Fetish

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εμενα μαρεσουν τα σκουλαρικια των γυναικων στο πιγουνι κατω απο το κατω χειλος...και φυσικα και στην γλωσσα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
α ναι υπαρχει και food fetish
ευχριστω επιτελους μου λυσατε το προβλημα thnks!!!!
εγω προσωπικα νομιζω πως το φετιχ μου ειναι τα μαλλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι προβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
τι προβλημα;

πίστευε ότι το να τρως τον σύντροφό σου μετά την πράξη είναι απλά ένα φετιχ και όχι ανθρωποκτονία. εγώ λέω να μην του το πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εμένα ότι να'ναι αρκεί να έχει ωραίο στήθος,πισινό,και να'ναι όμορφη....από εκεί και πέρα δεν με νοιάζει αν θα είναι γιατρίνα ή δικηγόρος..αλλά το πολύ σοβαρό μ'αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γιατρίνα....Δικηγόρος....
Με το 13χρονο....
Ο πατέρας σου το έγραψε το ποστ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
ζηλεύεις επειδή δεν λέει οδοντίατρος
και επειδή κανένας ποτέ στην ιστορία των homo sapiens δεν έχει πει
¨οδοντίατρος" :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ευχριστω επιτελους μου λυσατε το προβλημα thnks!!!!
εγω προσωπικα νομιζω πως το φετιχ μου ειναι τα μαλλια
και εγω τρελαινομαι με τα μαλλια αλλα δεν θεωρω οτι εχω φετιχ... και οχι μονο τα μαλλια αλλα πολλα σημεια του γυναικειου σωματος..:fss: παντως δε νομιζω οτι εχω φετιχ..
-----------------------------------------
εμενα μαρεσουν τα σκουλαρικια των γυναικων στο πιγουνι κατω απο το κατω χειλος...και φυσικα και στην γλωσσα.....
εμενα στη μυτη αντε και στο φρυδι:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ζηλεύεις επειδή δεν λέει οδοντίατρος
και επειδή κανένας ποτέ στην ιστορία των homo sapiens δεν έχει πει
¨οδοντίατρος" :xixi:


Μας μισούν, το ξέρω....:'(:'(

Σκέψου να πει κάποιος ότι έχει φετίχ με τους οδοντιάτρους, τα εργαλεία τους, κλπ.
Πόσο παρανοϊκός θα είναι; :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fwteini1992

Νεοφερμένος

Η fwteini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω παντως,αν αυτο λεγεται φετιχ,εχω κολλημα με το μασαζ...στο λαιμο,στην πλατη,στα ποδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γιατρίνα....Δικηγόρος....
Με το 13χρονο....
Ο πατέρας σου το έγραψε το ποστ;
Ο πατέρας μου δεν ξέρει τι είναι καν το φόρουμ..θες να γράψει και μήνυμα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Μας μισούν, το ξέρω....:'(:'(

Σκέψου να πει κάποιος ότι έχει φετίχ με τους οδοντιάτρους, τα εργαλεία τους, κλπ.
Πόσο παρανοϊκός θα είναι; :jumpy::jumpy:

ε άμα παρατηρήσεις στύση ποτέ ρώτα και πόσταρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Όταν δουλεύω, το μάτι εστιάζει σε άλλο σημείο.
Και είμαι και σκυμμένη, τι να δω και τι να μη δω.
Παρ' όλα αυτά, έχει τύχει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
απελπισμενος θαταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
πίστευε ότι το να τρως τον σύντροφό σου μετά την πράξη είναι απλά ένα φετιχ και όχι ανθρωποκτονία. εγώ λέω να μην του το πούμε.
ποιος σου ειπε κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ron

Νεοφερμένος

Ο ron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τα δερματινα και οι μποτες παιδια.....ολα τα λεφτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,859 μηνύματα.
  • τα λεπτά γυναικεία πόδια

  • η σχισμή ανάμεσα στα γυναικεία στήθη...:D
ιδιαίτερα όταν είναι καλής ποιότητας το γυναικείο στήθος (σφιχτό):lol:

  • η περιοχή από τον αφαλό προς γυναικεία γεννητικά όργανα και αντιστρόφως

  • τα υγρά παθιασμένα φιλιά παίζοντας με κάθε δυνατό τρόπο γλώσσα και χείλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
αυτα ρε Νικο δεν ειναι φετιχ με την πρωταρχικη εννοια..
ειναι σημεια που σου αρεσουν παραπανω και δεν εχουν κατι το περιεργο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top