Eurovision 2021

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Εμένα δεν μου άρεσε η ελληνική συμμετοχή ....νομίζω τα εφέ την καταπίναν την κοπέλα ....μου άρεσαν η Αλβανία ,η Γαλλία ,η Μολδαβια ,η Λιθουανία ,η κροατια (που δεν πέρασε τελικό ),Ρωσία ,Αζερμπαιτζαν
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρόβλημα με την Ελλάδα είναι ότι για χρόνια βασιζόμαστε στα ίδια άτομα. Κοντόπουλος, Φωκάς Ευαγγελινό και όλο το team τους. Λυπάμαι παιδιά κουράσατε περισσότερο και από την ομάδα του Euro 2004 στο ποδόσφαιρο. Μόνο που εσείς συνεχίζετε ακόμα.

Επίσης δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να στείλουμε με απευθείας ανάθεση στη Στεφανία. Την ήξερε κανένας από πριν; Πρέπει να γίνει ανοιχτός εσωτερικός διαγωνισμός και όποιος θέλει να συμμετέχει.
Καλά έκαναν γιατί η Στεφανία ήταν πολύ καλή και το ελληνικό κοινό δε θα κρίενι σωστά για το τι θα έχει πέραση στο διαγωνισμό.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το πιο εκνευριστικό στη δική μας συμμετοχή που κόντεψε να με τρελάνει είναι που τραγουδούσε φωνάζοντας LAST DAAAAANCE και καθόταν ΑΚΟΥΝΗΤΗ ΣΑΝ ΤΟ ΠΑΛΟΥΚΙ Α ΧΞΣΒΑΨΣΞΣΝΧΨ; Ν WHAT KIND OF SORCERY IS THIS?!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Καλά έκαναν γιατί η Στεφανία ήταν πολύ καλή και το ελληνικό κοινό δε θα κρίενι σωστά για το τι θα έχει πέραση στο διαγωνισμό.
Στην Ελλάδα προσπαθούν πάρα πολλοί να αποκτήσουν φήμη για να κάνουν καριέρα. Καταλαβαίνω να γίνει απευθείας ανάθεση σε καλλιτέχνες γνωστούς αλλά όχι σε άγνωστους.

 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην Ελλάδα προσπαθούν πάρα πολλοί να αποκτήσουν φήμη για να κάνουν καριέρα. Καταλαβαίνω να γίνει απευθείας ανάθεση σε καλλιτέχνες γνωστούς αλλά όχι σε άγνωστους.
Το ζητημα ειναι αν μπορουν να αποδωσουν και μονο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Το πρόβλημα με την Ελλάδα είναι ότι για χρόνια βασιζόμαστε στα ίδια άτομα. Κοντόπουλος, Φωκάς Ευαγγελινό και όλο το team τους. Λυπάμαι παιδιά κουράσατε περισσότερο και από την ομάδα του Euro 2004 στο ποδόσφαιρο. Μόνο που εσείς συνεχίζετε ακόμα.

Επίσης δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να στείλουμε με απευθείας ανάθεση στη Στεφανία. Την ήξερε κανένας από πριν; Πρέπει να γίνει ανοιχτός εσωτερικός διαγωνισμός και όποιος θέλει να συμμετέχει.
Μόνο η καημένη η γρουσούζα όπως τη λέγανε, Μπόκοτα δεν κατάφερε να κρατηθεί σαν κατεστημένο :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μόνο η καημένη η γρουσούζα όπως τη λέγανε, Μπόκοτα δεν κατάφερε να κρατηθεί σαν κατεστημένο :lol:
Η Μπόκοτα έκανε καλή παρουσίαση και ήταν καλύτερη από τους επόμενους που ακολούθησαν (Μαγγίρες, Μπακοδήμου - Σεργουλόπουλος κ.λπ.).

Ευτυχώς κατασταλάξαμε στoν Καπουτζίδη (αν και με εκνευρίζει) και τη Καζάκου που κάνουν πολύ καλή παρουσίαση.

 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Δεν αντιπροσωπεύουν τη Eurovision. Είμαι πολύ τσαντισμενη
Οχι οτι νοιάζει εκείνους που διοργανώνουν τον διαγωνισμό για το αν εισαι τσαντισμένη ή οχι, αλλά θα θέλαμε να μάθουμε γιατι τραγουδια όπως αυτό της Ιταλίας δεν θα έπρεπε να κερδίζουν και γιατι δεν εκπροσωπουν την Eurovision.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Η Μπόκοτα έκανε καλή παρουσίαση και ήταν καλύτερη από τους επόμενους που ακολούθησαν (Μαγγίρες, Μπακοδήμου - Σεργουλόπουλος κ.λπ.).

Ευτυχώς κατασταλάξαμε στoν Καπουτζίδη (αν και με εκνευρίζει) και τη Καζάκου που κάνουν πολύ καλή παρουσίαση.

Εγώ δεν θα άντεχα να έβλεπα πάλι τον ίδιο που ανακοίνωνε κάθε χρόνο τους βαθμούς της Ελλάδας. Μου διαφεύγει το όνομά του, είναι πολύ γνωστός και μεγάλης ηλικίας.
Φέτος βάλαμε τον μικρό Μανώλη που είχε φάση, αν και άργησε λίγο να καταλάβει ότι ήταν στον αέρα :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Εγώ δεν θα άντεχα να έβλεπα πάλι τον ίδιο που ανακοίνωνε κάθε χρόνο τους βαθμούς της Ελλάδας. Μου διαφεύγει το όνομά του, είναι πολύ γνωστός και μεγάλης ηλικίας.
Φέτος βάλαμε τον μικρό Μανώλη που είχε φάση, αν και άργησε λίγο να καταλάβει ότι ήταν στον αέρα :lol:

Ο Κωστάλας λες;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δες το βίντεο κλιπ. Ανατριχιαστικό.

Λοιπόν είναι η πρώτη φορά στα 35 χρόνια που βλέπω Eurovision που δεν άκουσα καν το τραγούδι που νίκησε, το είχα στο mute. Διαφωνώ με το να νικούν hard rock τραγούδια στη Eurovision. Δεν αντιπροσωπεύουν τη Eurovision. Είμαι πολύ τσαντισμενη.

Ήθελα Γαλλία, Ελβετία, Μάλτα.
Ενώ η μόδα που έβγαλε η Παπαρίζου μια κοπέλα με κοντό φορεματάκι να χορεύει άσχετα αν το τραγούδι κατά τα άλλα είναι καταστροφή (βλέπε Ελευθερίου) αντιπροσωπεύει τη Γιουροβίζιον.
Οι εποχές ακόμα και σε τέτοιους διαγωνισμούς αλλάζουν για αυτό παλιά έβγαινε πάνω όλο το τζέρτζελο (κυρίως) και οι μπαλάντες πήγαιναν άπατες μέχρι που άρχισαν να τη βλέπουν πιο κουλτουρέ. Το τραγούδι της Ιταλίας γάμησε και αυτό φάνηκε στο televoting. Το προσωπικό σου γούστο στη μουσική δεν έχει σχέση με το τι "αντιπροσωπεύει τη Γιουροβίζιον". Ξεπέρνα το.

Και γω τσαντίστηκα στην τελική που κατάκλεψαν την Ιταλία το 2015 αλλά οκ τέτοια κοτσάνα δεν πέταξα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εμείς πότε θα στείλουμε Villagers of Ioannina City να τα κάνουμε όλα λαμπόγυαλα με παραδοσιακές στολές, ηπειρώτικους χορούς, ηλεκτρικές κιθάρες, μαύρους καπνούς και φώτα ν' αναβοσβήνουν στη σκηνή;!

Ή έστω 1000mods, Planet of Zeus, Nightstalker, ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ. Μια μπάντα από το Schoolwave έστω!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς πότε θα στείλουμε Villagers of Ioannina City να τα κάνουμε όλα λαμπόγυαλα με παραδοσιακές στολές, ηπειρώτικους χορούς, ηλεκτρικές κιθάρες, μαύρους καπνούς και φώτα ν' αναβοσβήνουν στη σκηνή;!

Ή έστω 1000mods, Planet of Zeus, Nightstalker, ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ. Μια μπάντα από το Schoolwave έστω!
Κατά προτίμηση ποτέ. Η Στεφανία ήταν η τέλεια εκπρόσωπος σχεδόν. Η ροκ δεν ταιριάζει στη γιουροβίζιον, σίγουρα όχι η ελληνική ροκ και πάντα θα είναι κάπως δεύτερη εκτός αν είναι cross genre. Επίσης οι "villagers of ioannina city" πέρα από δευτεράτζες μουσικά είναι και κουμούνια, επομένως θα ήταν ντροπή να τους στείλουμε, αν και σαφώς στη μόδα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κατά προτίμηση ποτέ. Η Στεφανία ήταν η τέλεια εκπρόσωπος σχεδόν. Η ροκ δεν ταιριάζει στη γιουροβίζιον, σίγουρα όχι η ελληνική ροκ και πάντα θα είναι κάπως δεύτερη εκτός αν είναι cross genre. Επίσης οι "villagers of ioannina city" πέρα από δευτεράτζες μουσικά είναι και κουμούνια, επομένως θα ήταν ντροπή να τους στείλουμε, αν και σαφώς στη μόδα.

Πάρε 10 sad reactions γιατί το ένα που μου επιτρέπεται δε με καλύπτει.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ο Μικρούτσικος τα χώνει στην ελληνική επιτροπή.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,477 μηνύματα.
Επίσης οι "villagers of ioannina city" πέρα από δευτεράτζες μουσικά είναι και κουμούνια, επομένως θα ήταν ντροπή να τους στείλουμε, αν και σαφώς στη μόδα.
Δεν ξέρω τι πολιτικές πεποιθήσεις έχουνε, αλλά..
zitti e buoni
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Ο Ιταλός νικητής της Eurovision έσκυψε λέει να δει από ΠΟΛΥ κοντά ένα σπασμένο ποτήρι επάνω στο τραπέζι!!......το κανει και ο παπους μου αυτο που ειναι 70 αλλα σκυβει για να δει τα σπασμενα στο διπλανο τραπεζι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top