Eurovision 2023 - Λίβερπουλ

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,283 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,694 μηνύματα.
Οι qualifiers μου με βάση τη σειρά που εμφανίστηκαν:

Νορβηγία
Σερβία
Πορτογαλία
Ελβετία
Ισραήλ
Μολδαβία
Σουηδία
Τσεχία
Ολλανδία
Φινλανδία
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,283 μηνύματα.
Της Πορτογαλίας δε μού άρεσε. Αυτή ήταν σαν τσατσά μπουρδέλου Εθνικής οδού το 1980.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,068 μηνύματα.
Μου άρεσαν:

Σουηδία (κλασικό στυλ Loreen)
Ιρλανδία
Ισραήλ
Νορβηγία ωραίο ρυθμό
Μάλτα (θέλω να μου κάνετε κονέ με τον σαξοφωνίστα! :lol: )

Το cha cha δε με ξετρέλανε :hmm:
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Το τραγούδι του Ισραήλ μόνο σε 'μενα φάνηκε αδιάφορο; :dizzy2:
Το δικό μας από την άλλη, έχω επιχειρήσει να το ακούσω ολόκληρο 2-3 φορές, αλλά δεν. Προσπαθώ, αλλά στα μισά το βαριέμαι.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,694 μηνύματα.
Ψηφίστε στο 0058 με κωδικό ΝΑΙ αν πιστεύετε ότι του την έπεσε ειλικρινά
Ψηφίστε στο 0058 με κωδικό ΟΧΙ αν πιστεύετε ότι τον ήθελε μόνο για σημειώσεις

Τα αποτελέσματα θα συμψηφιστούν μαζί με τη βαθμολογία της ειδικής επιτροπής έμπειρων

Χρέωση 0,69€ ανά SMS
Πάλι Σουηδία θα βγάλει η επιτροπή, στημένο
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,570 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,694 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,694 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,364 μηνύματα.
Πολωνία.-

.-
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,129 μηνύματα.
Κι εκεί που έβλεπα χθες Ευαγγελάτο για την αντικειμενική ενημέρωση μου, βγάζει θέμα τύπου "κράζει όλο το twitter την ελληνική συμμετοχή, δίνει 1.12 να αποκλειστούμε".
Κι έτσι μισοάκουσα το κομμάτι και για να 'μαι ειλικρινής δε βρίσκω κάτι άξιο κραξίματος.

Generic ίσως, όχι ντιριντάχτα όπως επιτάσσει το πανηγύρι ίσως, άλλα decent το βρίσκω.
Απ' την άλλη στο συγκεκριμένο event δίνουμε πολλή βάση χωρίς καμιά αιτία άρα αναμενόμενο.

Επίσης διάβασα κατεβαίνει Loreen. Χωρίς να έχω καν τσεκάρει τραγούδι, έχω να πω ότι άμα δε το σηκώσει να το κλείσουνε το μαγαζάκι.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,694 μηνύματα.
Φοβερή εντύπωση έκανε η εμφάνισή μας, δίνει κοντά 5 απόδοση η πρόκρισή μας τώρα
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,628 μηνύματα.
Σαν ερμηνεία ήταν καλός ο Βικτωρ σήμερα, αλλά το τραγούδι αδιάφορο αδύναμο να σταθεί. Η Κύπρος ήταν πολύ δυνατή πάντως!.

Εγω για πρώτες υποστηρίζω Εσθονία και μετά Νορβηγία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αποκλειστηκαμε....
Αναμενόμενο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,694 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για τον ελληνικό θρίαμβο...

Ας σοβαρευτεί η ΕΡΤ του χρόνου κι ας μη δίνει την εκπροσώπηση στον καλύτερα δικτυωμένο, για να δούμε πάλι τελικό.

Κρίμα που χάλασε το σερί!
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Αντί για Αυστραλία ήθελα Γεωργία.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για τον ελληνικό θρίαμβο...

Ας σοβαρευτεί η ΕΡΤ του χρόνου κι ας μη δίνει την εκπροσώπηση στον καλύτερα δικτυωμένο, για να δούμε πάλι τελικό.

Κρίμα που χάλασε το σερί!
Βασικά ας μας δίνει το δικαίωμα να ψηφίσουμε εμείς τον εκπρόσωπο μας.

Φτάνει πια με τη πατέντα του ανήλικου απο μαμά ελληνιδα και μπαμπα ξένο και να πλασάρουμε το ελληνικό επίθετο για να γίνει τάχα μου αγαπητός ενώ μέχρι και τις προάλλες δεν ήξερε καν η μάνα του ότι τραγουδάει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top