Apple iPod Touch

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αν θες μονο music player κυριως τοτε nano δαγκωτο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εδώ και ένα μήνα εχω ξετρελαθεί με το καινούριο ipod touch 3rd generation 32 gb της apple . Θέλω να ακούσω τη γνώμη του καθένα, και από αυτούς που έχουν της 2ης γενιάς. Σκέφτομαι σοβαρά να το αγοράσω αλλά από την άλλη σκέφτομαι τα ευρουλάκια που θα μου φύγουν, εσείς τι λέτε;;;;:thanks::bye:
https://www.apple.com/ipodtouch/
πάρε το iphone 3gs το αγόρασα και είμαι τρελά ικανοποιημένος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω λεω να το παρεις γιατι το εχω και μιλαμε ειναι απεκτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
να ρωτησω κατι γιατι ειμαι και εγω καινουρια στα ιποντ τατς? πως μπορω να σβησω τραγουδια,γιατι υπαρχει ενα προβλημα στο αιτιουνς?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
να το παρεις.το χω εδω και λιγο καιρο και ειναι εκπληκτικο.παιζει να ναι απο τα καλυτερα προιοντα τεχνολογιας που εχω παρει ever.ειναι απο τισ λιγες φορεσ που νιωθω πως η αγορα μου αξιζε και το τελευταιο ευρω που πληρωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν γίνεται να διαγράψεις τραγούδια απ' αυθείας απ' τα ipod. Μόνο μέσα απ' το itunes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Και εγώ αυτό έχω το είχα πάρει όταν πρωτοβγήκε:P
Όμως τώρα είναι καταχωνιασμένο σε κάποιο ντουλάπι επειδή το i-tunes είναι το χειρότερο πρόγραμμα που έχει βγει ποτέ. Πραγματικά είναι τόσο εκνευριστικό να το χρησιμοποιώ, που κάθε φορά μου έσπαγε τα νεύρα. Τι ζητάω; Ένα κόπι-πέιστ, τόσο δύσκολο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι μπορεί να γίνει και με κόπι-πέιστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Δεν γίνεται να διαγράψεις τραγούδια απ' αυθείας απ' τα ipod. Μόνο μέσα απ' το itunes.
ναι,αλλα πως μπορω να σβησω απο τα itunes?εν με αφηνει να σβησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Απλά πατάς πάνω στα τραγούδια (ή στους δίσκους), δεξί κλικ, επιλογή διαγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και επισης το itunes δεν μπορει να περασει καποια τραγουδια στο ipod γιατι λεει οτι δεν μπορει να τα εντοπισει και στα συγκεκριμενα τραγουδια εχει ενα θαυμαστικο απο διπλα...
-----------------------------------------
και κατι αλλο...για να περασω τραγουδια στο ipod μου δεν παταω add a folder to library?
-----------------------------------------
Απλά πατάς πάνω στα τραγούδια (ή στους δίσκους), δεξί κλικ, επιλογή διαγραφή.
Ευχαριστώ!!!!:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
1) και επισης το itunes δεν μπορει να περασει καποια τραγουδια στο ipod γιατι λεει οτι δεν μπορει να τα εντοπισει και στα συγκεκριμενα τραγουδια εχει ενα θαυμαστικο απο διπλα...
2) και κατι αλλο...για να περασω τραγουδια στο ipod μου δεν παταω add a folder to library?

1) Μήπως όταν πέρασες τα τραγούδια στο itunes, μετά άλλαξες την θέση τους στον υπολογιστή (τα μετακίνησες σε άλλο φάκελο) πριν τα περάσεις στο ipod;

2) Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
1) Μήπως όταν πέρασες τα τραγούδια στο itunes, μετά άλλαξες την θέση τους στον υπολογιστή (τα μετακίνησες σε άλλο φάκελο) πριν τα περάσεις στο ipod;

2) Ναι.
1)νομιζω ναι πρεπει να αλλαξα φακελο.τι μπορω να κανω τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Να τα περάσεις ξανά από τον φάκελο που είναι τώρα, και στην συνέχεια να τα περάσεις στο ipod πριν τους αλλάξεις φάκελο στον υπολογιστή. Για δοκίμασέ το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα οσοι δεν θελουν το itunes υπαρχει και αυτο ( σημειωση : υποστηριζει touch & iphone μονο με firmware 2.2.1 ) :
Mgtek Dopisp
Λογικα σε λιγο καιρο player οπως : Songbird ( Windows & Linux ) , Floola ( Windows & Linux ) , Amarok ( Linux & Mac Os X & Windows ) , Rhythmbox ( Linux ) , Exaile ( Linux ) , YamiPod ( Mac Os X & Windows & Linux ) θα ειναι σε θεση να υποστηριξουν και το ipod touch.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μια ερωτηση απο μενα(λιγο οφφ αλλα ειπα να μην ανοιξω αλλο θεμα):
Θελω να παρω mp3 καθαρα και μονο για μουσικη.Η ιδανικη επιλογη για μενα θα ηταν το ipod nano, αλλα δεν βγαινει σε 32GB.Θελω περιπου τοση μνημη (ή και παραπανω).Δεν με ενδιαφερει να βλεπω ταινιες.Φωτιστε με.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tι θα βάλεις σε 32 GB φορητής μουσικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
πολύ πιο φτηνό από το touch και με μεγαλύτερο χώρο...
Πάρε ένα Ipod classic
https://www.apple.com/ipodclassic/features.html

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top