e-steki Μπλουζες

Θα φοράγατε ποτέ μπλούζα με το λογότυπο του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, σίγουρα!

    Ψήφοι: 5 13.2%
  • Ναι, αν η ποιότητα και το design ήταν ωραίο

    Ψήφοι: 14 36.8%
  • Όχι, είναι καμένο

    Ψήφοι: 19 50.0%

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Θες να βάλουμε όλοι μπλούζες, που θα γράφουνε Τέτρα ..... :confused: ..... :P

Δεν το έιχα σκεφτεί έτσι, αλλά και ένα φαν κλαμπ δε θα με χάλαγε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε τοτε Τασο τι θα εχει που δε θα ειναι διαφημιση και θα ξερουμε μονο εμεις ; το σκουλικακι ; :P


Δεν ξερω, αλλα ειμαι σιγουρος πως μπορουμε να βρουμε πολλα, τοσα χρονια εδω μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το σκουλικάκι είναι ο Στεκούλης; :ropalo: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βλέπω ότι υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον όποτε μπορεί να οργανωθεί. Δεν ξεκινάμε να φτιάχνουμε μια λίστα με το ποίοι θα ήθελα; Θα προτιμούσα στην λίστα να αναγράφουμε αν προτιμάμε t-shirt ή μακριμάνικο. Με τα έξοδα θα δούμε τι θα κάνουμε. Κάποια στιγμουλα, θα σχεδιάσουμε και την στάμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καμιά γνώμη περί μπλουζακιών που έφτιαξα δεν υπάρχει καλέ; τόσο χάλια σχεδιάστρια είμαι;:ropalo: :P

Κανενώς δεν αρέσουν; :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Να πω κάτι, αλλά μη με πάρετε με τις πέτρες ... :P

Μπορούμε να βγάλουμε και γυναικείες;;; Δηλαδή πιο στενές και με κανένα στρασάκι, καμιά παγέτα, μια τσαχπινιά βρε παιδί μου!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
cibylian, σκεφτόμουνα για περισσότερα από ένα σχέδια, όποτε ναι μπορεί να γίνει και αυτό που προτείνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μπορούμε να βγάλουμε και γυναικείες;;; Δηλαδή πιο στενές και με κανένα στρασάκι, καμιά παγέτα, μια τσαχπινιά βρε παιδί μου!!!

Αμε!!! 10 ευρώ παραπάνω από τις αντρικές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να πω κάτι, αλλά μη με πάρετε με τις πέτρες ... :P

Μπορούμε να βγάλουμε και γυναικείες;;; Δηλαδή πιο στενές και με κανένα στρασάκι, καμιά παγέτα, μια τσαχπινιά βρε παιδί μου!!! :D
Σίγουρα θα βγουν και γυναικείες, εγώ αντρική μπλούζα-τσουβάλι δεν φοράω :pfff:

Μάνια κι εγώ κάααπως έτσι τις φανταζόμουν, αν και όχι απαραίτητα σε λευκό (πχ μαύρο θα ήταν καλή ιδέα, ή γιατί όχι μπλούζες και στα 4 χρώματα του e-steki - αν βρούμε την ακριβή απόχρωση σε κάποιον που να τυπώνει μπλούζες, που λίγο δύσκολο). Ίσως και με κάποια έξυπνη ατάκα, αν σκεφτεί κάποιος καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μπορούμε να βγάλουμε και γυναικείες;;; Δηλαδή πιο στενές και με κανένα στρασάκι, καμιά παγέτα, μια τσαχπινιά βρε παιδί μου!!! :D

Nα είναι διάφανες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
η ιστορικη πρωτη μπλουζα του ε-στεκι:P...και τσακιρ κεφια...


(απο το αρχειο του στεκι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...μόνο μπλούζες; :/: ...Αναπτήρες; Καπελάκια; Mouse pads; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σκεφτόμουν και για αναπτήρες ... καπελάκια τα θεωρώ too much και Mouse pad δεν τα χρησιμοποιεί κανένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σίγουρα θα βγουν και γυναικείες, εγώ αντρική μπλούζα-τσουβάλι δεν φοράω :pfff:

Μάνια κι εγώ κάααπως έτσι τις φανταζόμουν, αν και όχι απαραίτητα σε λευκό (πχ μαύρο θα ήταν καλή ιδέα, ή γιατί όχι μπλούζες και στα 4 χρώματα του e-steki - αν βρούμε την ακριβή απόχρωση σε κάποιον που να τυπώνει μπλούζες, που λίγο δύσκολο). Ίσως και με κάποια έξυπνη ατάκα, αν σκεφτεί κάποιος καμία.

Το μαύρο μ' αρέσει. Θα μπορούσε να είναι μαύρη με τον στεκούλι σε μεγάλο κεντρικό σχέδιο σε μεταλιζέ απόχρωση :P

Nα είναι διάφανες.:P

:P ..... χωρίς σχόλια ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αμε!!! 10 ευρώ παραπάνω από τις αντρικές. :P

Τη δική μου θα μου την κάνεις δώρο εσύ;;;; :redface: ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καταρχην θα εχει το logo πανω η θα βρουμε κατι αλλο να βαλουμε; Η θα βγαλουμε διαφορες;

Οσο για mouse pads, εγω χρησιμοποιω, και δεν θα με χαλαγε ενα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
...Μα, γιατί όχι. Θα την φοράς?

Εσένα σε έχει φοβηθεί λίγο το μάτι μου ... αλλά ναι, θα την φοράω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
η ιστορικη πρωτη μπλουζα του ε-στεκι:P...και τσακιρ κεφια...


(απο το αρχειο του στεκι:P)
.


Εχεις την φώτο με την στάση πάνω στην μπλούζα σου; με τον αναπτήρα του οξυ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
[Καμμένο warning]


Καταρχην θα εχει το logo πανω η θα βρουμε κατι αλλο να βαλουμε;
Th μπλούζα με το Logo πάνω θα την έκλεβα επί τόπου :redface:






[/Καμμένο warning]




Εσένα σε έχει φοβηθεί λίγο το μάτι μου

Λολ. Μια μπλούζα είναι ρε συ, λες να σου ρίξω φαγουρόσκονη?:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top