Apple iPod Touch

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Γιατί δεν παίρνετε τηλέφωνο απλό και καλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Σε απλη δημοτικη,σου λεει να πας στον δ....ο και να τον αφησεις να διαλεξει αυτος τι θελει :)
πρεπει να εισαι πολυ εξυπνος,για να εβγαλες ενα συμπερασμα που εγω δεν καταλαβα.
-----------------------------------------
Γιατί δεν παίρνετε τηλέφωνο απλό και καλό?
γιατι μονο αυτο εχει στυλ και ειναι ουαου.δεν γινεται να βγαλεις την μπακατελα στο μετρο,πρεπει να εχεις αυτο το σουπερ μοντελο για να το θαυμασουν ολοι.με λιγα λογια,οι πλεοψηφια αυτων που παιρνουν κατι τετοια,ειναι το λιγοτερο ποζερια.(+οτι πρεπει να δειξουν τα αμυθητα πλουτη τους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
πρεπει να εισαι πολυ εξυπνος,για να εβγαλες ενα συμπερασμα που εγω δεν καταλαβα.
-----------------------------------------
γιατι μονο αυτο εχει στυλ και ειναι ουαου.δεν γινεται να βγαλεις την μπακατελα στο μετρο,πρεπει να εχεις αυτο το σουπερ μοντελο για να το θαυμασουν ολοι.με λιγα λογια,οι πλεοψηφια αυτων που παιρνουν κατι τετοια,ειναι το λιγοτερο ποζερια.(+οτι πρεπει να δειξουν τα αμυθητα πλουτη τους)

Οπως οταν βλεπεις μια ξανθια στο μετρο,να μην ξερει να χρησιμοποιει το iphone :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γιατί δεν παίρνετε τηλέφωνο απλό και καλό?

γιατί το τηλεφωνο που έχω το w595 sony ericsson έχει πολύ μικρή μνήμη
-----------------------------------------
Σε απλη δημοτικη,σου λεει να πας στον δ....ο και να τον αφησεις να διαλεξει αυτος τι θελει :)

μπράβο ρε φίλε μες την καρδιά μου σε έχω αντε να δούμε πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
γιατί το τηλεφωνο που έχω το w595 sony ericsson έχει πολύ μικρή μνήμη
ωραια δικαιολογια για να δωσεις τοσα λεφτα.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
πρεπει να εισαι πολυ εξυπνος,για να εβγαλες ενα συμπερασμα που εγω δεν καταλαβα.
-----------------------------------------
γιατι μονο αυτο εχει στυλ και ειναι ουαου.δεν γινεται να βγαλεις την μπακατελα στο μετρο,πρεπει να εχεις αυτο το σουπερ μοντελο για να το θαυμασουν ολοι.με λιγα λογια,οι πλεοψηφια αυτων που παιρνουν κατι τετοια,ειναι το λιγοτερο ποζερια.(+οτι πρεπει να δειξουν τα αμυθητα πλουτη τους)

πάω στοίχημα ότι εσύ έχεις τα διπλά ουάου πράγματα απ ότι έχω εγώ. και στη τελική τι θες και αχολήσε μπορείς να μου πεις;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
πάω στοίχημα ότι εσύ έχεις τα διπλά ουάου πράγματα απ ότι έχω εγώ. και στη τελική τι θες και αχολήσε μπορείς να μου πεις;!
προσπαθω,και το πετυχαινω,να ζω οσο πιο λακωνικα γινεται.πραγματα που θεωρεις δεδομενα,για μενα ειναι πολυτελειες που δεν μου χρειαζονται.


παντως,στο μονο πραγμα που θα συμφωνησω μαζι σου ειναι οτι καθομαι και ασχολουμαι με εναν ανθρωπο,που οσο και αν τον βοηθας(εμμεσα)δεν καταλαβαινει τιποτα και συνεχιζει την πορεια του ακαθικτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
εμενα το εχει η γιαγια μου και λεω να παρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
προσπαθω,και το πετυχαινω,να ζω οσο πιο λακωνικα γινεται.πραγματα που θεωρεις δεδομενα,για μενα ειναι πολυτελειες που δεν μου χρειαζονται.


παντως,στο μονο πραγμα που θα συμφωνησω μαζι σου ειναι οτι καθομαι και ασχολουμαι με εναν ανθρωπο,που οσο και αν τον βοηθας(εμμεσα)δεν καταλαβαινει τιποτα και συνεχιζει την πορεια του ακαθικτος.

βοήθα ρε άνθρωπε, λίγο πιο ευγενικά δεν μπορείς να το κάνεις;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
βοήθα ρε άνθρωπε, λίγο πιο ευγενικά δεν μπορείς να το κάνεις;;;:P
το τονισα,εμμεσα.και αφου το θετεις ετσι να σου δωσω αμεση βοηθεια.
η γνωμη μου ειναι να παρεις κατι πιο φτηνο απο αυτο(τα περισσοτερα εχουν παραπλησιες δυνατοτητες) ή να αξιοποιησεις πιο εξυπνα το υπαρχον που διαθετεις.(προσθεση μνημης και λοιπα).ελπιζω να βοηθησα.(εμμεσα ή αμεσα,δεν εχει σημασια:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν το πιάνω.
Να πάτε να δώσετε λεφτά σε μια εφήμερη τεχνολογία.
Δηλαδή το πήρες.
Σε 2 μήνες είναι άχρηστο μπροστά στην τρελη παραγωγή που έχει η Apple.
Και μετα ''αχ και δεν περίμενα λίγο'' και μετά από την αρχή.

Βλακείες κατά τη γνώμη μου.
Έχω ένα sony ericsson 2 χρόνια και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω που υστερεί. Ωραία δεν έχει νετ. Στην τελική παλούκα σπίτι στο πισι δεν καταλαβαίνω γιατι και στο κινητό. Τελικά πιο εύκολα παίρνει τηλέφωνο το δικό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
χμμμ κοιτα να σε πω!
Εχω ιποντ σαφλ και ειναι τελιο, ακουω μουσικη και δεν το νιωθω το ιποντ πανω μου(τοσο ελαφρη ειναι!) αμα θες και βιντεακια κιετσι παρε το νανο, το εχει ενας φιλος μου, καλο ειναι αλλα πρεπει να το βαζεις στην τσεπη, ενω εγω το κλιπαρω στη μπλουζα η στο παντελονη μου.Το i pod touch ειναι χασιμο λεφτων, γιατι απο παιχνιδια σκατα, φοριτηκοτικα καθολου, και γενικα αντι για αυτο καλυτερα να επερνες πσπ... αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εγω παιδια αγορασα το iphone 3GS και ειναι γαματο!
Και το πηρα γιατι το γουσταρα εγω!
εκανα συνδεση με ενα μεσαιο παγιο και το πληρωνω καθε μηνα μονος μου οπως ειχα και πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Βασικά άμα το πληρώνεις από το χαρτζιλίκι σου τότε δεν το πληρώνεις εσύ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τι λέτε ρε... Εγώ όταν λέω μόνος μου εννοώ τα αποθέματα για το Χειμώνα... (aka Χριστουγεννιάτικα κάλαντα...):P:P:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Τι λέτε ρε... Εγώ όταν λέω μόνος μου εννοώ τα αποθέματα για το Χειμώνα... (aka Χριστουγεννιάτικα κάλαντα...):P:P:P:P:D
ομως,οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι ανω των 12 ετων και προφανως δεν λενε τα καλαντα.αρα δεν εχουν και ''δικα'' τους λεφτα,εκτος εαν δουλεουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ναι τρέξτε να πάρετε τις φίρμες.
Λες και θα κρατήσουν πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
ομως,οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι ανω των 12 ετων και προφανως δεν λενε τα καλαντα.αρα δεν εχουν και ''δικα'' τους λεφτα,εκτος εαν δουλεουν.

Βασικά ούτες εγώ λέω τας κάλαντας...:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Ναι τρέξτε να πάρετε τις φίρμες.
Λες και θα κρατήσουν πολύ
+1000
-----------------------------------------

Βασικά ούτες εγώ λέω τας κάλαντας...:who:
αυτο,θα το δουμε τα Χριστουγεννα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top