e-steki Μπλουζες

Θα φοράγατε ποτέ μπλούζα με το λογότυπο του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, σίγουρα!

    Ψήφοι: 5 13.2%
  • Ναι, αν η ποιότητα και το design ήταν ωραίο

    Ψήφοι: 14 36.8%
  • Όχι, είναι καμένο

    Ψήφοι: 19 50.0%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τοσα χρονια ειμαστε on-line, τοσα εχουμε ζησει εδω μεσα, αλλα, εκτος απο τους καφεδες, το steki εχει μεινει μονο μεσα σε μια οθονη. Γιατι δεν βγαζουμε μπλουζες, η κατι αλλο, οτι μπορειτε να σκευτειτε, που να φερνει το steki και στην καθημερινη μας ζωη εξω απο την οθονη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τελεια ιδεα!

not:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Διότι εκτός αν οι εν λόγω μπλούζες γίνουν πραγματικά γαμάτες (και δεν είμεθα σχεδιαστές μόδας), κανείς δεν θα τις φόραγε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
εκτος απο μενα; αυτο θελεις να πεις?:'(:'(:'(

εγω την φορουσα και την καμαρωνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όσο καμένο και αν ακούγεται, αν το design και η ποιότητα είναι ωραία εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να τη φορέσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οκ, προστέθηκε δημοσκόπηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω θα την φορουσα οπως και να ειναι παντος... Εδω αλλες και αλλες φοραω... Γιατι δλδ να προτιμισω μια μπλουζα που λεει το οτιδηποτε απο κατι που ξοδευω ωρες μαζι του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση το στέκι να φτιάξει μπλούζες που να μην έχουν ποιοτητα και design;:hmm:

αρα ναι σίγουρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και αυτά είναι καμμένα, αλλά είναι έξυπνα και θα τα φορούσα:
1, 2, 3, 4
Οπότε φαντάζομαι ότι ένα διακριτικό και έξυπνο t-shirt άνετα θα το έβαζα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ διατηρώ όσο μπορώ κι όσο εξαρτάται από μένα κάποια ανωνυμία, οπότε δε θα βάλω τη μπλούζα του στεκιού ή άλλης σελίδας όπου είμαι το Γίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν μιλάμε απαραίτητα για μπλούζα που θα δείχνει ποιο μέλος είμαστε, χωρίς αυτό να είναι απαραίτητο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Και πάλι. Προσωπικά φοράω logo αν είμαι πολύ φανατική με αυτά, πχ κάποια μπλούζα από συναυλία, από φιλανθρωπικό, από κάτι τέτοιο. Θέλω να με ρωτάνε. Αλλιώς γιατί να το βάλω; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γιατί είναι κάτι για το οποίο δεν ντρέπεσαι και ίσως να κάνει και καλό στο site. Επίσης είναι μια μπλούζα παραπάνω για εμάς για γυφτάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν ντρέπομαι, αλλά το κρύβω. ;)
(πστ, δεν πρέπει να φύγεις εσύ; Έχεις και μία ώρα οδήγηση!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να πώ κάτι άσχετο με απαντήσεις πιό πάνω ούτε θέλω να υπερασπιστώ κάτι..

Πιστέυω πώς ο λόγος που φοράς ένα μπλουζάκι γενικά είναι ανάλογα το στίλ σου, άν λοιπόν κάποιος δεν βάζει σαν στίλ μπλούζες με στάμπο θα πώ πώς καλά κάνει και δεν θέλει να το βάλει και να το λέει κιόλας καθώς μπορεί το στίλ να μην κολάει σε μάς, αλλα αν φοράει ποιός ο λόγος άν εκτιμάει ένα σάιτ, τραγουδιστή, ηθοποιό να μην τον τιμάει με αυτό;

όταν είμαστε όλοι μαζί εδώ και φορώντας απλά μια μπλούζα και με ρωτήσει κάποιος τι είναι αυτό γιατί να μην πώ απλά πώς είναι ένα φόρουμ που αγαπάω και σέβομαι; γιατί απλά να μην δώσω πληροφορία για το φόρουμ αντί για μένα; μπορεί κάποιος απλά να πεί είναι ένα ανώνυμο φόρουμ και ένας καλό τρόπος να ξεφύγεις απλά, μια καλή απλή κουβέντα;)

Γνώμη μου:)

Δεν θέλω να θίξω κανέναν έτσι; απλά ήθελα να το εκφράσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν ντρέπομαι, αλλά το κρύβω. ;)
(πστ, δεν πρέπει να φύγεις εσύ; Έχεις και μία ώρα οδήγηση!)
Γιατί το κρύβεις; Επειδή υπάρχει περίπτωση να μπει κάποιος δικός σου και να καταλάβει ποιο μέλος είσαι και να διαβάσει για σένα;

(το ραντεβού είναι στις 9 τελικά και κόλλησα λίγο με κάτι σελίδες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ουτε γενικα, αλλα ουτε και ειδικα φορουσα ποτε μπλουζες με λογκο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, υπάρχει.

(αχ, θα έχεις ωραίο ηλιοβασίλεμα όταν θα πηγαίνεις!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι, υπάρχει.

(αχ, θα έχεις ωραίο ηλιοβασίλεμα όταν θα πηγαίνεις!)
Οκ τότε :)

(μόνο που θα το βλέπω με τους καθρέφτες γιατί θα είναι από πίσω μου :P, τώρα που φόρτισε η ξυριστική θα σας αφήσω :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Και αυτά είναι καμμένα, αλλά είναι έξυπνα και θα τα φορούσα:
1, 2, 3, 4
Οπότε φαντάζομαι ότι ένα διακριτικό και έξυπνο t-shirt άνετα θα το έβαζα ;)

Πφφφ, έμαθε και ο Θοδωρής το θινκγκικ. :pfff:













:P

Ον-τοπικ τώρα, εγώ προσωπικά με συγχωρείτε αλλά δεν θα τη φόραγα. Όχι ότι έχω κάτι με το site, αλλά προτιμώ αν είναι να φορέσω μπλούζα με στάμπα να είναι είτε φόρος τιμής (σε καλλιτέχνες κλπ) ή να είναι κάτι πραγματικά ευφάνταστο και αστείο. Διαφημίσεις δεν βάζω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top