Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,637 μηνύματα.
IMG_20231118_082654.jpg
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,901 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,637 μηνύματα.
IMG_20231121_123636.jpg
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,637 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,602 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Αχ και να την πετυχαινα, θα τη μάζευα.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Έχει γεμίσει, δυστυχώς, ο τόπος με αδέσποτες κουκλίτσες (και κούκλους...)...

Η συγκεκριμένη έχει βρει ένα μηχανάκι και κοιμάται για να είναι στα ζεστά...

Screenshot_2023-11-29-08-02-37-745_com.miui.gallery.jpg
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Screenshot_20231129_122437_Gallery.jpg


Το little big house έχει γίνει ένα από τα αγαπημένα μου μαγαζιά πλέον
Με άφησε να τη χαϊδέψω ενώ κοιμόταν χωρίς να ενοχλείται :prettyplz: <3
Το όνομα της είναι "Κουνιάδα" :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,494 μηνύματα.
Ενα @νακι που το ελεγαν Μάγια! Ναι..για την δικια μου Μάγια λεω!

Διοτι..στρωσαμε τα χαλακια μας...βαλαμε και το κλιματιστικουλι μας στο σαλονι μονο,...στην κρεβατοκαμαρα πριν κοιμηθουμε βαζουμε αεροθερμο..οπου βρει αεροθερμο το καθαρμα τσουυπ...εκει μπροστα..κολλητα θα ελεγα! Κια στην κρεβατοκαμαρα πριν τον υπνο,οι φωτο που θα βαλω χτεσινες ειναι απο αυτη τη φαση..οκ...μια χαρα.
Αλλα το μικρο,,ασυστολο καθαρματακι..οταν βαζω το στρωμα της γυμναστικης για να κανω τη γυμναστικη,αρχικα ξεκιναω με αεροθερμο.Ε...ΕΠΑΝΩ στο στρωμα της γυμνασιτκης το @νακι μπροστα απο το αεροθερμο για να ζεσταινεται.Κια δεν το κουναει ρουπι λεμε!!!!


Κανω γυμναστικη μαζι με γιογκα στασεις.. :hehe: Το σκοτωνεις ή δεν το σκοτωνεις το βδελλυγμα;

Εδω..χτεσινες φωτο οπως προειπα...μολις εβαλα στο δωματιο το αεροθερμο για να ζεστανει.
Μπροστα ακριβως..τσουυυυπ..να καθαριζεται και να με κοιτα και θρασυτατα!

20231203_211253.jpg


20231203_211311.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Να τη χαίρεσαι! Απλά πρόσεχε μην αρπάξει! :bleh:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,494 μηνύματα.
Να τη χαίρεσαι! Απλά πρόσεχε μην αρπάξει! :bleh:
χαχαχαχα..ναι ναι χιμελα μου.Μην φοβου.Για αυτο και εχω αεροθερμο και οχι σομπες με αντιστασεις.Κια εννοειται παντα ειμαι και εγω εκει!Κια βεβαια οταν λεω κολλητα..δεν εννοω και εντελως κολλητα.. :hehe: στο ενα μετρο περιπου!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,602 μηνύματα.
8BBB0621-BBD6-4AD4-9718-16AE67CB4187.jpeg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,494 μηνύματα.
Της το ειπα σημερα..της ειπα...ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΩ ΣΤΕΓΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΚΥ..ΦΥΓΕ απο το στρωμα γυμναστικης μου!Με το που εστρωσα στρωμα και ανοιξα αεροθερμο..τσουυυπ..εκει..ΕΠΑΝΩ!
Τι πο τα!
Δεν εφευγε!
Ετσι εισαι; Να και εγω! Σε αποθανατιζω και σε δινω στεγνα στο σκεκι!
Παρτε την!

:hehe: :hehe: :hehe:
20231205_082355.jpg


20231205_082202.jpg


20231205_082221.jpg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
1701813296832.jpg
1701813349132(1).jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,602 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Μπαμπάτσικη η δεύτερη. Να τις χαίρεσαι.
Σε ευχαριστώ!! Αν σου πω ότι είχα 4 και κάποια στιγμή στο σπίτι είχα 2 μάνες και 8 μικρά γατάκια τι θα πεις?? Πάντως έζησα 2 μάνες (μια περσική και μια κοινή γάτα του δρόμου, αυτή στην φωτογραφία) και απλά θα σου πω ότι η γάτα του δρόμου μεγάλωσε και τα γατιά της περσίδας διοτι αυτή ούτε να τα δει δεν ήθελε... Σαν μάνα ήταν υπέροχη και σαν γάτα πανέξυπνη.. Η ασπρουλα είναι κόρη της!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top