Eurovision 2023 - Λίβερπουλ

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κάθε χρονιά λέω δεν είναι δυνατόν να στείλουμε κάτι πιο αδιάφορο και κάθε χρονιά διαψεύδομαι πανηγυρικά 🙄
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Όλα τα τραγούδια έχουν γίνει γνωστά. Όλα τα τραγούδια εδώ.

Και παρακάτω ένα recap όλων των τραγουδιών.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,636 μηνύματα.
Μετά από προσεκτικη μελετη, θα έλεγα:
1. Εσθονία
2. Νορβηγία
3. Μολδαβία

Φοβαμαι στα live αν θα μπορεσουν οι 2 πρωτες να υποστηριξουν το studio version φωνητικα, ειναι πολυ δυσκολα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσαν Γαλλία και Εσθονία. Μόνο.

Της Σουηδίας τρελό copy paste του Euphoria και ελπίζω να μην κερδίσει.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ τι μάστιγα να στέλνουμε παιδιά από το εξωτερικό να μας εκπροσωπήσουν;

Έχουμε ένα σωρό από καλλιτέχνες που τους ξέρουν τουλάχιστον ένα σημαντικό κομμάτι των Ελλήνων.

Κούρασε λίγο το στυλ "ανήλικο παιδί που έχει καλή φωνή με μαμά από Ελλάδα και αγαπάει την Ελλάδα και στην πραγματικότητα δεν τους ξέρει ούτε το 2% των Ελλήνων πάρα μονάχα όταν τους εκπροσωπούν"
Κάποτε ψηφίζαμε να βγάλουμε εμείς τι θέλουμε να μας εκπροσωπήσει.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση.
Αν σας έλεγαν να διαλέξετε είτε το φετινό τραγούδι είτε αυτό....ποιο θα διαλέγατε;


Που ήταν μια από τις χειρότερες συμμετοχες μας 😂
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση.
Αν σας έλεγαν να διαλέξετε είτε το φετινό τραγούδι είτε αυτό....ποιο θα διαλέγατε;


Που ήταν μια από τις χειρότερες συμμετοχες μας 😂
Ε το φετινό μάλλον, τουλάχιστον θα μείνουμε στα ημιτελικά αλλά δεν θα γίνουμε εντελώς ρεζίλι :lol:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Λοιπόν, εμένα μου αρέσει η Τσεχία. Το ρεφρέν (γραμμένο στα ουκρανικά) στριφογυρίζει στο κεφάλι μου!
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Και ενα παλιο μιμ για τη γιουροβιζιον για τους πεφωτισμενους alt righters του φορουμ
189794898_4084752004920596_4778006430866317435_n.jpg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Άκουσα μόλις τα φετινά τραγούδια και παραθέτω το top 10 μου:

1France
2Norway
3Estonia
4Armenia
5Sweden
6Georgia
7Cyprus
8Austria
9Israel
10Spain
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,180 μηνύματα.
Και ενα παλιο μιμ για τη γιουροβιζιον για τους πεφωτισμενους alt righters του φορουμ View attachment 114248
Πάνε αυτά. Τώρα οι νέοι δεξιοί νέοι είναι πιο φιλελεύθεροι από τους αριστερούς.
Άκουσα μόλις τα φετινά τραγούδια και παραθέτω το top 10 μου:

1France
2Norway
3Estonia
4Armenia
5Sweden
6Georgia
7Cyprus
8Austria
9Israel
10Spain
Για πρώτη φορά ο Ζουκόφ χειροκροτεί μια λίστα με τραγούδια στην οποία η Γαλλία είναι πρώτη. Το λες και εξέλιξη...
Είναι ωραίο να μπαίνει στους χώρους του Μεμετσί...
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Απ'το λίγο που τα άκουσα μου άρεσαν τα τραγούδια των εξής χωρών: Πορτογαλία, Γαλλία, Αγγλία, Σουηδία, Τσεχία, Αυστρία, Νορβηγία, Πολωνία, Ισπανία, Τσεχία. Ελλάδα και Κύπρος φέτος rip
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Μου αρέσει επίσης η Λιθουανία. Μίλησε στην ψυχή μου και γενικότερα νιώθω ότι έχει κάτι να προσφέρει στο διαγωνισμό. Επίσης μου αρέσει η Εσθονία και η Γαλλία.
Κάτι Νορβηγίες, Ισραήλ, Αγγλίες κτλ μου φαίνονται πολύ πασέ. Δεν ξέρω αν φταίει που -νιώθω ότι- μεγάλωσα, αλλά δε μου αρέσουν τέτοιες συμμετοχές πλέον. :hmm:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Είδατε καθόλου βίντεο από τις πρώτες πρόβες; Πώς σας φάνηκε η Ελλάδα;

Εγώ δεν τρελάθηκα πάντως και τα στοιχήματα δείχνουν πτωτική τάση. Τώρα είμαστε 11οι στον ημιτελικό...
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top