Eurovision 2023 - Λίβερπουλ

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Να τους στείλουμε τον Ρουβίκωνα στα σπίτια τους. :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Να φάνε #cancel και να στιγματιστούν κοινωνικά πάραυτα. :big_boss::jester:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.

ωπα θα γίνει το θαυμα;;
Οχι τιποτις αλλο...αλλα να πληρωνω το καθε βλαμενο επειδη ειναι γονος εφοπλιστη..ε..αη στο διαολο....ας κανω το πανηγυρακι αλλα να το επιλεγω κιολλας.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι οτι μπορούν να κάνουν μια εκπομπή μιας ώρας, να ακούσουμε 5-6 τραγουδάκια και να ψηφίσει ο κόσμος. Τουλάχιστον να ξέρουμε οτι το τραγούδι μας το επέλεξε η πλειοψηφία του κόσμου.

Αν επέλεγα εγώ τύπο τραγουδιού θα επέλεγα ένα ελληνικό τραγούδι τύπου Αθηναϊκή κομπανία - Παιδιά από την Πάτρα, να βάλουμε εκεί όργανα, χορευτές, να δουν οι ξένοι ελληνική βραδιά να ξετρελαθούν. Εννοείται σε ελληνικό στίχο.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι οτι μπορούν να κάνουν μια εκπομπή μιας ώρας, να ακούσουμε 5-6 τραγουδάκια και να ψηφίσει ο κόσμος. Τουλάχιστον να ξέρουμε οτι το τραγούδι μας το επέλεξε η πλειοψηφία του κόσμου.

Αν επέλεγα εγώ τύπο τραγουδιού θα επέλεγα ένα ελληνικό τραγούδι τύπου Αθηναϊκή κομπανία - Παιδιά από την Πάτρα, να βάλουμε εκεί όργανα, χορευτές, να δουν οι ξένοι ελληνική βραδιά να ξετρελαθούν. Εννοείται σε ελληνικό στίχο.
Εγω πάλι θα θελα VIC τύπου ζβαρα ή χιλιομοδες. Σίγουρα τοπ5
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Ναι.. καλύτερα που δεν περασε
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,020 μηνύματα.
"...Και είναι ψηλό το 2. Μου άρεσε, μου άρεσε πάρα πολύ"

Τρικυμία εν κρανίω, πέραν του ότι είναι για τις πέτρες.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Εγώ πάλι στην Κύπρο θα έβαζα 0. :girl_angel:

Και τώρα περιμένω να με συλλάβουν ως προδότη του έθνους.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,020 μηνύματα.
Εγώ πάλι στην Κύπρο θα έβαζα 0. :girl_angel:

Και τώρα περιμένω να με συλλάβουν ως προδότη του έθνους.
Δεν θα συλληφθεις από την Αυτοκρατορική Αρχή, γιατί τιμάς τη μεγάλη μούσα του Αυτοκράτορα στο αβατάριόν σου, τη Ζωή Κωνσταντοπούλου.

Εύγε!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Άσχετο αλλά είδα ότι έχει βγει το remastered της Ρουσλάνας.

Αυτά ακούγαμε οι μικροί millennials πριν 20 χρόνια. :dwarf::music:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Βασικά εγώ θα προτιμούσα να βγει μια εκπομπή όπου θα υπάρχουν 5-6 διαφορετικά τραγούδια να ψηφίσει το ελληνικό κοινό ποιο θέλει να το εκπροσώπησει.

Τώρα για το παραδοσιακο και φολκ κι έτσι δεν ξέρω κατά πόσο θα γίνει αρεστό και αποδεκτό. Καλό είναι να υπάρχει μια μεγάλη γκάμα επιλογών και όχι μόνο μπαλάντες και μπαλαντες.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εντωμεταξύ μου έχει κολλήσει 3 μέρες αυτό το τραγούδι. Περπατάω και τραγουδάω Evidemment!
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Δεν παρακολούθησα την Eurovision αλλά πριν λίγες μέρες άκουσα το Tattoo της Loreen και μου άρεσε πολύ.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top