Φιλί μετά από στοματικό

Φιλί μετά από στοματικό

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
  • Ναι ... μάλλον

    Ψήφοι: 8 11.0%
  • Όχι ιδιαίτερα...

    Ψήφοι: 4 5.5%
  • Φυσιολογικό κι επόμενο!

    Ψήφοι: 38 52.1%
  • Αηδία!

    Ψήφοι: 11 15.1%
  • Εξαρτάται από το πόσο εξοικειωμένοι είμαστε.

    Ψήφοι: 12 16.4%

batmancor

Νεοφερμένος

Ο batmancor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ειτε το κανει αντρας σε γυναικα ειτε γυναικα σε αντρα ειναι ξενερα να αρνηθει ενας απο τους 2 να φιλησει τν αλλον μετα απο στοματικο αλλα κ αγενεια και χαλαει και τν μαγεια της στιγμης.οπως εμενα μπορει να με πειραξει αν μετα δν θελει η κοπελα μν τν φιλησω ετσι θα πειραξει κ εκεινη τ αντιστοιχο.αλλα ειναι νορμαλ ενας απο τουσ 2 να μν θελει?δν τν προσβαλει τν αλλον?ειναι θεμα αηδειας?ενταξει αν ολοκρηρωσει καποιος απο τους 2 μ ακουγεται λογικο αλλα σε αλλη περιπτωση?..εσεις τ πιστευετε?στν ερωτα επιτρεπονται ολα?ειναι θεμα εξικοιωσεις μ τ αλλο ατομο η με τν εαυτο μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πιο αλλο ατομο ρε φιλε... Δικα σου ειναι τα υγρα... (δικα της αν αυτη αρνειτε...)

Καν εμε, ειναι καπως παραδωξο, να ζητας απο καπιον κατι, ποσο μαλλον απο το συντροφο σου, κατι το οπιο εσυ θεωρεις αιδια... Αυτη δλδ γιατι να κατσει να γλυφει κατι που εσυ συχενεσε; Και το αντιθετο βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batmancor

Νεοφερμένος

Ο batmancor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εννοειται ειναι δικα μ πιανου ειναι τ γειτονα?εννοω με τ αλλο ατομο οτι αν δν γνωριζονται καλα μπορει να συμπεριφερθει οπως θελει χωρις ν σκεφτει τ θεμα ξενερας πχ.
μπορει να αρεσει και στουσ 2 τ στοματικο αλλα ο ενας ν μν θελει ν γευθει τα υγρα τα δικα τ αρα δν νομιζω οτι ειναι παραδοξο.
ο αλλος ομως εκεινη τν και ας εχει τα υγρα αυτουνου που αρνειται τρωει μια κρυαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βλεπω και παθενω με τα τν αντι για τον και την... Και γενικοτερα με την συνταξη... Προσπαθισε λιγο να γραψεις πιο"σωστα". Φιλικα παντα ε! Και εγω δεν ειμαι ο σωστος οσων αφορα την συνταξη, και ποσο μαλλον την ορθογραφια...!

Αυτο που θελω να πω, ειναι οτι δεν μπορω να ζηταω απο την κοπελα μου να μου κανει στοματικο, την στιγμη που συχενομαι τα δικα μου υγρα. Ουσιαστικα την βαζω να κανει κατι που συχενομαι, σκεπτομενος μονο την δικη απολαυση... Απο την στιγμη που δεν συχενετε εκεινη τα υγρα μου γιατι να τα συχαθω εγω; Αν τα συχενομαι πιστευω οτι το να της ζητησω κατι τετιο ειναι κατι πολυ εγωιστικο και δεν χωραει σε μια σχεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorerefi

Νεοφερμένος

Η explorerefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ναι συμφωνώ αλλα οι περισσότεροι άνδρες δεν θέλουν φιλί ή το αποφεύγουν τι σημαίνει αυτo; ότι συχαίνονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το θεωρώ μεγάλη μ*λ*κία κάποιος μετά από στοματικό να αρνηθεί το φιλί από τον σύντροφο του...Θα συμφωνήσω με τον φίλτατο Dark_Kronos για το γεγονός οτι αν σιχαίνεται κάποιος τα υγρά του τότε μην βάζεις τον άλλον να κάνει στοματικό...και θέλω επίσης να προσθέσω ότι στην περίπτωση που αρνηθεί κάποιος φιλί μετά από στοματικό τίθεται λόγος εκμετάλλευσης και μπορείς μετά να σκεφτείς ότι δεν μπορείς να είσαι με ένα άτομο που να σιχαίνεται την "ανταλλαγή" υγρών γιατί αν είναι να σιχαίνεται αυτό το πράγμα καλύτερα ούτε έρωτα να μην κάνεις...είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα...ειδικά αν δεν γίνεται χρήση προφυλακτικού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Εμένα από την άλλη δε μου φαίνεται καθόλου παράξενο ή μη επιτρεπτό κάποιου να μη του αρέσουν τα δικά του υγρά αλλά να βάζει τον/την σύντροφο να του κάνει στοματικό. :confused:
Δε νομίζω ότι στέκει το επιχείρημα "αν δε σου αρέσουν τα δικά σου, μη βάζεις τον άλλον να σου κάνει στοματικό".

Αν και οι δύο δεν έχουν πρόβλημα, τότε προφανώς όλα ok. Αν του εκ των δύο δε του αρέσει να έρχεται σε στοματική επαφή με τα δικά του υγρά, πιστεύω ότι θα πρέπει να είναι απολύτως σεβαστό και δε θα πρέπει να γίνεται αντιληπτό ως αγένεια προς τον άλλον.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βασικά κι εμένα μου φαίνεται τελείως κατανοητό, μιας και όλα αυτά είναι στο μυαλό μας. Είναι μάλιστα δύσκολο να επιχειρήσουμε να τα αλλάξουμε, αφού το πιθανότερο είναι ότι τα έχουμε "λυμένα", με το ..να τα αποφεύγουμε. :S

Εκείνη ακριβώς την ώρα (δλδ αμέσως μετά), προσωπικά, ναι θα είχα ένα θεματάκι- μα μετά από δύο λεπτά που θα είχα ξεπεράσει την φάση του σκέφτομαι μηχανικά ότι "εχμ πολλά υγρά μαζί :X", δεν θα έδινα καν σημασία.. :)
Δεν ξέρω αν γίνεται σαφές το πώς το εννοώ... Απλά είναι η default κατάσταση- αν υπάρχει έστω και ο παραμικρός λόγος για τον οποίο κάτι σε ενοχλεί/αηδιάζει/ κάνει να κάνει να μη νιώθεις καλά, εκείνη τη στιγμή εστιάζεις σε αυτό και δεν αφήνεσαι να απολαύσεις το σεχς. Οπότε, για σενα, χαλάει τελικώς η στιγμή...
Δεν θεωρώ ότι είναι ένδειξη του ότι δεν αγαπάς τον σύντροφό σου/δεν είναι καλό το σεχς μαζί του/δεν είστε καλά μαζί, απλά είναι, όπως συμβαίνει με πολλά, κάτι που σε μία μερίδα ανθρώπων δεν αρέσει. Και στο σεχς υποτίθεται ότι εκφράζεσαι όπως εσύ θέλεις, και όπως νιώθεις :) γιατί να μπουν κι εκεί τα πρέπει και τα είναι/δεν είναι σωστό;..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εφόσον στο σεχ δεν κολλάνε τα πρέπει και τα είναι γιατί να κολλήσεις σε μία μικρή λεπτομέρεια και να μην αφεθεις στην στιγμή?Οσο μοιράζεσαι τόσο η απόλαυση μεγαλώνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Οσο μοιράζεσαι τόσο η απόλαυση μεγαλώνει....


Oυτε για παγωτίνια maltesers να μίλαγες... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είμαι γεννημένη διαφημίστρια!:PΕίπατε κάτι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
με δεδομένο το ότι η μυρωδιά/γεύση του αντρικού σπέρματος μοιάζει με αυτή της
χλωρίνης (άλλοτε περισσότερο άλλοτε λιγότερο ανάλογα με το τι έχει φάει/πιεί ο άντρας
τις προηγούμενες ώρες και αν προηγήθηκε ντουζάκι) είναι λογικό ότι ένα φιλί αμέσως
μετά δεν είναι και ότι "δροσερότερο" σε γεύση :) :)

η λύση λοιπόν είναι τσιχλίτσα στο στόμα ή ένα μια- δυο γουλιές κοκα-κόλα



(φυσικά, όλα αυτά ισχύουν μόνο σε περίπτωση που η ένταση έχει υποχωρήσει - γιατί όταν
είσαι παραδομένος, μόλις προλαβαίνεις να το αντιληφθείς γιατί μετά από λίγο η κακή γεύση
υποχωρεί και το στόμα της έχει τη γεύση από το δικό σου στόμα, όπως ακριβώς συμβαίνει
και με τα πρωϊνά φιλιά)



@άνδρες : ναι είναι μεγάλη αγένεια το να αρνηθείτε τα φιλιά της αμέσως μετά ... με αυτή
τη λογική, εκείνη μπορεί κάλιστα την επόμενη φορά, να περιορίσει τους τρόπους με τους
οποίους μπορεί να σας ικανοποιήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
@άνδρες : ναι είναι μεγάλη αγένεια το να αρνηθείτε τα φιλιά της αμέσως μετά ... με αυτή
τη λογική, εκείνη μπορεί κάλιστα την επόμενη φορά, να περιορίσει τους τρόπους με τους
οποίους μπορεί να σας ικανοποιήσει
χιχιχιχι...δεν νομίζω ότι πρέπει να το βλέπουμε εκδικιτικά...δεν με φίλησες μετά από στοματικό άρα και γω την αλλη φορα δεν θα σε ικανοποιήσω όσο μπορώ...απλά ξενερώνεις και χαλάει η όλη μαγεία του πράγματος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
:D


δεν το βλέπω εκδικητικά ..


απλά τρελαίνομαι για φιλιά - αν λοιπόν "αυτό" μπαίνει εμπόδιο στην απόλαυση μου, του
το κόβω για να μην έχει δικαιολογίες να μου στερεί τη "δόση" μου ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Κι εγώ πιστεύω πως είναι χαζό να ζητήσεις από τον/τη σύντροφό σου να σε ικανοποιήσει με στοματικό και μετά να αρνείσαι το φιλί. Βέβαια ο στοματικός έρωτας -και όχι μόνο- προϋποθέτει και κάποιους κανόνες υγιεινής. Αν τηρούνται αυτοί οι κανόνες δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν δε τηρούνται, τότε δε πρέπει καν να ζητάμε τέτοιου είδους ικανοποίηση από τους συντρόφους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πφ, προσωπικά αδιαφορώ... Τόσα και τόσα ανάβουν ή ξενερώνουν τον κόσμο, πολύ πιο περίεργα, τι πειράζει αν ο άλλος δε γουστάρει πχ τα υγρά φιλιά (ειδικά από "εκεί" ποτισμένα; ) Λέω εγώ τώρα, ο καθένας όπως τη βρίσκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Φφφφςςςςς

στο τέλος θα μας πείτε να αυτοπιπωθούμε. Αυτά τα πράγματα δε γίνονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εφόσον στο σεχ δεν κολλάνε τα πρέπει και τα είναι γιατί να κολλήσεις σε μία μικρή λεπτομέρεια και να μην αφεθεις στην στιγμή?Οσο μοιράζεσαι τόσο η απόλαυση μεγαλώνει....

Διότι βρε συ σε λεπτομέρειες κολλάμε όλοι μας.. :)
Κι εγώ θα μπορούσα να πω, ακολουθώντας ακριβώς την ίδια συλλογιστική πορεία με εσένα, γιατί ο άλλος να κολλήσει σε αυτό, τη στιγμή που ξέρει ότι μπορεί να με φιλήσει οποιαδήποτε άλλη στιγμή και ότι δεν είναι απέχθεια προς αυτόν, αλλά κάτι που απλά εμένα δεν θα μου άρεσε εκείνη τη δεδομένη χρονική στιγμή.


πς. Παρεμπιπτόντως, ευχαριστώ για την αρνητική όποιον την έβαλε
είναι σεβαστή, παρότι νομίζω πως στο κρεβάτι του καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει και τον ευχαριστεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυκλάμινο

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κατ εμένα το να σε βάλει κ μόνο κάποιος να τον ικανοποιήσεις είναι ηλήθιο..
όταν γίνει φυσικά κ μες στον έρωτα..μες στον έρωτα θα έρθει και το φιλί απολύτως φυσικά χώρις να κάνει τον άλλο να ξενερώσει ή οτιδληποτε άλλο αντίστοιχο,γτ ναι στον έρωτα όλα επιτρέπονται αλλά με τον όμορφο τρόπο πάντα!
το να σε κάνει η κοπέλα να νιώσεις φοβερά κ μετά να της δειξέις πως μονο αυτό ήθελες στην ουσία κ συναισθήματα μηδέν τότε θα πληγωθεί κ θα σε αποχαιρετήσει..αν νιώθει κτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
ειτε το κανει αντρας σε γυναικα ειτε γυναικα σε αντρα ειναι ξενερα να αρνηθει ενας απο τους 2 να φιλησει τν αλλον μετα απο στοματικο αλλα κ αγενεια και χαλαει και τν μαγεια της στιγμης.οπως εμενα μπορει να με πειραξει αν μετα δν θελει η κοπελα μν τν φιλησω ετσι θα πειραξει κ εκεινη τ αντιστοιχο.αλλα ειναι νορμαλ ενας απο τουσ 2 να μν θελει?δν τν προσβαλει τν αλλον?ειναι θεμα αηδειας?ενταξει αν ολοκρηρωσει καποιος απο τους 2 μ ακουγεται λογικο αλλα σε αλλη περιπτωση?..εσεις τ πιστευετε?στν ερωτα επιτρεπονται ολα?ειναι θεμα εξικοιωσεις μ τ αλλο ατομο η με τν εαυτο μας?

Τελικά, όλα είναι στο πρόγραμμα.
Όταν χαλάει η μαγεία, τότε... μήπως δεν υπήρξε ποτέ πραγματικά;

Προσωπικά, απολαμβάνω πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό τον έρωτα; το σεξ; όπως θέλετε πείτε το, με κάποιον που από την πρώτη στιγμή, την πρώτη κιόλας φορά, φρόντισε πρώτα να ικανοποιήσει εμένα, μετά ζήτησε-άφησε να τον ικανοποιήσω εγώ και μετά μου έκανε έρωτα ζητώντας μου πάντα να του λέω τι θέλω κι εγώ. Και όχι, κανένας μας δεν δίστασε ούτε μια στιγμή να φιλήσει τον άλλον αμέσως μετά το στοματικό. Ίσα ίσα, ήταν κάτι που το αναζητήσαμε αμέσως και οι δυο. Και ναι, και εγώ είχα ολοκληρώσει και εκείνος αντίστοιχα. Και δεν βρίσκω τίποτα παράλογο σ' αυτό.

Είτε υπάρχει έρωτας (ως συναίσθημα) είτε όχι, θεωρώ πως κάποια πράγματα στο σεξ λειτουργούν αυτόνομα. Χωρίς δεύτερη σκέψη και "υπολογισμούς". Και αυτό που δεν "θέλει" ο άλλος, ή που τον "προσβάλλει" είναι μάλλον μια σαφέστατη ένδειξη πως τελικά δεν υπάρχει αυτό που λένε "χημεία" στο επίδοξο ζευγάρι. Δεν υπάρχουν "επιτρέπεται" κι "απαγορεύεται" στον έρωτα-σεξ. Υπάρχει συμφωνία. Δεν κλείνεται όμως. Απλά αποκαλύπτεται. Κυριολεκτικά στην πράξη. ;)




(@Estartu: χλωρίνη;;;; οκ, γενικά δεν έχω και την πιο δυνατή αίσθηση όσφρησης. αλλά χλωρίνη; ποτέ δεν αισθάνηκα κάτι τέτοιο! :worry:)

Υ.Γ. δεν το πιστεύω ότι γράφω τόσο προσωπικά μου ...δεδομένα. :P Όμως, θεωρώ κρίμα να παρεξηγούμε πράγματα που είναι τελικά τόσο φυσικά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top