Apple

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Απίστευτο πραγματικά, ειδικα αν σκεφτούμε οτι η Samsung εχει market cap 500 δις και ειναι ο Κύριος αντιπαλος της Apple.

Screenshot_20220105-120551_Chrome.jpg
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Σοβαρό πρόβλημα ασφαλείας έχει το safari σε macOS και iOS και όλοι οι browser που χρησιμοποιούν webkit.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βγήκε η ενημέρωση iOS 15.2.1, εδώ και πολλές ημέρες βέβαια, απλώς σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση εμένα, και την έκανα κατευθείαν. Εκτός από μερικά bug fixes, όσοι την έχετε κάνει, έχετε παρατηρήσει κάτι καινούργιο;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Βγήκε η ενημέρωση iOS 15.2.1, εδώ και πολλές ημέρες βέβαια, απλώς σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση εμένα, και την έκανα κατευθείαν. Εκτός από μερικά bug fixes, όσοι την έχετε κάνει, έχετε παρατηρήσει κάτι καινούργιο;
Δεν την έχω κάνει αλλά μου έχει έρθει, στην περιγραφή πάντως μόνο διορθώσεις σε Μηνύματα και CarPlay λέει. Δε νομίζω να υπάρχει καμία φοβερή αλλαγή, αν ήταν θα το είχαν κάνει λύσσα (Apple είναι αυτή). Αλλά και γενικά σε ενημερώσης τύπου από χ.χ.1 σε χ.χ.2 μην περιμένεις και πολλές αλλαγές, αν υπήρχε διαφορά ως προς χαρακτηριστικά θα πήγαινε π.χ. από χ.1 σε χ.2.

(Και όπως διαβάζουμε και εδώ, "Unlike iOS 15.2, the iOS 15.2.1 update is a small point upgrade. It brings important bug fixes to owners and it also has an important security patch on board".)
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Έξυπνες κλειδαριές με Apple Wallet
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
@akikos επιστρέφω στην Apple και σε iPhone. Θέλω να μου πεις αν αξίζει η αγορά του iPhone 12 εν έτη 2022.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μια χαρά είναι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Μια χαρά είναι.
Ευχαριστώ πολύ. Ο λόγος που επιστρέφω σε Apple είναι καθώς μετά την αναβάθμιση που έκανα στο s20 FE (Android 12 ) κολλάει υπερβολικά και νιώθω εξαπατημένος. Θα επιστρέψω σε iPhone 12 το Πάσχα καθώς με την Apple δεν είχα θέματα, ο λόγος που είχα φύγει ήταν λόγω της μπαταρίας και μόνο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Ο λόγος που επιστρέφω σε Apple είναι καθώς μετά την αναβάθμιση που έκανα στο s20 FE (Android 12 ) κολλάει υπερβολικά και νιώθω εξαπατημένος. Θα επιστρέψω σε iPhone 12 το Πάσχα καθώς με την Apple δεν είχα θέματα, ο λόγος που είχα φύγει ήταν λόγω της μπαταρίας και μόνο.
Νομίζω αξίζει να αυτοτιμωρηθείς έχοντας άλλο 1 χρόνο το galaxy, γιατί τα 13αρια έχουν καλύτερη αυτονομία.


 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Νομίζω αξίζει να αυτοτιμωρηθείς έχοντας άλλο 1 χρόνο το galaxy, γιατί τα 13αρια έχουν καλύτερη αυτονομία.


Το ξέρω για το 13 ότι έχει καλή αυτονομία και μάλιστα διαβάζω ότι τα 12 series έχουν σοβαρό θέμα με την μπαταρία και φοβάμαι λίγο. Ίσως να περιμένω λίγο να πέσει η τιμή του 13 και να πάρω εκείνο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το ξέρω για το 13 ότι έχει καλή αυτονομία και μάλιστα διαβάζω ότι τα 12 series έχουν σοβαρό θέμα με την μπαταρία και φοβάμαι λίγο. Ίσως να περιμένω λίγο να πέσει η τιμή του 13 και να πάρω εκείνο.
Εκτός από το 12 mini και το SE 2 τα αλλά έχουν ικανοποιητική αυτονομία. Εκεί που χάνουν είναι στη γρήγορη φόρτιση.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Το ξέρω για το 13 ότι έχει καλή αυτονομία και μάλιστα διαβάζω ότι τα 12 series έχουν σοβαρό θέμα με την μπαταρία και φοβάμαι λίγο. Ίσως να περιμένω λίγο να πέσει η τιμή του 13 και να πάρω εκείνο.
Δεν έχουν σοβαρό θέμα με την αυτονομία. Βγάζει 1,5 μέρα άνετα το 12, εξαρτάται από τη χρήση αν θα κρατήσει και παραπάνω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Εκτός από το 12 mini και το SE 2 τα αλλά έχουν ικανοποιητική αυτονομία. Εκεί που χάνουν είναι στη γρήγορη φόρτιση.
Α οκ τότε μια χαρά. Το iPhone 12 τώρα το βρίσκω στα 790.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν έχουν σοβαρό θέμα με την αυτονομία. Βγάζει 1,5 μέρα άνετα το 12, εξαρτάται από τη χρήση αν θα κρατήσει και παραπάνω.
Μια χαρά τότε. Τα 64 GB είναι καλά η να πάω σε 128Gb??
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Xiaomi ......το φορτιζω ανα 5-6 μερες :superman:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το Xiaomi είναι brand σωστά;;
Ναι απ τις καλυτερες εταιριες (εκτος της καμερας)....μπηκε πολυ δυναμικα απ το 2010 στο παιχνιδι οποτε στο μελλον θα τα χρησιμοποιουν ολοι γιατι συμφερει στα παντα
1643552237854.png

Tι χρήση του κάνεις και το φορτίζεις κάθε 5-6 μέρες;
Βασικη ....μειλ ,βιντεο ,σοσιαλ .Δεν παιζω παιχνιδια



Αυτο ειναι ...το επιασα στα 137E. 6.000mA μπαταρια :bleh:

1643552617947.png

1643552723456.png



Η Χιαομι συμφερει απο καθε αποψη
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ναι απ τις καλυτερες εταιριες (εκτος της καμερας)....μπηκε πολυ δυναμικα απ το 2010 στο παιχνιδι οποτε στο μελλον θα τα χρησιμοποιουν ολοι γιατι συμφερει στα παντα
View attachment 95543

Βασικη ....μειλ ,βιντεο ,σοσιαλ .Δεν παιζω παιχνιδια



Αυτο ειναι ...το επιασα στα 137E. 6.000mA μπαταρια :bleh:

View attachment 95544
View attachment 95546


Η Χιαομι συμφερει απο καθε αποψη
Ναι μπορεί να είναι καλά κινητά αλλά μέχρι 400 ευρώ όχι παραπάνω. Την ποιότητα της Apple δεν την έχει και δεν την έχει λόγω λογισμικού και όχι λόγω Xiaomi.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ναι μπορεί να είναι καλά κινητά αλλά μέχρι 400 ευρώ όχι παραπάνω. Την ποιότητα της Apple δεν την έχει και δεν την έχει λόγω λογισμικού και όχι λόγω Xiaomi.
Για εμενα προσωπικα τα Iphone εχουν το πλεονεκτημα καλυτερης καμερας και μονο αυτο

Το πρηγουμενο κινητο ηταν παλι Χιαομι ....100Ε 4 χρονια βγηκε (τωρα ειναι business phone :bleh: )


Αγοραστε Χιαομι 150Ε και επενδυστε αλλα 700 σε μετοχες της .....this is strategy
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top