Eurovision 2024

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.
αν κανουν κατι παρομοιο θα παει πολυ καλα
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Στιγμιότυπο οθόνης 2024-03-26, 11.03.33 μμ.png


Δεν θα έλεγα ότι μας ευνοεί ιδιαίτερα η σειρά εμφάνισης. Αψυχολόγητο που ακριβώς μετά από εμάς είναι η Ελβετία.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.
View attachment 131062

Δεν θα έλεγα ότι μας ευνοεί ιδιαίτερα η σειρά εμφάνισης. Αψυχολόγητο που ακριβώς μετά από εμάς είναι η Ελβετία.
τουλαχιστον είμαστε το πρωτο απο τα "φαβορι" που εμφανιζεται , σιγουρα νικητης θα βγει η Ολλανδια του ημιτελικου

1711487881060.png

Η κυπρος απο την αλλη βγαινει πρωτη . Καλο αυτο , γιατι ειναι και οριακα στο να περασει
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
τουλαχιστον είμαστε το πρωτο απο τα "φαβορι" που εμφανιζεται , σιγουρα νικητης θα βγει η Ολλανδια του ημιτελικου
Σίγουρα, το ολλανδικό το έσπρωξαν πολύ οι Σουηδοί. Θεωρώ ότι εμείς είμαστε στην ίδια δεξαμενή αφενός με την Ελβετία (στη λογική "αυτός ο αχταρμάς θα είναι πολύ πιασάρικος") και αφετέρου με την Αρμενία (έθνικ), οπότε θα κριθεί από την σκηνική παρουσία.
Η κυπρος απο την αλλη βγαινει πρωτη . Καλο αυτο , γιατι ειναι και οριακα στο να περασει
Δεν ξέρω, μακάρι να προκριθεί. Είναι και το Λουξεμβούργο μου τελευταίο και μπορεί να συγκριθεί με της Κύπρου.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.
Δεν ξέρω, μακάρι να προκριθεί. Είναι και το Λουξεμβούργο μου τελευταίο και μπορεί να συγκριθεί με της Κύπρου.
μακάρι να συγκριθούν γιατί το λουξεμβούργο είναι :sick:
Σίγουρα, το ολλανδικό το έσπρωξαν πολύ οι Σουηδοί. Θεωρώ ότι εμείς είμαστε στην ίδια δεξαμενή αφενός με την Ελβετία (στη λογική "αυτός ο αχταρμάς θα είναι πολύ πιασάρικος") και αφετέρου με την Αρμενία (έθνικ), οπότε θα κριθεί από την σκηνική παρουσία.
Ο αχταρμάς της Ελβετίας είναι πιο αρμονικός , εμάς είναι λίγο απότομες οι γεφυρες . Η αρμενια ωραιο τραγουδακι αλλα πολύ επαναλμβανόμενο . Δεν νομίζω οτι μας απειλεί
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν θα έλεγα ότι μας ευνοεί ιδιαίτερα η σειρά εμφάνισης. Αψυχολόγητο που ακριβώς μετά από εμάς είναι η Ελβετία.
Σήμερα, τι σημασία έχει; Θέλω να πω, αν λέγαμε για τα 90's που δεν υπήρχε τόση προβολή να το δεχθώ. Πλέον με spotify, youtube κτλ ο κόσμος ήδη έχει ακούσει κι αποφασίσει τι θα ψηφίσει. :hmm:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σήμερα, τι σημασία έχει; Θέλω να πω, αν λέγαμε για τα 90's που δεν υπήρχε τόση προβολή να το δεχθώ. Πλέον με spotify, youtube κτλ ο κόσμος ήδη έχει ακούσει κι αποφασίσει τι θα ψηφίσει. :hmm:
Ίσως στους ημιτελικούς να μην έχει τόσο μεγάλη σημασία, αφενός γιατί το show διαρκεί λιγότερο, αφετέρου διότι το βλέπουν (και ιδίως ψηφίζουν) περισσότερο οι fans του διαγωνισμού που θα έχουν ήδη από πριν επαφή με τα τραγούδια. Στον τελικό αυτό δεν ισχύει τόσο, οι περισσότεροι βλέπουν τα τραγούδια για πρώτη φορά και η σειρά εμφάνισης βάσει στατιστικών παίζει σημαντικό ρόλο. Προφανώς αν ένα τραγούδι είναι να κερδίσει, θα κερδίσει όπου και να το βάλεις, αλλά δεν πιστεύω ότι πάμε και για νίκη φέτος (@Memetchi αν και πηγές λένε ότι ενθαρρύνεις τον κόσμο να παίζει τα λεφτά του). Οπότε...
Δεν φοβομαστε τιποτα ειμαστε ηδη στον τελικο. Μακαρι εκει να εχουμε καλυτερη σειρα εμφανισης.
θα συμφωνήσω με αυτό μάλλον.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,496 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Το νεμο δεν ειναι κανονικα ο σωστος τιτλος του αρθρου?
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Το νεμο δεν ειναι κανονικα ο σωστος τιτλος του αρθρου?
Θα φαει γερο προστιμο για misgendering το πρωτοθεμα
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,966 μηνύματα.
Το νεμο δεν ειναι κανονικα ο σωστος τιτλος του αρθρου?
Έχει πάνω από δεκαετία που δεν βλέπω Eurovision, αλλά κάθε χρόνο δεν θέλω να βλέπω όλο και περισσότερο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Το νεμο δεν ειναι κανονικα ο σωστος τιτλος του αρθρου?

Εντάξει αυτός θα νικήσει για ευνόητους λόγους 😂😂.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top