Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Screenshot_20240411_122357_Gallery.jpg

Χαρά και τσαχπινιά 😎
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,901 μηνύματα.
Γκρρρ, μας έχετε πάρει το κεφάλι με τα ντάμπα ντούμπα... :P

1712830596505.png

1712830633468.png


Αλλά είμαι καλό κατά βάθος...

1712830691565.png
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Γκρρρ, μας έχετε πάρει το κεφάλι με τα ντάμπα ντούμπα... :P

View attachment 131526
View attachment 131527

Αλλά είμαι καλό κατά βάθος...

View attachment 131528
Είναι αλεπουδακι mix; Πώς τον λένε; Τί ηλικία έχει; Τον έχεις κουρεψει ή έχει τόσο κοντό τρίχωμα;

View attachment 131523
Χαρά και τσαχπινιά 😎
Μεγάλωσε το μωρό αυτό! Λέω ότι θα γίνει σαν τη δική μου στα 22 κιλά. Πόσων μηνών είναι τώρα; Δώστου φιλάκι!!! 💜
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,935 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Εκτορακος ❣️❣️❣️ τι μπουκιτσα είναι αυτή;;
Του πήραμε και καινούριο κολάρο ❤️
Screenshot_20240411_144650_Gallery.jpg

Μεγάλωσε το μωρό αυτό! Λέω ότι θα γίνει σαν τη δική μου στα 22 κιλά. Πόσων μηνών είναι τώρα; Δώστου φιλάκι!!!
Θα του δώσω! ❤️ είναι σχεδόν 5 μηνών. Μεσαίος θα γίνει είχε κοντή μαμά. Κάπου στα 10-15 κιλα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,901 μηνύματα.
Είναι αλεπουδακι mix; Πώς τον λένε; Τί ηλικία έχει; Τον έχεις κουρεψει ή έχει τόσο κοντό τρίχωμα;
Είναι ημίαιμο, πίντσερ με κάτι άλλο (ίσως κοκόνι).
Με βάση όσα είπε η κτηνίατρος όταν το υιοθέτησα, είναι 9μιση, 10 χρονών. Τον έχω μια πενταετία.
Όχι, είναι το φυσικό του, κοντότριχο λούτρινο ζωάκι. :D
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Είναι ημίαιμο, πίντσερ με κάτι άλλο (ίσως κοκόνι).
Με βάση όσα είπε η κτηνίατρος όταν το υιοθέτησα, είναι 9μιση, 10 χρονών. Τον έχω μια πενταετία.
Όχι, είναι το φυσικό του, κοντότριχο λούτρινο ζωάκι. :D
Να το χαίρεσαι το μωρό! :)
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Screenshot_20240417_132237_Gallery.jpg

Σήμερα λίγο νυσταζουμε ❤️
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
IMG_2030.jpeg
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Screenshot_20240428_142745_Gallery.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
1714306669081.png
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.
το πίπι μου :prettyplz:

 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,638 μηνύματα.
Ο αυτοκόλλητος υπνάκος
IMG_20240429_103840.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,638 μηνύματα.
Ο νέος συγκάτοικος. Βρέθηκε χθες σε απόγνωση να περιφέρεται.. Τον περιεθαλψα δεν άντεξα να τον αφήσω Πασχαλιατικα


Για όσο χρειαστεί μέχρι να τον θελήσει κάποιος( είναι αξιαγάπητο, νεαρό, υπάκουο, ανθρωποκεντρικό, καλοσυνάτο ζωάκι)

IMG_20240430_202414.jpg
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Ο νέος συγκάτοικος. Βρέθηκε χθες σε απόγνωση να περιφέρεται.. Τον περιεθαλψα δεν άντεξα να τον αφήσω Πασχαλιατικα


Για όσο χρειαστεί μέχρι να τον θελήσει κάποιος( είναι αξιαγάπητο, νεαρό, υπάκουο, ανθρωποκεντρικό, καλοσυνάτο ζωάκι)

View attachment 132075
ΤΙ ΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΑΑΑ

4 μέρες τώρα στο χωριό θα χαρώ και εγώ τη δική μου 🥺
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top