Coming Soon Movies

elena79

Νεοφερμένος

Η elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Βγαίνει σήμερα η ταινίας "Κανένας" που κέρδισε το βραβείο κοινού στο φεστιβάλ Θεσσαλονίκης. Σκηνοθέτης είναι ο Χρήστος Νικολέρης (Άγρια Παιδιά) και πρωταγωνιστής ο Αντίνοος Αλμπάνης. Πρόκειται για μια σύγχρονη εκδοχή της ιστορίας του Σέξπηρ "Ρωμαίος και Ιουλιέτα" στην Ελλάδα του σήμερα. Πρέπει να είναι ενδιαφέρουσα ταινία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreekCthulhu

Νεοφερμένος

Ο GreekCthulhu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Προσωπικά απ'το τραιηλερ μου φάνηκε κακή ταινία. Υπερβολική σοβαροφάνεια, "εύκολο" θέμα και.. στιλάτα αμάξια..; Α, ναι απευθύνεται σε νεανικό κοινό. Μάλλον σε πολύ νεανικό κοινό..
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Από τον Σεπτεμβιο περιμενω να ερ8ει στην Ελλάδα μια ταινία με την keira knightley ...Λέγεται Never let me go!https://www.youtube.com/watch?v=sXiRZhDEo8A
την εχει δει κανένας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Προσωπικά απ'το τραιηλερ μου φάνηκε κακή ταινία. Υπερβολική σοβαροφάνεια, "εύκολο" θέμα και.. στιλάτα αμάξια..; Α, ναι απευθύνεται σε νεανικό κοινό. Μάλλον σε πολύ νεανικό κοινό..
:)

Το θέμα μου φαίνεται ενδιαφέρον και αρκετά "δύσκολο". Το εάν έχει αποδοθεί σωστά, θα μπορώ να το πω όταν δω την ταινία. Πάντως, χαίρομαι που κάποιος αγγίζει τη θεματολογία "μετανάστες" και μάλιστα αυτή τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Βγαίνει (αύριο νομίζω) το Unknown (Ο Άγνωστος) με τους Liam Neeson, January Jones (Mad Men) και Diane Kruger και απ' όσο διάβασα στην υπόθεση και είδα στο trailer φαίνεται καλή ταινία, ειδικά για τους λάτρεις του μυστηρίου. Ίδωμεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

namaste

Νεοφερμένος

Η namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Από τον Σεπτεμβιο περιμενω να ερ8ει στην Ελλάδα μια ταινία με την keira knightley ...Λέγεται Never let me go!https://www.youtube.com/watch?v=sXiRZhDEo8A
την εχει δει κανένας???


Την ειδα πριν απο καιρο (περιπου 2-3 μηνες)... ομορφη ταινία... αξίζει να την δεις (υπεροχοι ηθοποιοι και φωτογραφία) :)
Διαβασα οτι στην Ελλαδα θα βγει 7-4 οποτε θα μπορεσεις να τη δεις συντομοτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena79

Νεοφερμένος

Η elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ περιμένω το Limitless (Απόλυτη Ευφυΐα) με τον κούκλο Bradley Cooper και τον μοναδικό Robert De Niro. Στο εξωτερικό πήρε καλές κριτικές και η υπόθεση γενικά μου φαίνεται πολύ ιδιαίτερη και ενδιαφέρουσα. Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.



τρέηλερ



Παγκόσμια εισβολή.
Απόψε, πρώτη προβολή.
Κάψιμο ολέ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Την ειδα πριν απο καιρο (περιπου 2-3 μηνες)... ομορφη ταινία... αξίζει να την δεις (υπεροχοι ηθοποιοι και φωτογραφία) :)
Διαβασα οτι στην Ελλαδα θα βγει 7-4 οποτε θα μπορεσεις να τη δεις συντομοτερα :D

Και εγώ την είδα μόλις πριν λίγο.

Θα συμφνήσω για την πολύ καλή φωτογραφία...αλλά κι οτι γενικά ειναι μια καλή ταινία. Όχι το ιδιαίτερο... αλλά αυτό που θα το δείς γιατί αξίζει πραγματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ περιμένω το Limitless (Απόλυτη Ευφυΐα) με τον κούκλο Bradley Cooper και τον μοναδικό Robert De Niro. Στο εξωτερικό πήρε καλές κριτικές και η υπόθεση γενικά μου φαίνεται πολύ ιδιαίτερη και ενδιαφέρουσα. Για να δούμε...

Είδα το Limitless εχθές. Καλό. Είναι γρήγορο, έχει δράση και σε κρατάει σε αγωνία μέχρι να δεις τι γίνεται στο τέλος. Ο Bradley Cooper με εξέπληξε ευχάριστα. Μετά το (θεϊκό) Hangover, πιστεύω ότι αυτή είναι η καλύτερη ταινία του. Για τον Robert De Niro έχω μόνο μία λέξη: RESPECT!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena79

Νεοφερμένος

Η elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θέλω πολύ να δω το Red Riding Hood (Η Κοκκινοσκυφίτσα). Όπως καταλαβαίνετε, βσίζεται στο ομώνυμο all time classic παραμύθι, μόνο που αντί για λύκο έχει λυκάνθρωπο! Τα θετικά της υπόθεσης είναι ότι πρωταγωνιστεί ο μοναδικός Gary Oldman και ότι σκηνοθέτις είναι η Catherine Hardwicke του Twilight. Δείτε το trailer!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreekCthulhu

Νεοφερμένος

Ο GreekCthulhu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τώρα το ότι το έχει κάνει η σκηνοθέτης του Twilight δε το λες για καλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε (και αν) θα παιχτεί η Πίνα Μπάους στη Σαλονίκη... (πριν τα πάρω... :rant:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όπως καταλαβαίνετε, βσίζεται στο ομώνυμο all time classic παραμύθι, μόνο που αντί για λύκο έχει λυκάνθρωπο!
Κι επίσης λείπει η γιαγιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κι επίσης λείπει η γιαγιά.

Κι όμως δε λείπει η γιαγιά (την υποδύεται μάλιστα η Julie Christie ;))!!! Μπορεί να μην ήταν τελικά τόσο τρομακτική ταινία όσο περίμενα, αλλά μου άρεσε γιατί έχει πολύ μυστήριο και αναπάντεχο τέλος (τύπου μένεις με το στόμα ανοιχτό και λες "α στο καλό!"). Ένα 8αράκι από μένα για την Κοκκινοσκουφίτσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Θέλω πολύ να δω το Red Riding Hood (Η Κοκκινοσκυφίτσα). Όπως καταλαβαίνετε, βσίζεται στο ομώνυμο all time classic παραμύθι, μόνο που αντί για λύκο έχει λυκάνθρωπο! Τα θετικά της υπόθεσης είναι ότι πρωταγωνιστεί ο μοναδικός Gary Oldman και ότι σκηνοθέτις είναι η Catherine Hardwicke του Twilight. Δείτε το trailer!

Ο μονος λογος που ολοι ψοφατε να δειτε αυτη τη σαχλα ειναι πως τη σκηνοθετησε αυτη που σκηνοθετησε το Λυκοφως :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Είδα το trailer του Insidious και μου φάνηκε καλή περίπτωση. Είναι λέει από τους δημιουργούς του SAW και του Paranormal Activity. Κάτι λέει αυτό (εμένα μου άρεσε περισσότερο το Paranormal Activity από τα δύο). Για να δούμε, θα δούμε μια horror movie της προκοπής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Θελω πολυ να δω το The Trip με τον Steve Coogan :P Δειχνει να ειναι ξεκαρδιστικο :vroum:
Επιτελους δηλαδη γιατι μπουχτισα με το φθηνο και ηλιθιο ''αστειο'' :wall:

Τrailer: https://www.youtube.com/watch?v=Xxq-I_e_KXg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ε-ε-έρχεται!!!! :) Ο Γαλιφιανάκης και η παλιοπαρέα του Hangover! Θα πέσει πολύ γέλιο. Δείτε το trailer και θα συμφωνήσετε μαζί μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Εχει βγει προσφατα αυτο.
Το εχει δει καποιος;; Αξιζει καθολου,ακουω γνωμες!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top