Eurovision 2024

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ρε μπρο χαλάρωσε λίγο 🫶που είδες να τα λέω αυτά τα πραγματα; πιο πάνω δεν διάβασες που είπα ότι δεν θα έπρεπε το Ισραήλ να συμμετέχει φέτος;

Το τραγούδι της Ιρλανδίας είναι το λιγότερο κακό σε σχέση με αυτά που γίνονται με το Ισραήλ.
Οχι δεν μαρεσει, αλλά καταλαβαίνω την ιστορία από πίσω, έχει ψωμάκι αλλού για κακολογηση.
Δεν λεω για εσενα ραφ. Παγανιστικα συμβολα οπως και κρατη που διαπραττουν γενοκτονια πρεπει να αποκλειονται απο τον διαγωνισμο.Δεν ειναι θεμα μου αρεσει δεν μου αρεσει. Τα θεωρω αυτονοητα καποια πραγματα και μου χτυπανε πολυ ασχημα. Τελος παντων μαριναρα καλη επιτυχια στο μπουρδελο τους. Την συμπαθω οσο δεν παει.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,003 μηνύματα.
Δεν λεω για εσενα ραφ. Παγανιστικα συμβολα οπως και κρατη που διαπραττουν γενοκτονια πρεπει να αποκλειονται απο τον διαγωνσιμο.Δεν ειναι θεμα μου αρεσει δεν μου αρεσει. Τα θεωρω αυτονοητα καποια πραγματα και μου χτυπανε πολυ ασχημα. Τελος παντων μαριναρα καλη επιτυχια στο μπουρδελο τους. Την συμπαθω οσο δεν παει.
Πραγματικά εύχομαι να αναρρώσει η Μαρίνα γιατί στη τελευταία πρόβα που έκανε λένε ότι είχε πυρετό
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
Της Ιρλανδίας φέτος, για εμένα παραμένει μια μαλακία,
αλλά μου πέταξε αυτή την φώτο της Ιρλανδής και είναι τόσο cutie χωρίς τις μαλακίες που φοράει😳
Μαλακία για σένα, δεν ηξερε να σε ρωτησει

Το παρουσιαστικό της ήταν μέρος του performance και της τέχνης της
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
Για τους περισσότερους🙃
αν δεν άρεσε στους περισσότερους δεν θα χε περάσει τελικό, για να πέρασε ισχύει το αντίθετο
Ήταν ακραίο.
πάμε πάλι να οριοθετήσουμε την τέχνη, μέχρι που πάει αυτη τη φορά;
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Κοπέλα μου, δεν είμαι εγώ η σκηνοθέτης της, αλλά δεν άρεσε, όλοι το βρήκαν υπερβολικό και κακόγουστο! Όχι τόσο τραγούδι και τον σκηνικό χώρο, όσο το μακιγιάζ της και την εμφάνιση της..

Συγγνώμη αλλά ήταν σαν μασκαρεμένη στο Halloween.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
τα ίδια λέγαν και για τους Lordi
ευτυχώς ξέσκισαν και πήραν τα διαολεμένα @@ τους
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,682 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
αν δεν άρεσε στους περισσότερους δεν θα χε περάσει τελικό, για να πέρασε ισχύει το αντίθετο
Καλα και στις εκλογες 41% ειχαμε με την ιδια λογικη. Δεν σημαινει κατι αυτο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν γινετε να χρησιμοποιεις σαν επιχερημα ρε αμαρελια την κριση του κοινου. Πολλες φορες κανει λαθος :) @amarelia Δεν πειραζει , μικρη σημασια εχουν αυτα. Τα πολιτικα συμφεροντα να εξυπηρετουνται και ολα καλα.:whatever::whatever::whatever::whatever:
 
Τελευταία επεξεργασία:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
Καλα και στις εκλογες 41% ειχαμε με την ιδια λογικη. Δεν σημαινει κατι αυτο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν γινετε να χρησιμοποιεις σαν επιχερημα ρε αμαρελια την κριση του κοινου. Πολλες φορες κανει λαθος :) @amarelia Δεν πειραζει , μικρη σημασια εχουν αυτα. Τα πολιτικα συμφεροντα να εξυπηρετουνται και ολα καλα.:whatever::whatever::whatever::whatever:
Υπάρχουν τόσα λογικά (σφ)άλματα σε αυτόν σου τον παραλληλισμό με τις εκλογές που πραγματικά είναι απορίας άξιο το τι συνέβη in the process
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Υπάρχουν τόσα λογικά (σφ)άλματα σε αυτόν σου τον παραλληλισμό με τις εκλογές που πραγματικά είναι απορίας άξιο το τι ατνέβη in the process
Εγινε. Ξαναλεω μικρη σημασια εχουν αυτα.Υποστηριξη στο ισραηλ,φιμωση της αντιθετης αποψης και ολα καλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@amarelia Επιτρεπουμε σατανικα συμβολα και φιμωμουμε πολιτικα μηνυματα επειδη δεν μας αρεσουν. ΣΙΧΑΜΑΤΑ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
Εγινε. Ξαναλεω μικρη σημασια εχουν αυτα.Υποστηριξη στο ισραηλ,φιμωση της αντιθετης αποψης και ολα καλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@amarelia Επιτρεπουμε σατανικα συμβολα και φιμωμουμε πολιτικα μηνυματα επειδη δεν μας αρεσουν. ΣΙΧΑΜΑΤΑ.
Δεν ξέρω γιατι με ταγκάρεις σε αυτά αλλά εγώ δεν σχολίασα τα politics πίσω απο αυτό, δεν ξέρω τι παίζει, σχολίασα την εμφάνιση και τη τέχνη της.

Σταματήστε να με παρασέρνετε στα πολιτικά κάνω συνειδητή αποτοξίνωση:prettyplz:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατι με ταγκάρεις σε αυτά αλλά εγώ δεν σχολίασα τα politics πίσω απο αυτό, δεν ξέρω τι παίζει, σχολίασα την εμφάνιση και τη τέχνη της.

Σταματήστε να με παρασέρνετε στα πολιτικά κάνω συνειδητή αποτοξίνωση
Εμενα κατι τετοια μου κλωτσανε πολυ ασχημα δυστυχως. Αμα εσυ εισαι καλα ,κανενα θεμα. Καλως ή κακως αμαρελια μεσω της τεχνης εκφραζονται πολλες φορες πολιτικα μηνυματα αλλα δυστυχως η γιουροβιζιον βαζει στοπ σε οτι δεν της αρεσει. Καλη θεαση στο μπουρδελακι και καλη επιτυχια στην μαριναρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

σχολίασα την εμφάνιση και τη τέχνη της.
Η οποια τεχνη της φιμωνεται. :thumbup:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Πραγματικά εύχομαι να αναρρώσει η Μαρίνα γιατί στη τελευταία πρόβα που έκανε λένε ότι είχε πυρετό
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
??? Δεν ειδες τα 5α? Δεν ειδες τα κερια? Επισης οντως σου αρεσε αυτο το τραγουδι? Καλυτερα να ακουγα σνικ.Ελα ρε εριφυλη τωρα ξεφτυλα ειναι
Όχι ότι έχει νόημα όλο αυτό, μιλάμε για μια παράσταση που έχει ήδη ακούσει πολύ χειρότερα από της Τσαγκρινού, αλλά τέλος πάντων για το πληροφοριακό του θέματος.

Η 5α που λες είναι σύμβολο που προϋπάρχει του χριστιανισμού, είναι παγανιστικό και βρίσκεται σε παλιότερες θρησκείες ως σύμβολο χωρίς αρνητική σημασία. Στην ίδια την παράσταση της Ιρλανδίας έχουν μπλέξει 100 παγανιστικά σύμβολα. Έχει και ένα μάτι μεσα στη 5α, από πίσω έχει την τρικέρτα και άλλα που θέλει καλή παρατήρηση για να τα αναγνωρίσεις ένα ένα. Σίγουρα επειδή έχουν πάρει και κάποια μεινστριμ στοιχεία από θρίλερ και ταινίες μαγείας, φέρνει λίγο στα δικά μας μάτια αυτό που είπες. Ακόμα όμως και στο πρόσωπο της έχει σε Ογκράμ, αρχαία κέλτικη/Ιρλανδική γλώσσα, κάποιες λέξεις. Ο ευρωπαϊκός πολιτισμός και παραδόσεις υπάρχουν από πολύ πιο πριν τους δώσουμε τις σημερινές ερμηνείες. Το τραγούδι στιχουργικά λέει πως θέλει να κάνει ένα ξόρκι για να απαλλαγεί από κάτι τοξικό (σύντροφο, κατάσταση, τραύμα, οτιδήποτε). Ουσιαστικά στη σκηνη φέρνει το τέρας/δαίμονα που την καταδιώκει, έχουν μια χορογραφία μαζι μέχρι που εκεί που τσιρίζει κάτι του κάνει και αυτός πέφτει στο πάτωμα και φωνάζει avada kadavra I speak to destroy. Μάγισσα είναι και στη σκηνη και στη ζωή από ο,τι λέει και ο καθένας το ερμηνεύει όπως πιστεύει. Αλλά μη λέμε μπαρούφες και γιατί το επέτρεψε η ebu. Όπως μετά βγήκε η Ουκρανία με θρησκευτικούς συμβολισμούς που ήταν πολύ όμορφα φτιαγμένοι, μπορούμε να εκτιμήσουμε την τέχνη ως τέχνη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,105 μηνύματα.
Ρε τελικά έχει ψωμί το thread της Γιουροβίζιον, κακώς δεν έμπαινα τόσο καιρό.
Καλύτερο κι απ' το «Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα.»
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Όχι ότι έχει νόημα όλο αυτό, μιλάμε για μια παράσταση που έχει ήδη ακούσει πολύ χειρότερα από της Τσαγκρινού, αλλά τέλος πάντων για το πληροφοριακό του θέματος.

η 5α που λες είναι σύμβολο που προϋπάρχει του χριστιανισμού, είναι παγανιστικό και βρίσκεται σε παλιότερες θρησκείες ως σύμβολο χωρίς αρνητική σημασία. Στην ίδια την παράσταση της Ιρλανδίας έχουν μπλέξει 100 παγανιστικά σύμβολα. Έχει και ένα μάτι μεσα στη 5α, από πίσω έχει την τρικέρτα και άλλα που θέλει καλή παρατήρηση για να τα αναγνωρίσεις ένα ένα. Σίγουρα επειδή έχουν πάρει και κάποια μεινστριμ στοιχεία από θρίλερ και ταινίες μαγείας, φέρνει λίγο στα δικά μας μάτια αυτό που είπες. Ακόμα όμως,και στο πρόσωπο της έχει σε Ογκράμ, αρχαία κέλτικη/Ιρλανδική γλώσσα κάποιες λέξεις. Ο ευρωπαϊκός πολιτισμός και παραδόσεις υπάρχουν από πολύ πιο πριν τους δώσουμε τις σημερινές ερμηνείες. Το τραγούδι στιχουργικά λέει πως θέλει να κάνει ένα ξόρκι για να απαλλαγεί από κάτι τοξικό (σύντροφο, κατάσταση, τραύμα, οτιδήποτε). Ουσιαστικά στη σκηνη φέρνει το τέρας/δαίμονα που την καταδιώκει, έχουν μια χορογραφία μαζι μέχρι που εκεί που τσιρίζει κάτι του κάνει και αυτός πέφτει στο πάτωμα και φωνάζει avada kadavra I speak to destroy. Μάγισσα είναι και στη σκηνη και στη ζωή από ο,τι λέει και ο καθένας το ερμηνεύει όπως πιστεύει. Αλλά μη λέμε μπαρούφες και γιατί το επέτρεψε η ebu. Όπως μετά βγήκε η Ουκρανία με θρησκευτικούς συμβολισμούς που ήταν πολύ όμορφα φτιαγμένοι, μπορούμε να εκτιμήσουμε την τέχνη ως τέχνη.
Δεν ξερω μεμετσι μου αθεος ειμαι , δεν τα εχω μελετησει πολυ αυτα τα συμβολα οπως και τους στιχους του τραγουδιου το οποιο δεν ακουγεται για πανω απο 1 λεπτο(προσωπικη αποψη). Διαγωνισμος τραγουδιου ειναι και για εμενα θρησκευτικα συμβολα πρεπει να απογερευτουν γιατι σηκωνουν αντιδρασεις. Αλλα ξαναλεω μικρη σημασια εχουν αυτα. Οταν θελουν φιμωνουν την τεχνη και επιτρεπουν σε κρατοι που διαπρατουν γενοκτονιες να λαμβανουν κανονικα μερος στο τσιρκο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε τελικά έχει ψωμί το thread της Γιουροβίζιον, κακώς δεν έμπαινα τόσο καιρό.
Καλύτερο κι απ' το «Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα.»
Εχει τρελο γελιο το τσιρκο.Χανεις τοσο καιρο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top