First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Μιλφάρα η τύπισσα.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Φυσιολογική φαίνεται η κυρία.
Λίγο κακό ματσ όμως. Φαίνεται μεγάλη σε ηλικία. Ο άλλος φαίνεται Μάξ 40ρης
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Μαλακα 36άρης κι αντι να τον ριξει στις κόρες 22 και 25 τον ριχνει στη μάνα.

ΧΩΣΟΥ ΜΙΛΦΙΣΤΑ ΜΟΥ!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έχω ξαναγνωρισει άνθρωπους που έχουν παιδιά;

Καλά μιλάμε ΣΥΓΚΛΟ Ε που μπορούν να έχουν παιδιά;;

Μαζέψτε τον.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Μαλακα 36άρης κι αντι να τον ριξει στις κόρες 22 και 25 τον ριχνει στη μάνα.

ΧΩΣΟΥ ΜΙΛΦΙΣΤΑ ΜΟΥ!
Κοίτα είναι κάποιοι άντρες που θέλουν το ώριμο πράγμα, το πιο διάσημο φετιχ στους νέους άνδρες είναι γυναίκες 40ρες, κάτι λέει αυτό😂😂
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΑΑΑΑ ΠΑΝΑΓΊΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΤΟΥΤΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΑΣΕ;
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Καλέ αυτός που βγήκε τώρα πολύ κριπι μου βγάζει, που τον βρήκανε;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Αμάν τι ναι τούτο; Και νευρικός δηλώνει , θέλει και όμορφη τρομάρα του!:P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Κοίτα είναι κάποιοι άντρες που θέλουν το ώριμο πράγμα, το πιο διάσημο φετιχ στους νέους άνδρες είναι γυναίκες 40ρες, κάτι λέει αυτό😂😂
Το ξερω, το ειχα παλια. Πλέον όχι.

Αλλά αυτη ειναι ωραια γκομενα για 46
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Κακη περίπτωση Λέοντα αυτή. Προχωράμε
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,183 μηνύματα.
Μεταξύ μας, εγώ γουστάρω μπαρμαν :P
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ανάθεμα αν κατάλαβε το βουρλο τι θα πιεί.

ΚΑΛΕ ΑΥΤΗ Η ΟΛΓΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,183 μηνύματα.
Δυο παρθένοι 20ρηδες, μια χαρά!
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
ΩΧ ΧΡΙΣΤΈ ΜΟΥ ΑΥΤΉ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΤΕΡΜΑ ΝΤΕΛΟΥΖΙΟΝΑΛ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Μαλάκες ο Τσιτσιπας και η Ξερακιανή ψωναρα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top