e-steki Feedback thread

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τώρα που είμαι αρκετές μέρες εδώ μπορώ να πω πως το βρίσκω αρκετά καλό :thumbsup: και θα γίνει ακόμα καλύτερο όταν θα έχει περισσότερα μέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Καθώς είμαι μια αδαής και άσχετη φορουμίστρια που δεν έχει ιδέα από στήσιμο ενός φόρουμ ,θα κρίνω το e-steki μόνο από τα μέλη του και τον αέρα που βγάζει και θα πω ότι το γουστάρω με χίλια για τρεις λόγους

α) δεν είναι δήθεν

β) έχει χιούμορ

γ) συνδυάζει εξίσου σοβαρά θέματα με πιο χαλαρά !

Εν ολίγοις , υπάρχει το κλίμα παρέας .Επίσης είδα πολλά ποστ εδώ που ρωτάνε οι διαχειριστές τα μέλη το θέλετε αυτό, το θέλετε το άλλο ,κτλ.Δηλαδή θέλουν να προσαρμόσουν το χώρο στις επιθυμίες των μελών τους :clapping:

Και μου άρεσε πολύ και το μήνυμα που εμφανίζεται στην εικόνα "εκεί που οι ιδέες βρίσκουν την ηρεμία τους" , σε προδιαθέτει θετικά

p.s.Μήπως τα πρώτα μέλη τα διαλέξατε κατόπιν interview για να λειτουργήσουν ως attraction ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αυτό που μου άρεσε πολύ στο e-steki είναι το γεγονός ότι μπορείς να πεις τη γνώμη σου ελεύθερα, χωρίς να φοβάσαι ότι καραδοκούν ένα σωρό μέλη να σε κράξουν και σου την πουν. Νιώθω την ελευθερία να πω και την σαχλαμάρα μου, χωρίς να αγχώνομαι για το τι σόι απαντήσεις θα δω αργότερα. Δεν υπάρχουν κακίες και αντιζηλίες, όπως επίσης δεν υπάρχουν αρχηγιλίκια. Πραγματικά περνάω την ώρα μου ευχάριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είναι το πρώτο forum που γράφτηκα. Με τον καιρό μπήκα και σε άλλα forum(δε μου αρέσει το fora:redface:), αλλά αυτό είναι το μοναδικό που παρακολουθώ σε καθημερινή βάση. Τα μέλη του είναι αυτά που το κάνουν και ξεχωρίζει αφού κρατάν ένα επίπεδο στις συζητήσεις. Είτε πρόκειται για τις εκλογές και τη στάση της κοινωνίας απέναντι στους ομοφυλόφιλους, είτε για τη στάση που σας αρέσει και τον στοματικό έρωτα!!:P

Πέρα από την πλάκα, διαβάζω το στέκι πολύ ευχάριστα, βλέπω ενδιαφέρουσες και τεκμηριωμένες ιδέες και χαίρομαι που είμαι κ εγώ μέλος του!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
A ωραίο θέμα!

Μου αρέσει πολύ αισθητικά, φαίνεται ότι είναι καλοδουλεμένο.
Εγώ εδώ μπαίνω για να βρω όχι ιδιαίτερα σοβαρά θέματα (και μη μου προσβληθείτε, αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό). Έχει πλάκα το παρείστικό κλίμα και είναι μία σταθερά στην καθημερινότητα μου. Σε γενικές γραμμές λοιπόν έχω πολύ θετική άποψη και μερικά από τα μέλη μου προκαλούν τρομερή συμπάθεια ή/και γέλιο.

Ένα ζήτημα που με ενοχλεί είναι η διαχείριση, την οποία ενίοτε θεωρώ υπερβολική και μερικές φορές εμφανώς παράλογη ή και άδικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Σαν πρωτη εντυπωση εχω τη γνωμη οτι τα ατομα που ειναι μελη εχουν επιπεδο. Εχω κανει και σε αλλα φορουμ και μπορω να το πω αυτο. Φασαριες δεν ειδα ακομη, σιγουρα θα υπαρχουν, δεν την γλυτωνει κανεις. Οπως και δυσαρεστημενοι και διαφωνουντες.

Ειδα επισης οτι λενε τα μελη (οσοι θελουν φυσικα) τι ειναι και τι κανουν και τι ρανουν. Δεν ειδα δηλαδη μεγαλη μυστικοπαθεια. Καλο αυτο γιατι κι εγω ετσι ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ένα ζήτημα που με ενοχλεί είναι η διαχείριση, την οποία ενίοτε θεωρώ υπερβολική και μερικές φορές εμφανώς παράλογη ή και άδικη.
Δεν έχεις παρα να μας πεις μέσο του report (αναφορά μηνύματος) συγκεκριμένα τι θεωρείς ότι ήταν υπερβολικό, παράλογο ή άδικο. Η πρόθεση μας είναι πάντα η καλή λειτουργία του σίτε και η ευχάριστη διαμονή των μελών στην παρέα μας. Αφιερώνουμε αρκετές ώρες καθημερινά στον έλεγχο των συζητήσεων, ώστε να μην μας ξεφύγει τίποτα. Αν αυτό συμβαίνει, η βοήθειά σας θα είναι πολύτιμη.:)



Φασαριες δεν ειδα ακομη, σιγουρα θα υπαρχουν, δεν την γλυτωνει κανεις. Οπως και δυσαρεστημενοι και διαφωνουντες.
Διαφωνίες στο στέκι θα δεις. Φασαρίες όχι. "Την γλιτώσαμε" επειδή εφαρμόζουμε τους κανόνες μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Mα δε διαφωνώ με την εφαρμογή των "κανόνων", διαφωνώ με τη λογική τους και τη μεροληψία ενίοτε. Δεν είναι νομίζω θέμα προς γενικότερη συζήτηση, θα αρχίσω να κλικάρω report :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν έχεις παρα να μας πεις μέσο του report (αναφορά μηνύματος) συγκεκριμένα τι θεωρείς ότι ήταν υπερβολικό, παράλογο ή άδικο. Η πρόθεση μας είναι πάντα η καλή λειτουργία του σίτε και η ευχάριστη διαμονή των μελών στην παρέα μας. Αφιερώνουμε αρκετές ώρες καθημερινά στον έλεγχο των συζητήσεων, ώστε να μην μας ξεφύγει τίποτα. Αν αυτό συμβαίνει, η βοήθειά σας θα είναι πολύτιμη.:)
Κάτσε αυτό πως γίνεται? Γιατί πριν κάποιες εβδομάδες 2ή 3 ήμουν έτοιμος να γίνουμε μαλιά κουβάρια με ένα μέλος της ΟΔ που επανειλημένα δεν ξέρει που πάνε τα 4.
Ελπίζω να μπορώ ακόμα γιατί του την έχω φυλαγμένη όχι γιαυτό που έκανε τόσο για το γεγονός ότι κάλυψε τα ίχνη του πολύ γρήγορα μην τον πάρει χαμπάρι και κανένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
<- πατάς αυτό του κουμπάκι και γράφεις κάτι, αυτό το κάτι θα διαβάσει όλη η ΟΔ και θα το συζητήσει.

Ωστόσο αν μιλάμε για κάποιο τόσο αδίστακτο άνθρωπο καλύτερα να επικοινωνήσεις με αυτούς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, εμένα δεν μου αρέσει.

Εγώ θέλω τσακωμούς, :beating:
μαλλιοτραβήγματα, :angry:
προσωπικούς χαρακτηρισμούς :cry_x:
μπαναρισματα :mastigio
απειλές :vava:
και μηνύσεις :rtfm:

αλλά όσο και να προσπαθώ δεν γίνεται τίποτα από αυτά. Ε είστε κακοζηλιάρηδες και σπαστικοί :mpliaks: και θα το πω στην δασκάλα σας.

Έχω μια τελευταία ελπίδα να γίνουν τα προηγούμενα, με την αθρόα εισβολή των κοσμογκέρλς :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
<- πατάς αυτό του κουμπάκι και γράφεις κάτι, αυτό το κάτι θα διαβάσει όλη η ΟΔ και θα το συζητήσει.
Από ότι καταλαβαίνω αυτό το κουμπί κάνει αναφορά του συγκεκριμένου μηνύματος στην ΟΔ. Και αν το πρόβλημα είναι ότι ο τυχαίος αυτός καταζητούμενος του FBI έχει μετακινήσει και έχει κόψει και ράψει μηνύματα όπως του αρέσουν ακριβώς μετά το ποστ τους γιατί τυχαίνει να βλέπει το θέμα και η διαφωνία να είναι με αυτόν?

Όχι πως θα βγεί τίποτα, όπως άλλωστε δεν έχει ξαναβγεί αλλά έτσι ενημερωτικά ρωτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οταν κανεις report ενα post αυτο γινεται quote μαζι με το report σου, εαν το αλλαξει ο χρηστης μετα το report σου, δεν θα εχει σημασια, η ΟΔ εχει το αρχικο, και με βαση αυτο το αρχικο - και το σχολιο σου στο report - πραττει αναλογα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ναι αλλά αν ήδη το έχει αλλάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
λοιπον.λειτουργικα ειναι μια χαρα.απλα βαρεθηκα τα χρωματα.θα προτιμουσα κατι λιγο πιο εντυπωσιακο πιο ζωντανο σαν interface.κατα δευτερον υπαρχει ποικιλια αποψεων και αυτο ειναι το σημαντικοτερο.ειχα και γω τις αντιρρησεις μου για τους κανονες τη λογοκρισια κλπ αλλα αυτο ειναι το κονσεπτ του φορουμ και ενταξει πραγματικα υπαρχει μια ποιοτητα χωρις περιττα σκουπιδια.εχει το σκοπο του αυτο το φορουμ και τον πετυχαινει πολυ καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, τα χρώματα είναι μεν πολύ ωραία, αλλά άλλη μία επιλογή θα μας ανανέωνε! Ή λίγη ένταση. Επίσης το κοχύλι και το τραπέζι πάνω-πάνω δεν κολλάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
λοιπον.λειτουργικα ειναι μια χαρα.απλα βαρεθηκα τα χρωματα.θα προτιμουσα κατι λιγο πιο εντυπωσιακο πιο ζωντανο σαν interface.

Ναι, τα χρώματα είναι μεν πολύ ωραία, αλλά άλλη μία επιλογή θα μας ανανέωνε! Ή λίγη ένταση. Επίσης το κοχύλι και το τραπέζι πάνω-πάνω δεν κολλάνε

Κάντε λίγη υπομονή... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτο το κοχυλι ειναι οντως επιεικως......ουυυυυφφφφ!
αλλα γενικα ειμαι ευχαριστημενη απο το στεκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top