Bandwidth TEST (Μετρήστε την πραγματική σας ταχύτητα στο INTERNET)

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dythor:
Επίσης παρακαλούνται κάποιοι γραφικοί κύριοι να σταματήσουν να ποστάρουν ταχύτητες πανεπιστημίων :P.
Απο το σπίτι το κανα, αλήθεια!
Συγχρονίζω στα 21Μbps
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greggr

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Απο το σπίτι το κανα, αλήθεια!
Συγχρονίζω στα 21Μbps

Πώς ρε, αγκαλιά το 'χεις το DSLam :!:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.


με 24άρα... Νόμιζα ότι είναι πολύ καλά αλλά βλέπω άλλα αποτελέσματα εδώ μέσα κι έχω second thoughts :P.

Καλά ρε σεις Michael92, Valandil πού σκατά μένετε, δίπλα στο DSLam; Επίσης παρακαλούνται κάποιοι γραφικοί κύριοι να σταματήσουν να ποστάρουν ταχύτητες πανεπιστημίων :P.
Με 8άρα είμαι και συγχρονίζω ακριβώς στα 8.Είμαι περίπου ~1km από το DSLAM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ειναι καμια 50αρια μετρα μακρια.Ρε συ,αυτο δεν ειναι τιποτα.Ο κολλητος μου,στα Γιαννιτσα πιανει 24 γιατι εκει ο ΟΤΕ ειναι κοντα σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εμενα θα μου πειτε αν ειναι καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.


Με 24άρα forthnet δυστυχώς....Χρησιμοποιώ και wireless βέβαια και Vista παρέα...Μένω κ Τρίπολη οπότε καταλαβαίνετε...Όταν είναι στις καλές του πιάνει μέχρι και 6k αλλά δύσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αποκλείεται να είναι τόσο χάλια, κατέβαζες τίποτα την ώρα που έκανες το test;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
πειτε μου αν ειναι καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αποκλείεται να είναι τόσο χάλια, κατέβαζες τίποτα την ώρα που έκανες το test;

Απολύτως τίποτα...Έχω φάει 1 χρόνο φτιάχνοντάς το προσωρινά αλλά τπτ σταθερό...Να φανταστείς μπαίνω στο wow και τρώω instant dc...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αφού δεν ξέρεις να μας πεις τι σύνδεση έχεις, πως να σου πούμε αν είναι καλό;
Μάλλον 1mbps έχεις βέβαια οπότε είσαι μια χαρά.

Απολύτως τίποτα...Έχω φάει 1 χρόνο φτιάχνοντάς το προσωρινά αλλά τπτ σταθερό...
Έχεις δοκιμάσει με καλώδιο αντί για ασύρματο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
αααα δν το ειπες σε μενα?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αφού δεν ξέρεις να μας πεις τι σύνδεση έχεις, πως να σου πούμε αν είναι καλό;
Μάλλον 1mbps έχεις βέβαια οπότε είσαι μια χαρά.


Έχεις δοκιμάσει με καλώδιο αντί για ασύρματο;

Το ρούτερ είναι σε άλλο δωμάτιο...Δεν γίνεται να τραβάω καλώδια σε όλο το σπίτι για να το ενώσω με το pc μ...Τι να πώ είναι η γραμμή μου χάλια προφανώς...Κανονικά η ταχύτητα κυμαίνεται γύρω στα 3-4 mbps(που και πάλι λίγα είναι για 24άρα) αλλά σήμερα το έχει πιάσει κρίση και έπεσε...Περιττό να πώ ότι έχω δοκιμάσει όλα τα channels,έχω διώξει encryption,έχω πειράξει τη registry,flushdns κ όλα τα σχετικά..Μέχρι και network card άλλαξα αλλά τίποτα..Αν δεν είναι πρόβλημα του ISP θα αρχίσω να υποψιάζομαι τα vista..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
αααα δν το ειπες σε μενα?:'(
Σε σένα το είπα.

Το ρούτερ είναι σε άλλο δωμάτιο...Δεν γίνεται να τραβάω καλώδια σε όλο το σπίτι για να το ενώσω με το pc μ...Τι να πώ είναι η γραμμή μου χάλια προφανώς...Κανονικά η ταχύτητα κυμαίνεται γύρω στα 3-4 mbps(που και πάλι λίγα είναι για 24άρα) αλλά σήμερα το έχει πιάσει κρίση και έπεσε...Περιττό να πώ ότι έχω δοκιμάσει όλα τα channels,έχω διώξει encryption,έχω πειράξει τη registry,flushdns κ όλα τα σχετικά..Μέχρι και network card άλλαξα αλλά τίποτα..Αν δεν είναι πρόβλημα του ISP θα αρχίσω να υποψιάζομαι τα vista..
Το router σε τι ταχύτητα συγχρονίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Σε σένα το είπα.


Το router σε τι ταχύτητα συγχρονίζει;


Τι εννοείς συγχρονίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Κάπου στο μενού του router σου γράφει τα στατιστικά της γραμμής, λογικά θα έχουν ίδια ονόματα με αυτά στη φωτογραφία που επισυνάπτω. Στο downstream τι γράφει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • router.PNG
    router.PNG
    37.1 KB · Εμφανίσεις: 83

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Κάπου στο μενού του router σου γράφει τα στατιστικά της γραμμής, λογικά θα έχουν ίδια ονόματα με αυτά στη φωτογραφία που επισυνάπτω. Στο downstream τι γράφει;


2485
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Oops έχεις θηριώδες attenuation στο downstream, δεν είναι περίεργο που στις καλές της πιάνει 3-4mbps η σύνδεσή σου. Είσαι μακριά απο το κέντρο ή είναι απλά χάλια η γραμμή για κάποιο λόγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top