Apple

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά. Αν πιστέψεις στον εαυτό σου μπορείς να καταφέρεις τα πάντα. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις, αλλά πόσες θα σηκωθείς. Πίστεψε σε σένα, πίστεψε στον εαυτό σου, πίστεψε στον Αναστάση. Μπορείς, πιστεύω σε σένα :hug:

Αχ λάθος θρεντ, δεν πιάνουν εδώ τα inspirational shit
Θα κρατήσω τη συμβουλή για την ύλη που δε μου βγαίνει παρ’ όλ’ αυτά :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ρε Έλληνα χωριατλαμά:lol:
Είσαι cool με φράγκα, δίνεις τόσα χρήματα για να πάρεις iphone και μπαίνεις στην ψυχαναγκαστική διαδικασία να φορτίζεις κάθε μέρα 30%-80% για να αντέξει η μπαταρία 6 χρόνια αντί για 5?

50-80 ευρώ κάνει η αντικατάσταση αυθεντικής μπαταρίας πιθανόν σε 5 χρόνια να έχεις πάρει ήδη το επόμενο
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,503 μηνύματα.
FB_IMG_1686487944562.jpg
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Άρχισε να τα παίζει επιτέλους και το κουμπάκι στα αριστερά που το βάζω στο αθόρυβο….δεν το γλιτώνω το καινούριο 😊
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Καλημέρα Καλημερα !εχω μια ερώτηση !εχω το iPhone 7 Plus και γράφει ότι η μπράβο θέλει σέρβις ….δεν κρατάει καθόλου πλέον αξίζει να την αλλάξω ή να παω σε καινούριο ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Ξέρει κανένας πως μπορώ να κατεβάσω το σπασμένο Spotify; 🥹
Στείλτε μου ελεύθερα πμ, αν δε θέλετε να το γράψετε δημόσια.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,503 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Ξέρει κανένας πως μπορώ να κατεβάσω το σπασμένο Spotify; 🥹
Στείλτε μου ελεύθερα πμ, αν δε θέλετε να το γράψετε δημόσια.
Εγώ θα σου πω να μην το κάνεις γιατί έχω ακούσει διάφορα. Εννοείται ότι θέλεις θα κάνεις, απλά εκφράζω την ανησυχία μου συχνά, περί «σπασμένων» εφαρμογών. Αφού είσαι φοιτήτρια, με 3,5€ τον μήνα μπορείς να έχεις το κανονικό (και safe βεβαίως βεβαίως).
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Τι είναι το σπασμένο spotify? Το deezer?
To deezer δεν το ξέρω. Σπασμένο σποτιφάι είναι το δωρεάν πρίμιουμ.


Εγώ θα σου πω να μην το κάνεις γιατί έχω ακούσει διάφορα. Εννοείται ότι θέλεις θα κάνεις, απλά εκφράζω την ανησυχία μου συχνά, περί «σπασμένων» εφαρμογών. Αφού είσαι φοιτήτρια, με 3,5€ τον μήνα μπορείς να έχεις το κανονικό (και safe βεβαίως βεβαίως).
Αν και είμαι άνθρωπος που πετάει λεφτά στον δρόμο 🥹, δε μου πάει η καρδιά να δίνω 3,5€ το μήνα για αυτό 😂
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Είμαι ικανή να ακούω διαφημίσεις για να μη δώσω τα 3,5€ 😂
Εγώ αυτό που δεν αντέχω είναι το shuffle. Κάποτε χρησιμοποιούσα κάθε κάρτα που έχω για να παίρνω 3 month free trial. Όταν είχαν φιλοτιμηθεί δηλαδή και μας έδιναν τόσους μήνες δωρεάν, συχνά πυκνά.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Εγώ αυτό που δεν αντέχω είναι το shuffle.
Α όχι δε με ενοχλεί. Οι διαφημίσεις μου σπάνε τα νεύρα, βέβαια αγαπώ κάποιες της Aegean που παίζουν τελευταία και μου δίνουν μισή ώρα δωρεάν ακρόασης χωρίς διαφημίσεις ✨🤩✨
Κάποτε χρησιμοποιούσα κάθε κάρτα που έχω για να παίρνω 3 month free trial. Όταν είχαν φιλοτιμηθεί δηλαδή και μας έδιναν τόσους μήνες δωρεάν, συχνά πυκνά.
Πρόσφατα έδιναν πάλι τρεις μήνες.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,503 μηνύματα.
To deezer δεν το ξέρω. Σπασμένο σποτιφάι είναι το δωρεάν πρίμιουμ.



Αν και είμαι άνθρωπος που πετάει λεφτά στον δρόμο 🥹, δε μου πάει η καρδιά να δίνω 3,5€ το μήνα για αυτό 😂
Πως γίνεται δωρεάν premium spotify σπασμενο, ειναι κατι μόνο στα iphone? πού το είδες? Εννοώ περα απο το free trial
Είναι σα να δίνεις για έναν καφέ το μήνα η συνδρομή, δεν είναι κάτι αν σκεφτείς τι σου δίνει σαν υπηρεσία μουσικής.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Πως γίνεται δωρεάν premium spotify σπασμενο, ειναι κατι μόνο στα iphone πού το είδες?
Είναι σα να δίνεις για έναν καφέ το μήνα η συνδρομή
Δεν ξερώ πως γίνεται. Το έχω ακούσει από γνωστούς μου που έχουν android, αλλά γίνεται και στα iOS.

Υ.Γ Ναι, δεν είναι ακριβό το ξερώ, αλλά δεν μπορώ να δίνω λεφτά για συνδρομές κάτι μου κάνει. Δε γίνεται να είμαι η μόνη 😂
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 969 μηνύματα.
@Pak σε αιφον το θες το σπασμενο? Δεν νομιζω να υπαρχει σε αιφον(αλλα δεν ειμαι σιγουρη). Το εχω δοκιμασμενο μονο σε Samsung
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Διαβασε αυτο το αρθρο μηπως και δουλεψει
Εγω απο αυτο το σαιτ το ειχα κατεβασει κ το εχω 2μιση χρονια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 969 μηνύματα.
Επισης εγω ειχα βαλει αλλο μειλ για να το κανω και οχι το main mail μ φυσικα
Αν θες να το προσπαθησεις δλδ τοτε try it και αν δουλεψει τοτε μια χαρα😇
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top