Anime

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παλιά θυμάμαι να είχα δει στο public αλλλα τώρα δε βρίσκω τπτ. Κάνε ένα πρόχειρο γκουγκλάρισμα και κάτι θα βρεις.;)
Υπάρχει το jemma στον πειραιά απ' ότι θυμάμαι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Χθες άρχισα να βλέπω Death Note και είναι συναρπαστικό :D Κανένα άλλο καλό anime που προτείνετε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Χθες άρχισα να βλέπω Death Note και είναι συναρπαστικό :D Κανένα άλλο καλό anime που προτείνετε; ;)
Το death note είναι καταπληκτικό όντως! Αν θες να σου προτείνω τι προτιμάς άνιμε μικρά σε στυλ death note ή και long running?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Το death note είναι καταπληκτικό όντως! Αν θες να σου προτείνω τι προτιμάς άνιμε μικρά σε στυλ death note ή και long running?

Δεν έχω θέμα. Ό,τι αξίζει μπορώ να το δω ακόμη κι αν έχει 600 επεισόδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω θέμα. Ό,τι αξίζει μπορώ να το δω ακόμη κι αν έχει 600 επεισόδια :P

Δες το one piece, μπορεί κάποιες στιγμές να σου φανεί λίγο βαρετό αλλά είναι το πιο ωραίο ανιμε που υπάρχει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.imperfect

Νεοφερμένος

Ο mr.imperfect αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χθες άρχισα να βλέπω Death Note και είναι συναρπαστικό :D Κανένα άλλο καλό anime που προτείνετε; ;)


Ένα σχετικά καινούργιο είναι το shingeki no kyojin ( attack on titan)και ο λόγος ο οποίος επιβάλεται να το δείς είναι τα απίστευτα γραφικά και το απροσδόκητο scenario!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δεν έχω θέμα. Ό,τι αξίζει μπορώ να το δω ακόμη κι αν έχει 600 επεισόδια :P
Δες One Piece τότε επειγόντως!!!:clapup::clapup:

Ένα σχετικά καινούργιο είναι το shingeki no kyojin ( attack on titan)και ο λόγος ο οποίος επιβάλεται να το δείς είναι τα απίστευτα γραφικά και το απροσδόκητο scenario!!!;)
Το attack on titan δεν το έχω δει ακόμα ... πιστεύεις αξίζει να το δω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mr.imperfect

Νεοφερμένος

Ο mr.imperfect αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το attack on titan δεν το έχω δει ακόμα ... πιστεύεις αξίζει να το δω?


Αλλιώς δεν θα το πρότεινα..:D Προσωπίκα με εντυπωσιάσε αρκετά και οφείλω να παραδεχτώ πως έχω υψηλά standar σε ότι αφορά σειρες ή anime....Προσπαθώ να ειμαι επιλεκτικος ετσι ωστε και εγω ο ιδιος να ευχαριστιεμαι με αυτο που βλεπω αλλα και να μην εχω την αισθηση πως ξοδευω ασκοπα το ελευθερο μου χρονο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έχω κολλήσει με sword art online . :D
One piece πριν λίγο ξεκίνησα.1 επεισόδιο είδα.Έχει φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αλλιώς δεν θα το πρότεινα..:D Προσωπίκα με εντυπωσιάσε αρκετά και οφείλω να παραδεχτώ πως έχω υψηλά standar σε ότι αφορά σειρες ή anime....Προσπαθώ να ειμαι επιλεκτικος ετσι ωστε και εγω ο ιδιος να ευχαριστιεμαι με αυτο που βλεπω αλλα και να μην εχω την αισθηση πως ξοδευω ασκοπα το ελευθερο μου χρονο...;)
Άρα λέω να του δώσω μια ευκαιρία :P

Εγώ έχω κολλήσει με sword art online . :D
One piece πριν λίγο ξεκίνησα.1 επεισόδιο είδα.Έχει φάση.
Το one piece ειδικα απο 300 + γαμαει !!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άρα λέω να του δώσω μια ευκαιρία :P


Το one piece ειδικα απο 300 + γαμαει !!! :D
Φέτος δε το κόβω να φτάνω.Από χειμώνα δε θα έχω χρόνο.:P
Το sword art online σε λίγα επεισόδια το τελειώνω.25 έχει βγάλει μέχρι στιγμής.Να το δείτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Το sword art online σε λίγα επεισόδια το τελειώνω.25 έχει βγάλει μέχρι στιγμής.Να το δείτε :)

τον δευτερο κυκλο τον χαλασαν εντελως αλλα πραγματι ο πρωτος ηταν πολυ καλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
τον δευτερο κυκλο τον χαλασαν εντελως αλλα πραγματι ο πρωτος ηταν πολυ καλος
Τώρα μπήκα δεύτερο.:P Αλήθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω αυτης της αποψης ειμαι:P

Θα το δω και θα σας πω.Στο 17 είμαι τώρα.

Εγώ δεν έχω να ξεκινήσει να ξεκινήσω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Aχά εγώ σε μία μέρα είδα πρώτο κύκλο.Στις 4 κοιμήθηκα χθες :P
Πρέπει να αξίζει ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγώ ούτε βλέπω anime ούτε διαβάζω manga,αλλά γενικότερα παρατηρώ πως όσα παιδιά ασχολούνται κολλάνε,και θα ήθελα και εγω να αρχίσω να βλέπω ή να διαβάζω.Τι θα μου προτείνατε και που μπορώ να βρω τα επεισόδια ή τα comic?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγώ ούτε βλέπω anime ούτε διαβάζω manga,αλλά γενικότερα παρατηρώ πως όσα παιδιά ασχολούνται κολλάνε,και θα ήθελα και εγω να αρχίσω να βλέπω ή να διαβάζω.Τι θα μου προτείνατε και που μπορώ να βρω τα επεισόδια ή τα comic?

Το ότι κολλάς δεν ισχύει ... Δεν είναι ανάγκη να γίνεις otaku ... Ξέρω γω κάθε βδομάδα βλέπω γύρω στα 5-10 επεισόδια και κάνω 1000 πράγματα ακόμα , δεν κολλάς απαραίτητα. Αλλά τέλος πάντων τι ψάχνεις περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top