First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Καβαλημένη αυτη, υστερικός κωλικος μυγιαγγιχτος φαινεται αυτος.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Αχου γιατί χασκογελαει έτσι ;; 😂😂
5 λεπτά έχω που άνοιξα την τηλεόραση και έχει φάση, ωραία θα περάσουμε 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωχ ωχ Παναγίτσα μου θα βάλουν τους τρελούς μαζι
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
ΩΧ Είπε. Τρόμαξε που τον είδε! :hehe:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Χαραμιζομαι παιδιά, ψυχολόγος έπρεπε να γίνω :lol:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Ειναι ηλιθια. Ουτε να τη γαμησεις...
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,182 μηνύματα.
Ωχ έφαγε φρίκη ο τσιτσιπάς από τα lidl!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Αν είναι αυτός 23 εγώ είμαι ακόμη ωάριο στις ωοθήκες της μητέρας μου 😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Το μιλφόνι πάντως έχει ωραία μάτια. Λίγο από Μισέλ Πφάιφερ τα μάτια (οκ, μη βαράτε! :P)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Ωχ η Μιλφαρα κολλημενη με το συζυγο αλλα μαλλον πηγε με αλλη ο συζυγος, επιβλητικη απεναντι στον 36αρη ειναι σα να μη τον ακουει
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Κοιτάξτε η κυρία που φαίνεται το class
Δεν κάνει trashtalk τον προηγούμενο σύντροφο.
Απλά δεν ήταν έτοιμη να παντρευτεί ακόμη μιας και ήταν νέα, και της κατέστρεψε την ιδεα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Κοιτάξτε η κυρία που φαίνεται το class
Δεν κάνει trashtalk τον προηγούμενο σύντροφο.
Απλά δεν ήταν έτοιμη να παντρευτεί ακόμη μιας και ήταν νέα, και της κατέστρεψε την ιδεα
Μπα. Κατι παιζει εδω....
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ούτε καν ξέρει τι θέλει να δοκιμάσει ρε το ουφο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Ωχ η Μιλφαρα κολλημενη με το συζυγο αλλα μαλλον πηγε με αλλη ο συζυγος, επιβλητικη απεναντι στον 36αρη ειναι σα να μη τον ακουει
Όχι, απλά είναι πιο χαλαρή.. Ξέρει καλά οτι ο τύπος δεν της ταιριάζει ούτε της αρέσει καν νομίζω.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,182 μηνύματα.
Ωραίος ο 36ρης ο Γιάννης και η Παγώνα, εμένα μου κάνει καλή εντύπωση σαν ζευγάρι.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top