Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Μενω ευκολα χειμώνα εδώ έχει βγάλει χειμώνα στα συβοτα Θεσπρωτίας.

Αμα μ λέγανε έρχεσαι Γιαν κανα χρόνο;;;; ουυυ μέσα θα τους έλεγα. Θα έβρισκα κανα σπιτάκι εδώ θα έβρισκα κ καμια Χανιώτισσα θα περνούσαμε ζάχαρη.
Μην το λες αυτό, το χειμώνα τα Χανιά είναι πολυ νεκρά. Οι περισσότεροι Χανιώτες τη βγάζουν στα σπίτια το χειμώνα με παρεα και ελάχιστα βγαίνουν έξω. Πιο πολύ νυχτερινή ζωή έχει το Ηράκλειο και Ρέθυμνο λόγω σχολών. Τώρα είναι καλοκαίρι και τα βλέπεις όλα ωραία και μαγικα αλλά όταν πλησιάσει ο χειμώνας θα αλλάξεις γνώμη.
 

brizoulis

Δραστήριο μέλος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Εμένα η Αθήνα μου αρέσει πολύ περισσότερο από τα Χανιά
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μην το λες αυτό, το χειμώνα τα Χανιά είναι πολυ νεκρά. Οι περισσότεροι Χανιώτες τη βγάζουν στα σπίτια το χειμώνα με παρεα και ελάχιστα βγαίνουν έξω. Πιο πολύ νυχτερινή ζωή έχει το Ηράκλειο και Ρέθυμνο λόγω σχολών. Τώρα είναι καλοκαίρι και τα βλέπεις όλα ωραία και μαγικα αλλά όταν πλησιάσει ο χειμώνας θα αλλάξεις γνώμη.

Όπως έγραψα κ πριν έχω ζήσει κ σε πιο σκληροπυρηνικα μέρη το χειμώνα...

Εγώ δε θέλω πολλα... Αμα έχω καμία κ περνάμε καλά είμαι πληρης.

Αλλά σίγουρα θα μ τη βι δώσει αν δεν έχει διεξοδους με κοπελίτσες 😁😁 με ξέρετε τα λέω στα ίσια.

Αυτό θα είναι το χειροτερο μ όντως. Πολυ ομορφη η πολη σας... Περνατε καλα εδω. Η Αθήνα έχει αλλά... Άλλες διεξοδους.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
IMG_20211216_093854.jpg


Μπορεί να μην είναι φωτογραφία από θάλασσα αλλά εμένα μου αρέσει 😂
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,512 μηνύματα.
21..jpg

Μου έκανε εντύπωση το ζουζουνομικρούλι πως κοιμάται..δε θα άφηνα το κλικ με τίποτα και απο κάτω η μαμα του.;)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Έξω από την πολυκατοικία που μένω.

03D022EF-A686-4DDA-99B9-5683867DA7C6.jpeg
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,054 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,054 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,054 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
2935525.jpg


πριν λίγες ώρες... :)
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,896 μηνύματα.
Όταν ανοίγεις παλιά συρτάρια... :P

1661287924515.png
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.














Φρανκφούρτη
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,054 μηνύματα.
P1010279.JPG
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top