e-steki: The new era (part 1: forum)

avenger

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Κάνε ένα καθαρισμό της cache του browser και ξαναδοκίμασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ουγκ, μάλλον.
Το βλέπει έτσι κανείς άλλος;

το βλεπω συχνα και σε μεγαλυτερη εκταση, οταν δε φορτωνει η οταν αργει να φορτωσει η σελιδα( πραγμα το οποιο συμβαινει παρα πολυ συχνα)

πσ. το μοτζιλα και αδσλ 768 νομιζω οτι δεν εχει να κανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δύο παρατηρήσεις θα ήθελα να κάνω:
1) Από την στιγμή που περάστηκε το νέο feature του κάρμα πριν λίγο, βλέπω τα ποστ πολύχρωμα, ενώ έχω επιλέξει να φαινονται πορτοκαλί
2) επίσης μέσα στις σελίδες του steki δεν λειτουργεί το πληκτρολόγιο μου σε κάποιες ενέργειες, όπως να μετακινήσω τον κέρσορα με τα βελάκια όταν γράφω κείμενο, όπως και το ctrl+c , ctrl+v
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δύο παρατηρήσεις θα ήθελα να κάνω:
1) Από την στιγμή που περάστηκε το νέο feature του κάρμα πριν λίγο, βλέπω τα ποστ πολύχρωμα, ενώ έχω επιλέξει να φαινονται πορτοκαλί
Αυτό συμβαίνει και σε μένα. Μπήκα και τσέκαρα αν είχε αλλάξει κάποια ρύθμιση μου αλλά όλα ήταν όπως πριν.
Επίσης, να ξαναρωτήσω γιατί όταν πατάω logout φαινεται σαν να μην το δέχεται την 1η φορά? Με τη 2η είναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δύο παρατηρήσεις θα ήθελα να κάνω:
1) Από την στιγμή που περάστηκε το νέο feature του κάρμα πριν λίγο, βλέπω τα ποστ πολύχρωμα, ενώ έχω επιλέξει να φαινονται πορτοκαλί
Αυτό συμβαίνει και σε μένα. Μπήκα και τσέκαρα αν είχε αλλάξει κάποια ρύθμιση μου αλλά όλα ήταν όπως πριν.
Έχετε δίκιο, και ευχαριστώ που με ενημερώσατε. Το ψάχνω τώρα να βρω τι φταίει.

Επίσης, να ξαναρωτήσω γιατί όταν πατάω logout φαινεται σαν να μην το δέχεται την 1η φορά? Με τη 2η είναι οκ.
Σε κάνει logout, απλά δεν φαίνεται στη σελίδα που πηγαίνεις μετά. Δεν χρειάζεται να ξανακάνεις logout ωστόσο. Δοκίμασε να κάνεις logout μία φορά, και μετά να πας στην αρχική. Θα δεις ότι δεν είσαι συνδεδεμένη. ;)

2) επίσης μέσα στις σελίδες του steki δεν λειτουργεί το πληκτρολόγιο μου σε κάποιες ενέργειες, όπως να μετακινήσω τον κέρσορα με τα βελάκια όταν γράφω κείμενο, όπως και το ctrl+c , ctrl+v
Αυτό μάλλον είναι κάποιο πρόβλημα με το δικό σου pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Διορθώθηκε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στις επιλογές
Μικρότερη δυνατή βαθμολογία για την εμφάνιση μηνυμάτων:
επιλέγω εμφανιση ολων των μηνυματων.Μόλις επιλέξω αποθήκευση αλλαγών εμφανίζει μνμ
Η τιμή που εισάγατε στο πεδίο "Μικρότερη δυνατή βαθμολογία για την εμφάνιση μηνυμάτων" δεν έχει τη σωστή μορφή. Παρακαλώ διαβάστε την περιγραφή του πεδίου για να καταλάβετε τι μορφή πρέπει να έχει αυτό που θα γράψετε εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στις επιλογές επιλέγω εμφανιση ολων των μηνυματων.Μόλις επιλέξω αποθήκευση αλλαγών εμφανίζει μνμ
Fixed, ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ποιο είπαμε είναι το όριο για τα αδιάβαστα μηνύματα; Οι 13 μέρες; Μήπως να το αυξάναμε; Λείπω εδώ και σχεδόν 2 εβδομάδες και νομίζω έχασα κάποια μηνύματα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά αυτό που εννοείς, αλλά μπορεί να επιλέξεις στις προσωπικές σου επιλογές το χρονικό όριο προβολής θεμάτων

tab: "Προεπιλεγμένο χρονικό όριο προβολής θεμάτων"

αν δεν εννοούσες αυτό, περίμενε να πάρουν θέση οι πιο ειδικοί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά εννοούσα το όριο ημερών που κρατάει το σύστημα για τα αδιάβαστα μηνύματα σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ποσο ειναι το ιστορικο των αδιαβαστων μνμ που κραταει το steki τωρα? :hmm:





:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ποιο είπαμε είναι το όριο για τα αδιάβαστα μηνύματα; Οι 13 μέρες; Μήπως να το αυξάναμε; Λείπω εδώ και σχεδόν 2 εβδομάδες και νομίζω έχασα κάποια μηνύματα. :(
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νομίζω έχει ξανασυζητηθεί κι είχε πει η Μισέλ ότι θα ήταν πιο αργό το στέκι (τλχ στον προηγούμενο server). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμενα βασικα νομιζω δυστυχως οτι τωρα μου ειναι πιο αργο:S

το σκεφτεστε να βαλετε και κανενα chat feature? ;)

θα ηταν πολυυυ καλη, βολικη ιδεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
επισης, αν και φανταζομαι οτι θα ειναι δυσκολο να γινει αν και ποτε δε ξερεις, θα ταν πολυ βολικο να διορθωνοταν αυτο:

θεματα που ειχαν ανοιχτει πριν το στεκι παρει τη νεα μορφη του, και αρα ηταν της μορφης https://www.e-steki.COM.....SKJDSHFKSDJHFS (και το ιδιο με ολα τα "παλια"ποστ) δεν εχουν access τωρα πια, οταν ακομα και τωρα ενας χρηστης λεει "α, το χουμε αναλυσει αυτο, δες ΕΔΩ.."
αυτο το εδω δε φαινεται...
μπορει καπως να φανει, χειροκινητα? αν ναι, αλλαζοντας απλα το κομ σε γρ? η καπως αλλιως?
μπορειτε να κανετε εσεις ΜΑΖΙΚΑ κατι γιαυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οι παλιές διευθύνσεις είναι τύπου https://www.e-steki.com/forum/showthread..klp
Αν σβήσεις το .com/forum και στη θέση του βάλεις ενα .gr θα σου δουλέψει κανονικά - δηλ να έχεις τελικά μια διεύθυνση τύπου https://www.e-steki.gr/showthread..klp
Eλπίζω να καταλαβαίνεις τι λέω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.
μπορει καπως να φανει, χειροκινητα? αν ναι, αλλαζοντας απλα το κομ σε γρ? η καπως αλλιως?
μπορειτε να κανετε εσεις ΜΑΖΙΚΑ κατι γιαυτο?
Για μαζική διόρθωση δεν γνωρίζω αλλά αν θέλεις να το διορθώσεις χειροκίνητα, αλλάζεις το .com σε .gr και σβήνεις το /forum/ :) ΠΧ
Ένα παλιό link έχει τη μορφή: https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=397290
Το πλέον σωστό είναι: https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=397290

:)
edit: Με πρόλαβε η kajira :mad::P

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νι παιδια, αρκουσε να μου πειτε ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ αφου κι εγω το προτεινα στο αρχικο μου ποστ.
παντως ευχαριστωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επίσης, υπήρχε μια λειτουργία live posts που έδειχνε σε real time τα posts που γίνονται και τώρα δεν υπάρχει. Δεν θα την ξαναβάλετε; Ήταν πολύ χρήσιμη, αλλά περισσότερο διασκεδαστική :D
Προτείνω στην αρχική σελίδα, στην καρτέλα τελευταίες συζητήσεις, να εφαρμοστεί αυτό το live posts. Προσωπικά θα μ' άρεσε πολύ και θα μου ήταν πολύ χρήσιμο και στις περιπτώσεις που θα ήθελα να ξέρω αμέσως μόλις έγραψε ένα άτομο κάποιο post (πχ σε παιχνίδια). Είναι δύσκολο να εφαρμοστεί;
Αντίστοιχα και στην σελίδα με τους συνδεμένους χρήστες όπου αριστερά είναι μια στήλη με τις τελευταίες συζητήσεις, θα μπορούσε να γίνει το ίδιο.

Προτείνω επίσης (νομίζω το έχω ξαναπεί), στα εργαλεία να μπει μία επιλογή για εξελιγμένη αναζήτηση. Δεν έχω βρει κάποιον άμεσο τρόπο για να την βρίσκω.

Τέλος, καλό θα ήταν στην εξελιγμένη αναζήτηση (γιατί όχι και στην γρήγορη πάνω αριστερά), να μπει μια επιλογή όπου θα φαίνονται τα αποτελέσματα με μορφή posts (σαν να κάνεις κατευθείαν αναζήτηση μέσα στο θέμα, αλλά χωρίς να είσαι σε συγκεκριμένο θέμα).

Και αφού τα κάνετε όλα αυτά, θα ήθελα και ένα scooter!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top