Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Ο βασιλιάς Εκτορ σας χαιρετα από τον θρόνο του 🤣
received_7240020102701086.jpeg
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να εκθέσω τον Έκτορ, έχω την υποψία πως ένα συγκεκριμένο μέλος που θεωρεί πως το παιδί του θα λάβει την εξουσία ως νόμιμος διάδοχος κάποια στιγμή (ονόματα δε λέμε και υπολείψεις δε θίγουμε, αλλά κάτι για Αυτοκρατορική Αρχή μου έρχεται στον νου, έτσι πολύ τυχαία και αόριστα), δε θα καλοδεχτεί αυτή την επανάσταση, και θα θεωρήσει ίσως πως πρόκειται για σφετερισμό της εξουσίας.
Προτείνω η φωτογραφία να κατέβει άμεσα για λόγους προστασίας.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να εκθέσω τον Έκτορ, έχω την υποψία πως ένα συγκεκριμένο μέλος που θεωρεί πως το παιδί του θα λάβει την εξουσία ως νόμιμος διάδοχος κάποια στιγμή (ονόματα δε λέμε και υπολείψεις δε θίγουμε, αλλά κάτι για Αυτοκρατορική Αρχή μου έρχεται στον νου, έτσι πολύ τυχαία και αόριστα), δε θα καλοδεχτεί αυτή την επανάσταση, και θα θεωρήσει ίσως πως πρόκειται για σφετερισμό της εξουσίας.
Προτείνω η φωτογραφία να κατέβει άμεσα για λόγους προστασίας.
Συγγνώμη κάθε κράτος δεν έχει τον βασιλιά του; εδω είμαστε σε άλλη διάσταση 🤣🤣
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Μεγάλωσε και σπάει @@@ τωρα που βγάζει δόντια αλλά δεν μπορώ να θυμωσω μαζί του 🥺🥺🥺❤️

Ποσά κιλάκια θα γίνει περίπου;;

Εμένα μου αρέσουν πολύ τα Lemon Beagle σαν σκυλάκια, τα οποία γίνονται μεσαίου μεγέθους. Ορίστε ένα παράδειγμα Lemon Beagle ( η φωτογραφία είναι από φιλοζωική οργάνωση, δεν είναι δικό μου το σκυλάκι 😅😅).

IMG_4045.jpeg
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,029 μηνύματα.
Αν έπαιρνα ποτε σκυλάκι, τετοιο σαν τα απο πανω θα ήθελα.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Αν έπαιρνα ποτε σκυλάκι, τετοιο σαν τα απο πανω θα ήθελα.
Δεν ξέρω ακριβώς από τι ράτσα είναι, το χάρισαν στη γιαγιά μου καλοί της φίλοι τυροκομοι που έχουν σκυλιά για να προσέχουν τα ζώα.

Μαντροσκυλα ήταν όπως το είπαν χαρακτηριστικά, αλλά η μάνα του μας είπαν ότι είναι κοντή 🤣

Όπως και να έχει, μεγαλώνει και είναι πολύ καλός.
Εχθές ήρθε και ένας που δεν ήξερε στο σπίτι και ακούσαμε το γάβγισμα του έντονα πρώτη φορά. Γλυκούλης ❤️❤️
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Εβίτα, σημερινό
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
IMG_0001.jpeg
Άβι!
 

Συνημμένα

  • IMG_0004.jpeg
    IMG_0004.jpeg
    1.4 MB · Εμφανίσεις: 11

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,960 μηνύματα.



1-921.jpg


:lol:
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Ήρθε για καφέ ένας γείτονας και έφερε το Μαλτέζ. Είναι περίπου 9-10 χρόνων η Μπαλιτσα και συνήθως δε συμπαθεί τους ανθρώπους αλλά εμένα μου γαβγίζει λιγο όταν σταματάω να την χαϊδεύω. Επειδή τη ξέρω από κουτάβι πάντα έτρεχε για χάδια προς εμένα. :inlove:

IMG_20240410_195049.jpg

(Εν τω μεταξύ δε φαίνεται η δική μου σκυλίτσα στη φωτογραφία, τη χαιδευα και αυτή ταυτοχρόνα με το μαλτεζ επειδή ζήλευε λίγο) :laugh:
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Πώς σας ζηλεύω εσάς που έχετε σκυλάκια. Να τα χαίρεστε, είναι υπέροχα!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
AF0B96AF-D32A-4982-A5C1-ADA8289AEB68.jpeg
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Ήρθε για καφέ ένας γείτονας και έφερε το Μαλτέζ. Είναι περίπου 9-10 χρόνων η Μπαλιτσα και συνήθως δε συμπαθεί τους ανθρώπους αλλά εμένα μου γαβγίζει λιγο όταν σταματάω να την χαϊδεύω. Επειδή τη ξέρω από κουτάβι πάντα έτρεχε για χάδια προς εμένα. :inlove:

View attachment 131504
(Εν τω μεταξύ δε φαίνεται η δική μου σκυλίτσα στη φωτογραφία, τη χαιδευα και αυτή ταυτοχρόνα με το μαλτεζ επειδή ζήλευε λίγο) :laugh:
Tί χαριτωμένη...η Μπαλίτσα !! Μου κάνει εντύπωση ότι δεν είναι κοινωνική. Τα μαλτεζάκια είναι εν γένει πολύ κοινωνικά σκυλάκια...

Υ.Γ. Γιατί δεν της κόβει τις τρίχες στα ματάκια της, απορώ. Είναι πάρα πολύ ενοχλητικό για την ίδια (και επικίνδυνο για τα μάτια της). Φαντάσου σ΄ εμάς να πέφτουν οι τρίχες μέσα στα μάτια μας μονίμως. Μπορεί να ΄ναι κι αυτό μια απ΄ τις αιτίες για τα...νευράκια της...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Tί χαριτωμένη...η Μπαλίτσα !! Μου κάνει εντύπωση ότι δεν είναι κοινωνική. Τα μαλτεζάκια είναι εν γένει πολύ κοινωνικά σκυλάκια...

Υ.Γ. Γιατί δεν της κόβει τις τρίχες στα ματάκια της, απορώ. Είναι πάρα πολύ ενοχλητικό για την ίδια (και επικίνδυνο για τα μάτια της). Φαντάσου σ΄ εμάς να πέφτουν οι τρίχες μέσα στα μάτια μας μονίμως. Μπορεί να ΄ναι κι αυτό μια απ΄ τις αιτίες για τα...νευράκια της...
Αυτή παλιά ήταν κοινωνική τώρα δε πάει εύκολα για χάδια στους άλλους από ότι μου είπαν. Σε μένα τρέχει για χαδια και σπάνια τρέχει τώρα στα 9-10 χρόνων της.

Όσο αφορά για τις τρίχες στα ματια θα τη πάνε για καλλωπισμό συντομα. Τώρα στη φωτογραφία φαίνεται έτσι επειδή εν μέρει εγώ φταίω λίγο τη χαιδευα στο πρόσωπο και τίναζε συνέχεια το πρόσωπο της και να έχουν πάει οι τρίχες μπροστά από τα μάτια της.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top