαβει μετα απο καιρο μεσα απο τη δικη του εμπειρια οχι να του το πεις εσύ ανεπιτυχώς. Και να παρεξηγηθειτε κιολας. Δε δουλευει ετσι. Κανεις απο τους δυο δεν ειναι κερδισμενος. Μπορει να χρειαστει να συνεργαστειτε και να ειστε μαλωμένοι για βεντέτες άλλων.

Το παρελθον δεν ειναι δικη μου υποθεση... δεν το έπραξα ουτε το έζησα εγώ. Απλα κοιτάς να μάθεις μεσα απο αυτο κ ως εκει. Κάποιοι δεν το βλέπουν ετσι θέλουν να συνεχισουν τις έχθρες.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικα δεν εχει νοημα να εγκαλούμε ο ένας τον αλλον αλλα τι έχουμε σκοπο να κάνουμε. Ναι ο αστυνομικος πρεπει να ειναι καταλληλα εκπαιδευμενος να σέβεται τον πολιτη και να κυνηγάει τους κακοποιούς. Συμφωνα με τα προβλεπομενα. Και οι πολιτες πρεπει να σέβονται τους αστυνομικους κ να τηρουν τους νομους.
Πλεον ξεροντας πως την μεγαλυτερη ζημια την κανουν οι αστυνομικοι που δεν λαμβανουν την απαραίτητη εκπαίδευση και φυσικα δεν εχουν παιδεια θα πρεπει τουλαχιστον να ειμαστε λιγακι ποιο προσεκτικοι ....

Δεν μπορεις να συγκρινεις τους αστυνομικους που ειναι στο σωμα μεσω πανελλαδικων ,3 χρονια ριχνουν το διαβασμα στη σχολη με μαθηματα που γινονται και στην νομικη με αυτους που μπαινουν με προκηρύξεις ή αλλα τροπο ..

Αν αναλογιστουμε την σημερινη παιδεια που λαμαβνουν αυτα τα παιδια που βγαινουν μεσω των πανελλαδικων δεν τους φτανουν ουτε καθηγητες πανεπιστημιου ..

Επειτα η νεα γενια δεν μενει μονο με αυτο ..Δεν αδρανει οπως παλια που εβλεπες αστυνομικους να ειναι καθαρα δημοισοι υπαλληλοι
Πλεον εργαζονται και οταν βγαινουν απο τις σχολες συνεχιζουν τις σπουδες τους σε αλλα τμηματα ..
Υπαρχει τρομερα μορφωτικη εξελιξη απλα αυτο που βλεπει ενας πολιτης ειναι κατι αλλο ...

Το κακο θα σταματησει μονο αν μπαινουν στο σωμα παιδιά μέσω πανελλαδικών οπου μονο οι βασεις προυποθετουν ενα επιπεδο .
Επειτα η θητεια τους στη σχολη θελει πολλα κιλα μπιμπ για να μπορεσεις να αντεξεις,τυχαιο το ποσοτσο που τα παρατανε παρ ολο τον κοπο τους για να μπούνε ?

Τωρα για αυτους που ειναι σε ματ και αλλα σωματα και κανουν την βρωμικη δουλεια ,τι να κανουμε πρεπει να ειναι και αυτοι ειτε μας αρεσει ειτε οχι ...

Οποτε το να βλεπεις τετοια μαζικη υποτιμηση μονο ανοησια και αμορφωσιά μπορεις να διακρινεις,αυτο και το κλεινω εδω γιατι πλεον ειναι γελοιο να μιλαμε για επιπεδο και μορφωση εν ετη 2022 οπου αυτα τα παιδια ειναι ηδη μεσα στα πανεπιστήμια ;)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ίσως και να μην ταιριάζει εδώ, ίσως και να ταιριάζει. Θα παραθέσω το τελευταίο κομμάτι της αγόρευσης του Θανάση Καμπαγιάννη, δικηγόρου πολιτικής αγωγής στην δίκη της Χρυσής Αυγής, για την δολοφονία του Φύσσα:
Γιατί εκείνη την άγρια νύχτα, δεν έδρασε μόνο ο κόσμος των λύκων... Έδρασε, αναδύθηκε και ο κόσμος των μελισσών, ο κόσμος της αλληλλεγύης, της ανθρωπιάς, ο κόσμος που βλέπει έναν άνθρωπο πεσμένο κάτω, αιμόφυρτο, σε ανάγκη, και δεν λέει "να ένας ξένος", αλλά λέει, "να, ο αδελφός μου"... με ποιον είστε: με τις μέλισσες ή με τους λύκους;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,538 μηνύματα.
πχ σε υποθεσεις που φταινε ξεκαθαρα γιατροι(πατρα, 3χρονη κοκ) κανεις ποτε δεν ειναι τοσο φανατισμενος....
Πλακα μου κανεις ή εισαι παντελως ασχετη.
Με πολυ λιγα λογια διοτι εχω και δουλειες.

1ον: Σε αυτην την υποθεση,ειχαν εναν αιμοφυρτο και τον κλωτσαγαν σωρηδον.Μετα απο ο ζακ επαθε ανακοπη και μας χαιρετησε.
Βλεπε ποιος επετηνε το σοκ του.Ποιος; οεο;

Παμε παρακατω.Υποθεση πατρας: Η Ιριδα το μωρο της σιχαμερης οικογενειας,ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.Μπορεις να το αντιληφθεις αυτο; Η αστυνομια αντι να παει επιτοπου οταν ενημερωθηκε να κανει αυτοψια,ΠΗΓΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 24ΩΡΟ.ΧΑΘΗΚΕ Η ΑΥΤΟΨΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΘΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.

Το υπολοιπο μηνυμα σου δνε το ειδα,αντεξα μονο 2 γραμμες,αλλα ηταν αρκετες.Κατα τα αλλα χαμενο πληκτρολογημα υποψιαζομαι απο διαφορα στοιχεια που εχω δει για σενα,αλλα τεσπα.:bye2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

που φταινε ξεκαθαρα γιατροι(πατρα,
Α καλα το ''γιατροι'' τωρα το ειδα,ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΜΑΝΑ;
Με ξεπερνας.:jumpy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

νομιζεις δεν εχω καταλαβει τη δυσκολια του επαγγελματος του αστυνομικου; :laugh:
Ελα..εχεις συγγενη αστυνομικο; φιλο; φαινεται!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νια υπήρχε ίσως παραπάνω βία αλλα πραγματικά καμία φορά σκέφτομαι ένα σύστημα Αμερικής χρειαζόμαστε εδώ μπας και επιτέλους μπορούμε να κυκλοφορούμε ελεύθεροι και δεν κάνουμε μάγκα το κάθε παραβατικο στοιχείο μονο και μονο να βγάλουμε άλλο ένα απωθημένο μας για τους μπάτσους, τους δικαστές και δεν ξέρω εγώ ποιον άλλον...
Πραγματι ενα συστημα αμερικης χρειαζομαστε να ξεπαστρεβονται ολοι οι μαυροι ή οποιου μπατσου δεν του καθεται καλα η φατσα καποιου.ΝΑΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΑΜΕΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ! ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΖΗΜΤΜΑ.ΨΕΚΑΣΤΕ,ΣΚΟΥΠΙΣΤΕ,ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ!! :whatever:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




.......................................

Ναι...η λυση ειναι η ΑΜΕΡΙΚΗ πραγματι,πως δεν το ειχα σκεφτει; :jumpy:
 
Τελευταία επεξεργασία:

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
ο
Πλακα μου κανεις ή εισαι παντελως ασχετη.
Με πολυ λιγα λογια διοτι εχω και δουλειες.

1ον: Σε αυτην την υποθεση,ειχαν εναν αιμοφυρτο και τον κλωτσαγαν σωρηδον.Μετα απο ο ζακ επαθε ανακοπη και μας χαιρετησε.
Βλεπε ποιος επετηνε το σοκ του.Ποιος; οεο;

Παμε παρακατω.Υποθεση πατρας: Η Ιριδα το μωρο της σιχαμερης οικογενειας,ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.Μπορεις να το αντιληφθεις αυτο; Η αστυνομια αντι να παει επιτοπου οταν ενημερωθηκε να κανει αυτοψια,ΠΗΓΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 24ΩΡΟ.ΧΑΘΗΚΕ Η ΑΥΤΟΨΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΘΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.

Το υπολοιπο μηνυμα σου δνε το ειδα,αντεξα μονο 2 γραμμες,αλλα ηταν αρκετες.Κατα τα αλλα χαμενο πληκτρολογημα υποψιαζομαι απο διαφορα στοιχεια που εχω δει για σενα,αλλα τεσπα.:bye2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α καλα το ''γιατροι'' τωρα το ειδα,ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΜΑΝΑ;
Με ξεπερνας.:jumpy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ελα..εχεις συγγενη αστυνομικο; φιλο; φαινεται!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πραγματι ενα συστημα αμερικης χρειαζομαστε να ξεπαστρεβονται ολοι οι μαυροι ή οποιου μπατσου δεν του καθεται καλα η φατσα καποιου.ΝΑΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΑΜΕΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ! ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΖΗΜΤΜΑ.ΨΕΚΑΣΤΕ,ΣΚΟΥΠΙΣΤΕ,ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ!! :whatever:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




.......................................

Ναι...η λυση ειναι η ΑΜΕΡΙΚΗ πραγματι,πως δεν το ειχα σκεφτει; :jumpy:
ο τροπος που μιλας ειναι τελειως φανατισμενος και επιθετικος
να μιλας οπως σου μιλανε
αν εχεις εμμονες δεν σου φταινε οι αλλοι
δεν χρειαζεται να πεσω στο επιπεδο σου

*τα στοιχεια που εχεις δει νεο ανεκδοτο;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,538 μηνύματα.
ο

ο τροπος που μιλας ειναι τελειως φανατισμενος και επιθετικος
να μιλας οπως σου μιλανε
αν εχεις εμμονες δεν σου φταινε οι αλλοι
δεν χρειαζεται να πεσω στο επιπεδο σου

*τα στοιχεια που εχεις δει νεο ανεκδοτο;
Ο τροπος που μιλαω ειναι αναλογος με αυτα που βλεπω. :D
Κατα τα αλλα,πανω στο θεμα εχεις κατι να απαντησεις;Διοτι εγω σου απαντησα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,538 μηνύματα.
Ασυληπτο θρασσος απο τον εγκληματια /νεαντερνταλ.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,120 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top