Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
Πως είναι ο ωραίος φραπές δηλαδή; Τόσο σκατόκαφο που ειναι, μπορει να αποτυχει κι όλας χειρότερα;
Τί έχεις πάθει σήμερα ; Γιατί δεν έχεις ησυχία ;;; :devil:

Μια χαρά καφεδάκι είναι...για εμάς τα λαϊκά παιδιά...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Τί έχεις πάθει σήμερα ; Γιατί δεν έχεις ησυχία ;;; :devil:

Μια χαρά καφεδάκι είναι...για εμάς τα λαϊκά παιδιά...
Φτωχάντζες. Ούτε εναν ταπεινό καπουτσίνο με διπλή δόση εσπρεσσάρα για να χτυπήσει τα νευρα καλά.

Πλεμπαίοι.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,636 μηνύματα.
384857458n.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,636 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,512 μηνύματα.
20210108_190351.jpg  νεο μεγ.jpg


Εξερευναμε τα συρταρια της κουζινας..μοας και μας ξεφυγει καμια κουταλα που δεν ξερουμε..
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.
View attachment 123450

Εξερευναμε τα συρταρια της κουζινας..μοας και μας ξεφυγει καμια κουταλα που δεν ξερουμε..
Εμένα στα μεγάλα συρτάρια που έχω στο υπνοδωμάτιο έχει μάθει να τα ανοίγει και να πηγαίνει απο το ενα συρτάρι στο άλλο απο την πίσω πλευρά του συρταριού, θέε και κύριε
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,512 μηνύματα.
Εμένα στα μεγάλα συρτάρια που έχω στο υπνοδωμάτιο έχει μάθει να τα ανοίγει και να πηγαίνει απο το ενα συρτάρι στο άλλο απο την μέσα πλευρά του συρταριού, θέε και κύριε
Μα μιλαμε για ...γατονια αγαπη μου! :hehe:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
@Lasher...την ζήτησες και την έφερα...

Μόνο που ό,τι και να έκανα...όρθια δε σηκωνόταν...

dadfada.jpg
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,305 μηνύματα.
Ζηλεύω τώρα που δεν έχω γατάκι :( Με τόσα που βλέπω σε αυτό το thread.
Η Άρυα εαν το μάθει αυτό :
"ΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ"
:hehe:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.
B90BFB6E-F89A-4E06-9451-2EECE949CE08.jpeg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.
BF86640D-00A6-4275-AB2D-84F207C6BC2D.jpeg
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.
Γάτος φίλης με κυνηγάει για χάδια και καλόμαθε

υ.γ. ίσως ο πιο μεγάλος γάτος που έχω δεί ποτέ μου

IMG_0070.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top