e-steki Μπλουζες

Θα φοράγατε ποτέ μπλούζα με το λογότυπο του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, σίγουρα!

    Ψήφοι: 5 13.2%
  • Ναι, αν η ποιότητα και το design ήταν ωραίο

    Ψήφοι: 14 36.8%
  • Όχι, είναι καμένο

    Ψήφοι: 19 50.0%

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν μου την κάνατε δώρο, έγραφε πάνω Tetra εκτός από e-steki, και κανονιζόταν ένα meeting με μεγάλη συμμετοχή, όπου όλοι θα φορούσαν τέτοιες μπλούζες, οι οποίες όμως να ήταν και αρκετά περιποιημένες ώστε να μην είμαστε σα να πηγαίνουμε 5ήμερη, θα τη φόραγα στο meeting πριν τη θάψω κάπου στη ντουλάπα μου. Σε κάλυψα; :P

Πωπω βρε δύσκολε άνθρωπε- μία μπλούζα είναι :P

Να πω κάτι, αλλά μη με πάρετε με τις πέτρες ... :P

Μπορούμε να βγάλουμε και γυναικείες;;; Δηλαδή πιο στενές και με κανένα στρασάκι, καμιά παγέτα, μια τσαχπινιά βρε παιδί μου!!! :D

ναι ναι ναι :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λολ. Μια μπλούζα είναι ρε συ, λες να σου ρίξω φαγουρόσκονη?:pfff:

Αν σου πω, ότι αυτό ήταν το πρώτο που πέρασε από το μυαλό μου!!! :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πάντως δεν βλέπω να κάνει χιτ το γυναικείο προιόν, αν δεν τα κάνουμε όλα διαφορετικά μεταξύ τους.



Αν σου πω, ότι αυτό ήταν το πρώτο που πέρασε από το μυαλό μου!!! :hehe::hehe:


Λολζ... :P Να 'σαι καλά, ευτυχία μου.
Πάλι καλά που δεν μιλάγαμε για e-steki κυλοττάκια δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Please μη βάλετε σε όλες τις γυναικείες παγέτες και στρασάκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Please μη βάλετε σε όλες τις γυναικείες παγέτες και στρασάκια.:P

Εντάξει στη δική σου θα βάλουμε πέρλες και κορδελίνια- πολύ σπεσιαλ κατάσταση :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tetra μην είσαι τόσο αρνητικός, κράτα και μια πισινή, μπορεί τελικά να σου αρέσει το σχέδιο και δε θα σου δίνουμε:pfff:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τελικα θα κανουμε κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαλαρά θα φορούσα ένα λευκό ή φούξια ή μαύρο ή μπλε μπλουζάκι με μια στάμπα στο κέντρο μόνο αυτό τον στεκούλη
ή κάποιον αλλο
καθόλου καμένο δεν το βρίσκω (Εκτός αν είμαι τόσο καμένη που δεν το καταλαβαίνω ότι είμαι καμένη) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
χαλαρά θα φορούσα ένα λευκό ή φούξια ή μαύρο ή μπλε μπλουζάκι με μια στάμπα στο κέντρο μόνο αυτό τον στεκούλη
ή κάποιον αλλο
καθόλου καμένο δεν το βρίσκω (Εκτός αν είμαι τόσο καμένη που δεν το καταλαβαίνω ότι είμαι καμένη) :P

nice κ μου έδωσες κ ιδέα ;)
έχουμε δώσει κάποιο deadline στο θέμα των μπλουζών κ δεν το κτλβα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χαλαρά θα φορούσα ένα λευκό ή φούξια ή μαύρο ή μπλε μπλουζάκι με μια στάμπα στο κέντρο μόνο αυτό τον στεκούλη
ή κάποιον αλλο
καθόλου καμένο δεν το βρίσκω (Εκτός αν είμαι τόσο καμένη που δεν το καταλαβαίνω ότι είμαι καμένη) :P

Δε χρειαζεται να ειναι στο κεντρο...μπορει να ειναι στο πλαι...ή ακομα και στην πλατη ψηλα..
Και κατι τετοιο..οχι δεν ειναι καμμενο...καθε αλλο θα ελεγα....:)
Τετοια θα φορουσα και εγω, που δε το συνηθιζω, αρκει να ειναι γυναικειο και σμολ:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
nice κ μου έδωσες κ ιδέα ;)
έχουμε δώσει κάποιο deadline στο θέμα των μπλουζών κ δεν το κτλβα? :worry:
Όχι δεν υπάρχει κάποιο deadline ... :) Το κυριότερο πιστεύω είναι να οργανωθεί σωστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτό το θυμάστε:



:lol::loltooth::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα επρεπε..?!:)
ΤΙ ειναι αυτο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μάλλον δεν ήσουν ακόμη εδώ τότε. Δε ξέρω.
Μπορείς να αναγνωρίσεις κανέναν από το στέκι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ααααα..πλακα με κανειςςςςςς!!!!
Η Αναστασια με τα κοντα μαλλακια μπροστα και δεξια και εσυ λιγο πιο πισω της με το καπελο?!
Με το βιβλιο η Λια και διπλα της ο Πανος?!
Μη μου πεις!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τους άλλους τους πέτυχες. Μόνο εμένα δε βρήκες...είχα άλλο χρώμα μαλλιά τότε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον εσυ εισαι με τα κοκκινα μαλλια!!!
Ο Κρονος με τα ξανθα και το μουσακι!!!!
Κια η ιπταμενη με το σπαθι ειναι η Ιντριλ....!!!
ΓΙα τους υπολοιπους δεν ξερω...μπορει να μην τους ξερω και καθολου!!:D
Αν και αυτη με τα μαυρα αριστερα, θα την εκανα για την Πραιμ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
το παιδί με την μπλουζίτσα των tool ποιος είναι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α βρηκα και τον Γιος ταου...ειναι με το μουσακι και το γραφει στην μπλουζα του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν κάναμε καμία νέα σύνθεση ευχαρίστως θα τη φορούσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top