Apple iPod Touch

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ πέρσι τα είπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Προσέξτε... Κλειδαμπαρώστε τις πόρτες σας και μην ανοίγετε σε κανέναν μέχρι τα Χριστούγεννα... Γιατί τότε θα βγω στους δρόμους και θα λέω τα κάλαντα και δεν δέχομαι..... μικρό παραδάκι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πφ, παλι καλα που βρηκα αυτο το θεμα. :(
Ρε βοηθεια.
Θα τρελαθωωωωωω!:jumpy:
Πηρα το νεο ipod nano με καμερα, επιτεεεεελους μου το εφεραν απο την Αμερικη. :p
Κατεβασα itunes, quicktime player, εχει πιαστει ο κωλος μου να καθομαι και να ψαχνω ΤΙ ΣΚΑΤΑ να κανω, και τιποτα!
Λοιποοοον, περασα κουτσα στραβα ορισμενα απο τα τραγουδια που ηθελα εκει που λεει μωρε Library-Music.. :p
Μετα, ΛΟΓΙΚΑ πιστευα πως ξερωγω πηγαινω στην λιστα μου, επιλεγω ενα τραγουδι που θελω πχ, και το σουυυυρνω εκει που λεει Music κατω απο το ipod μου.
Αλλα ιδου:
Και τι δεν εχω προσπαθησει.. γαμω γαμω τι σκατα γινεται? -.-
Βοηθεια επιγοντως, ελεηστε το χαζο. :zilia:
Φχαριστω. :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • χωρίς τίτλο.JPG
    χωρίς τίτλο.JPG
    109 KB · Εμφανίσεις: 161

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεξί κλικ στο Irene και πατάς Sync. Συγχρονίζει όσα τραγούδια έχεις περασμένα στην library του iTunes και είναι τικαρισμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ω, ναι ναι, αυτο πρεπει να ειναι. :xixi:
Θα σου πω και μετα αμα ειναι που θα σιγουρευτω. :P
Φχαριστω πααααααρα πολυ, οσο δεν παει ζεντ! :D
(εδιτ: τελικα ναι, αυτο ηταν. :D απειρα ευχαριστω ξανα! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ανεβάζω τον οδηγό χρήσης του iPod Nano, που λογικά θα μοιάζει σε πολλά με το Touch.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • iPod_nano_4th_gen_UserGuide.pdf
    1.7 MB · Εμφανίσεις: 195

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
αμα το κανεις συνχρονισμο θα σου βαλει οτι εχεις και δεν εχεις απο τραγουδια στο ι-τιουνς...Εγω θα σου προτινα να φτιαξεις μια λιστα με τα τραγουδια που θες και περνας μονο αυτη στο ι-ποντ
επεισης αμα κανεις sync διαγραφοντε ολα τα τραγουδια ή εικονες ή βιντεο..παει αναλογα τι εχεις επιλεξει...
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
κι εγω εχω ακριβως το ιδιο κολημμα.ευτηχως ειχα μαξεψει λεφτα εδω και καιρο οποτε απο γονεις θα ζητησω το πολυ κανα 20αρι.εχω κολλησει πολυ ασχημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MeLianno0zz

Νεοφερμένος

Η MeLianno0z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:bye:εγω πρωτα πηρα ενα ipod nano, το μετανιωσα πηρα ipod touch, και τωρα κλαιω ακομα που εδωσα τοσα λεφτα ενω τωρα σχεδον με την ιδια τιμη(λιγο παραπανω) μπορουσα να εχω παρει iphone.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ισως ειναι λιγο ασχετο με το θεμα αλλα δεν εβρισκα πουθενα αλλου να το βαλω......θελω να παρω το ιpod touch 8gb αλλα εχω 2 αποριες.
1. εχει flash player για να παιζει βιντεακια στο youtube???
2.μπορεις να κανεις jailbreak στην 2η και 3η γενια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
1. Έτσι κι αλλιώς έχει προεγκατεστημένο YouTube app.
2. Στη 2η σίγουρα για την 3η δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Έχω ipod touch 1st gen.Παρόλο που το πλήρωσα χρυσάφι είναι μια από της καλύτερες αγορές που έχω κάνει, και όχι δεν τον μετάνιωσα που δεν πήρα iphone! Υπάρχουν πολύ καλυτερα smartphones και σοβαρότερα.Όσοι θέλετε ipodtouch προχωρήστε στην αγορά του άφοβα.

Δεν το πιάνω.
Να πάτε να δώσετε λεφτά σε μια εφήμερη τεχνολογία.
Δηλαδή το πήρες.
Σε 2 μήνες είναι άχρηστο μπροστά στην τρελη παραγωγή που έχει η Apple.
Και μετα ''αχ και δεν περίμενα λίγο'' και μετά από την αρχή.
Έχω ένα sony ericsson 2 χρόνια και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω που υστερεί. Ωραία δεν έχει νετ. Στην τελική παλούκα σπίτι στο πισι δεν καταλαβαίνω γιατι και στο κινητό. Τελικά πιο εύκολα παίρνει τηλέφωνο το δικό μου
Εφήμερη?Γιαυτό το έχω εδώ και 1,5 χρόνο ?:thanks:
Εγώ γουστάρω να έχω multitouch screen,facebook,email,msn,web browsing και ένα σωρό άλλα στο κινητό μού.Ποιο ειναι το προβλημα σου εσένα???
Που στην τελική έχει και καλύτερο reception από το δικό σου,με άλλα λόγια παιρνει καλύτερα/πιο εύκολα τηλεφωνο απο το δικό σου!

απο εκει μπορεις να καταλαβεις που οδευει αυτη η χωρα.
θεωρω ανουσιο να δωσει καποιος τοσα λεφτα για μια συσκευη,που υπαρχει παρομοια της με πολυ λιγοτερα λεφτα.

nioniosmeg-δεχετω οταν βλεπω τοσα προβατα να αγοραζουν οτι τους πλασαρουν.
ν με ενδιαφερει καν οι αγορες του καθενος,απλα δυσανασ

Παρόμοια συσκευή με το ipod touch τουλαχιστον στην Ελλάδα δεν θα βρεις. Η μόνη που υπαρχει είναι το Zune HD και η οποία μειονεκτεί απέναντι στο ipodtouch.όποτε ακυρο το επιχείρημα σου για κάτι φθηνότερο. Το συμπέρασμα είναι οτι δεν είναι απαραίτητα κάποιος πρόβατο όταν θα το αγοράσει,απλά είναι μακράν η κορυφαία επιλογή.

Ο κάθε ένας που δεν ξέρει τι του γίνεται σε θέματα τεχνολογίας ανοίγει το στόμα του μόνο κ μόνο για να εναντιώθει.Μόνο και μόνο για να πείτε κατι? Τι κόφτεστε όλοι εσείς μόνο όταν κάποιος γουστάρει να χαλάει τα λεφτά του σε ακριβά gadgets,τηλέφωνα και πάει λέγοντας??(Αρκεί βέβαια να ξέρει γιατί θέλει αυτά πού θέλει)


PS: Μακριά από τα Iphones:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ευχαριστωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Φοβερό πρέπει να ναι. Για να το ψάξω λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
κάτοχος 2G 16GB εδώ, αγορασμένο απο Ιταλία για 250? τον απρίλιο.Και εγώ ήμουν ανάμεσα σε iphone και ipod touch, προτίμησα όμως ipod touch μιας και είχα ήδη καλό κινητό και το ήθελα μόνο για την μουσική, το internet και τα παιχνίδια και τις εφαρμογές.
Πραγματικά υπάρχουν εφαρμογές που είναι τέλειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
κάτοχος 2G 16GB εδώ, αγορασμένο απο Ιταλία για 250? τον απρίλιο.Και εγώ ήμουν ανάμεσα σε iphone και ipod touch, προτίμησα όμως ipod touch μιας και είχα ήδη καλό κινητό και το ήθελα μόνο για την μουσική, το internet και τα παιχνίδια και τις εφαρμογές.
Πραγματικά υπάρχουν εφαρμογές που είναι τέλειες...

Ναι όντως, υπάρχουν φοβερές εφαρμογές και παράλληλα μοναδικές αλλά υπάρχουν και κάτι άλλες που είναι να απορείς γιατί ακόμα και αυτός που τις έγραψε σπατάλησε το χρόνο του με το να γράψει κάτι τόσο άχρηστο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Έχω ipod touch 1st gen.Παρόλο που το πλήρωσα χρυσάφι είναι μια από της καλύτερες αγορές που έχω κάνει, και όχι δεν τον μετάνιωσα που δεν πήρα iphone! Υπάρχουν πολύ καλυτερα smartphones και σοβαρότερα.Όσοι θέλετε ipodtouch προχωρήστε στην αγορά του άφοβα.


Εφήμερη?Γιαυτό το έχω εδώ και 1,5 χρόνο ?:thanks:
Εγώ γουστάρω να έχω multitouch screen,facebook,email,msn,web browsing και ένα σωρό άλλα στο κινητό μού.Ποιο ειναι το προβλημα σου εσένα???
Που στην τελική έχει και καλύτερο reception από το δικό σου,με άλλα λόγια παιρνει καλύτερα/πιο εύκολα τηλεφωνο απο το δικό σου!

ν με ενδιαφερει καν οι αγορες του καθενος,απλα δυσανασ

Παρόμοια συσκευή με το ipod touch τουλαχιστον στην Ελλάδα δεν θα βρεις. Η μόνη που υπαρχει είναι το Zune HD και η οποία μειονεκτεί απέναντι στο ipodtouch.όποτε ακυρο το επιχείρημα σου για κάτι φθηνότερο. Το συμπέρασμα είναι οτι δεν είναι απαραίτητα κάποιος πρόβατο όταν θα το αγοράσει,απλά είναι μακράν η κορυφαία επιλογή.

Ο κάθε ένας που δεν ξέρει τι του γίνεται σε θέματα τεχνολογίας ανοίγει το στόμα του μόνο κ μόνο για να εναντιώθει.Μόνο και μόνο για να πείτε κατι? Τι κόφτεστε όλοι εσείς μόνο όταν κάποιος γουστάρει να χαλάει τα λεφτά του σε ακριβά gadgets,τηλέφωνα και πάει λέγοντας??(Αρκεί βέβαια να ξέρει γιατί θέλει αυτά πού θέλει)


PS: Μακριά από τα Iphones:P
Αρα το πήρες για να ψωνιστείς. Πες το έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αρα το πήρες για να ψωνιστείς. Πες το έτσι

Α οχι,εδω εχω ενσταση:

Μην βαζεις ολους οσους εχουν ipod touch στο ιδιο τσουβαλι,γιατι μερικοι χρησιμοποιουν το ipod touch και σαν εκπαιδευτικο μεσο (πχ εγω.Το'χω γεμισει εφαρμογες σχετικα με το σχολειο,του'χω βαλει λεξικα και βοηθηματα και οτι αλλο μπορεις να σκεφτεις :)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top