Fetish

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ακομα βρισκεις. Εχω δει αρκετες, ειδικα το καλοκαιρι στο καμπινγκ. Καμια φορα μαρεσουν (οχι ερωτικα-γενικα) αλλα μονο αν ειναι κλειστο το χερι και πετανε οι τριχουλες :P οποτε δε μετραει.

εμένα για να πω την αλήθεια με αηδιάζει φριχτά...:sick::sick: (γενικότερα οι τρίχες-κυρίως στις γυναίκες-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παλιά έβρισκες όσες φοιτήτριες άνηκαν στην ΠΚΣ ή εξωκοινοβουλευτική αριστερά φοιτητική-κομματική παράταξη...:D:lol:

(γενικώς, είχαν διαζύγιο με το ξουράφι στο σώμα, εκτός από τα πόδια) :D :lol::lol::lol:
:!::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Οι φανατικές Καθολικές δε ξυρίζουν ούτε τα πόδια τους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo_777

Νεοφερμένος

Ο Leo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
omfg δεν θελω να το δω αυτο

btw αν θεωρω τα ποδια εξισου σημαντικο παραγοντα(η ισωσ και σημαντικοτερο :jumpy:) με το στηθοσ, το προσωπο και τον κολο μιασ γυναικασ-κοπελασ σημαινει οτι εχω fetish με τα ποδια????:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Βασικα το φετιχ με τα ποδια ειναι συνηθως οι πατουσες και τα δαχτυλα το σημαντικο και οχι ολο το ποδι. (foot fetish οχι leg fetish) αν ανεφερεσαι στις πατουσες, αν φαντασιωνεσαι διαφορα με αυτες τοτε ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
μου αρεσουν απιστευτα τα αντρικα χερια οταν ειναι μεγαλα κ δυνατα...εχεις την αισθηση οτι θα σε βαλει κατω και δωστου....:lol:αυτο και αν ειναι τρελα μου...θεωρειται φετιχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black_perl

Νεοφερμένος

Η Ηρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ναι.. κ μενα..!! αλλα δεν νομιζω οτι ειναι φετιχ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aIucard

Νεοφερμένος

Ο aIucard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν περιμενα thread σχετικα με τα φετιχ σε ενα τετοιο site..Πραγματικά μου τράβηξε την προσοχή. Το δικο μου φετιχ ειναι bondage και ψηλα τακουνια, όχι απαραίτητα μαζι. Πάντως δεν το εχω αποκαλύψει ποτε σε καμια απο τις κοπέλες που είχα, γιατι φοβαμαι οτι μάλλον θα τους φαινόταν εξωφρενικά περιεργο..
Είναι κανεις αλλος εδω περα που εχει τετοιο φετιχ?
-----------------------------------------
Kι εμένα μ' αρέσουν τα καλυμμένα στόματα, αλλά όχι έτσι, με λιγότερο ογκώδη αντικείμενα, πχ με κορδέλα.
Έτσι κάπως δεμένα χέρια/μάτια/στόματα, πολύ light bdsm.

Το λάτεξ δεν μ' αρέσει καθόλου, μ' αρέσει πολύ η αίσθηση του δέρματος για να την αντικαταστήσω με κάτι άλλο :P
...δεμένα πόδια όχι?
Έχεις γουστο παντως =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε στην ηλικια σου ισως το θεωρησουν καπως, ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Πρέπει μια μέρα να γράψω τα μερικά πράγματα που με ανάβουν αρκετά περισσότερο σε μια γυναικά, αλλά δεν έχω πρόβλημα και να μην έχει τίποτα από αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
γραψτα αντι να μας το ανακοινωνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Βγαίνει πολύ γράψιμο έτσι όπως το φαντάζομαι στο μυαλό μου. Αφού φάω θα τα γράψω.

Ανυπόμονης βλέπω ε? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ναι νομιζω θα χεις διαφορα εσυ σε χω κοψει :P

ανυπομονεις*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πρέπει μια μέρα να γράψω τα μερικά πράγματα που με ανάβουν αρκετά περισσότερο σε μια γυναικά, αλλά δεν έχω πρόβλημα και να μην έχει τίποτα από αυτά.

Γουστάρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Αστό πάρω από την κορυφή έως τα νύχια.
Κεφάλι: Το καλύτερο θα ήταν μαύρο μαλλί ίσιο με γαλάζια μάτια, λεπτά χαρακτηριστικά, κόκκινο κραγιόν έντονο μαζί με έντονα ρούχα με απαλή μαύρη σκιά ή ροζ ίσα που να φαίνεται κραγιόν με απαλή μαύρη σκιά και ασπρόμαυρα ρούχα ή το natural, jeanάκι απλό με τα απλά ρούχα και με τα γνωστά all star (αν και δεν μ'αρέσουν σαν παπούτσι και με ξενερώνει με αυτό το συνδυασμό κάτι παθαίνω).
Μετά πάει το old school κοκκινομάλλες (ίσιο-σπαστό) με ότι μάτια θέλουν προφανώς μεγαλύτερη αγάπη στην γαλανομάτες, δεν ξέρω δεν υπάρχει περισσότερη ανάλυση, είναι απλά ασυνήθιστα γαμάτες, ειδικά οι φυσικές με το γλυκό πρόσωπο που σχεδόν πάντα έχουν. Οι έντονα βαμμένες κόκκινο είναι ωραίες με το ανάλογο ντύσιμο.
Οι ξανθιές δεν μου αρέσουν και πολύ δλδ το χρώμα δεν δίνει κάποιο μπόνους, με πολύ ζόρι, ξανθιά με πράσινα μάτια (μόνο) με το πολύ πουτανιάρικο βλέμμα με το σπαστό μαλλί μόνο και να είναι γάτα και πονηρή, αλλιώς τίποτα.
Οι καστανομάλλες πολύ συνηθισμένες, αλλά με ίσιο μαλλί και καφετο-πράσινα μάτια τρώγονται αλλά και πάλι πολύ κάτω στην κατηγορία.

Ναι πρέπει να φύγω δεν έφτασα ούτε στα μισά, τα αλλά next time. Δεν είναι τίποτα ακραία fetish αλλά οτιδήποτε από αυτά με ανάβει κατά πολύ περισσότερο από απλά μια γυναικά.
-----------------------------------------
ναι νομιζω θα χεις διαφορα εσυ σε χω κοψει :P

ανυπομονεις*

Δεν έφτασα ακόμα στα καλά που θες εσύ, αύριο πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo_777

Νεοφερμένος

Ο Leo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οτι κινειται εκτελειται! οχι ενταξει πλακα κανω, απλα θελω να πω πως εγω αντι να θεσω τοσα αυστηρα κριτηρια(πραγμα ου δεν βοηθα και πολυ οταν θελεισ να.....) προτιμω να βαθμολογω σε κλιμακα των 10 τισ γκομενεσ βαση ορισμενων κριτηριων και επιλεγω οποιαν παιρνει πανω απο 7 για να κανω κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
μαύρο μαλλί ίσιο με γαλάζια μάτια, λεπτά χαρακτηριστικά, κόκκινο κραγιόν έντονο μαζί με έντονα ρούχα με απαλή μαύρη σκιά ή ροζ ίσα που να φαίνεται κραγιόν με απαλή μαύρη σκιά και ασπρόμαυρα ρούχα ή το natural, jeanάκι απλό με τα απλά ρούχα και με τα γνωστά all star

Κωστετσος alert
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οτι κινειται εκτελειται! οχι ενταξει πλακα κανω, απλα θελω να πω πως εγω αντι να θεσω τοσα αυστηρα κριτηρια(πραγμα ου δεν βοηθα και πολυ οταν θελεισ να.....) προτιμω να βαθμολογω σε κλιμακα των 10 τισ γκομενεσ βαση ορισμενων κριτηριων και επιλεγω οποιαν παιρνει πανω απο 7 για να κανω κατι.

αυτο ακουγεται πολυ ρηχο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
@Ράνια

Μόνο? Αστυνομία και ισόβια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top