First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Α δεν μπορώ χωρίς εσάς και ας φτιάξατε φωτο με το παρεάκι την ημέρα που δεν έβλεπα :cry_x:
(πήρα την ιδέα από τον @giannhs2001; :))

2023-06-30_224435.jpg

:P
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
Πολλές φορές κάνει και το παιδί μπουλινγκ στο γονέα. Πχ έχω περιστατικό από γνωστή μου που έλεγε η κόρη τη μάνα π@@να επειδή έβγαινε έξω για καφέ με μια φίλη της μετά την δουλειά της.
Που χώρισε τον πατέρα που είχαν μια τρομερα κακοποιητικη σχέση.
Κοίτα να δεις που χρειάζεται η παντόφλα εν τέλει...
Σκατοπαιδα.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,023 μηνύματα.
Με αυτα που βλέπω πλάκα πλάκα, το First Dates αρχιζει να μου φαίνεται πολύ νορμάλ.:lol:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Στο τέλος θα σας εξετάσω να μου πείτε τι μάθατε όλη τη χρονιά από το First Dates, σας το λέω από τώρα για να κανονίσετε την πορεία σας, δεν καίμε τζάμπα server. :mastigio:mastigio:mastigio
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Είδα το τρέιλερ της Δευτέρας και λέει ότι θα το δείχνει Δευτέρα έως Παρασκευή στις 11:15μμ...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,023 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Είδα το τρέιλερ της Δευτέρας και λέει ότι θα το δείχνει Δευτέρα έως Παρασκευή στις 11:15μμ...
Πω ρε φίλε όσο πάει και χειρότερο το κάνουν. Μόνιμα κάτω από 10% την βλέπω την τηλεθέαση.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Μέγας χορηγός επικοινωνίας e-steki.gr :shifty::shifty::shifty:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,577 μηνύματα.

Από άλλον πλανητη είσαι ναι.

Από τον Άρη.

Οχι οχι από μένα απορρίπτεται απευθείας αυτή.

Συγγνώμη αλλά δεν θα μπορουσα να παρω στα σοβαρά μια τέτοια γυναίκα. Ποτε.

Και επιβεβαιώνομαι φυσικά γιατί πιο μετά είπε αυτή " Τον χάλασε δεν τον χάλασε εμένα δεν με ενδιαφέρει αυτή είμαι. "

Συγγνώμη θα της έλεγα αλλά αποκλείω την ερωτική προοπτικη της γνωριμίας μας αν υπάρχει με τέτοιες εξηγήσεις.

Μπορουμε να πιουμε ένα ποτακι φιλικά κ να παει ο καθένας μετά στην ευχή του Θεου.

Ότι να ναι εντάξει. Απευθείας ερωτικό Χ. Δεν νομίζω ότι θα χρειαζόταν ιδιαίτερη σκέψη εκτός κ αν σε κάποιον αρέσουν οι παρτουζες με πρωην.

Στο μεταξυ αυτός στο τέλος είπε θα έβγαινε ξανά. Καλά τα θέλει κ ο κωλος τους.

Προσωπικά θα έλεγα όχι ερωτικά σε καμία περιπτωση ... Φιλικά για ένα ποτο ναι.

Δεν θα έπαιρνα στα σοβαρά ερωτικά μια κοπέλα η οποία δεν έχει τελειώσει με τον πρωην της. Είναι θέμα αρχής.

Μπορεί να μην το έλεγα τόσο απότομα αλλά κάπως έτσι θα το εννοουσα.

Επίσης δεν μ άρεσε που κάνεις από τους δυο δεν ήταν ειλικρινής.

Σε ενοχλεί κάτι το λες τέλος. Το λες με ωραίο τρόπο. Και τότε βάζεις κ την άλλη πλευρα στη διαδικασία να σκεφτεί.

Αν θέλει. Αν δεν θέλει κανένα θεμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ρε πόσο πίτα ήταν αυτοί; έχω πεθάνει στο γέλιο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,577 μηνύματα.
Ρε πόσο πίτα ήταν αυτοί; έχω πεθάνει στο γέλιο

Απορρίπτονται και οι δυο.

Καμιά ενσυναίσθηση... Καμιά ευγενια, ο άλλος χαρακτήρισε μαλακισμενη μια σχέση των 8 ετών. Ασεβής.

Τα ίδια κ αυτή.

Χεστηκα λέει για την πρωην του ενώ μπορεί να συλλέξει χρήσιμες πληροφοριες να δει καταρχάς αν αυτός ο άνθρωπος έχει όντως προχωρησει.

Τέλος πάντων κουκουρουκου και οι δυο όχι πως δεν φαίνεται από την εμφάνιση κ το γενικότερο στυλ αλλά λέμε τώρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μέχρι τώρα από τους 3 που έχω απορρίψει κανεις από αυτους δεν φαίνεται σοβαρός για να προχωρησει μια σχέση. Η άλλη λέει μενω με τον πρωην μ στο ίδιο σπίτι ακόμη

Και επιμένει κιόλας ότι είναι οκ.

Κουκουρουκου. Το κουκουρουκου κόσμος κυκλοφορεί ρε γμτ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Καλά σε πρώτα dates δεν χρειάζεται να ασχολείσαι με πρώην. Ξενέρα :wacko:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,577 μηνύματα.
Δε φταίει αυτός η άλλη που τον κράτησε 8 χρόνια έφταιγε.

Τόσο μεγάλες σχέσεις χωρίς περαιτερω προοδο δικαιολογούνται μόνο αν έχουν ξεκινήσει σε ηλικίες < 24-25 η αν έχουν και οι δυο παιδια κ θέλουν απλά συντρόφους χωρίς να ξανακάνουν παιδια.

Ειδάλλως χάνεις το χρόνο σου με έναν η μια που δεν ξέρεις ποτε θα είναι έτοιμη ειδικά αν εισαι εσυ. For the next step.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,577 μηνύματα.
Καλά σε πρώτα dates δεν χρειάζεται να ασχολείσαι με πρώην. Ξενέρα :wacko:

Ωραιότατη πασα της έδωσε να τον ρωτήσει για τις σχέσεις και γιατι χώρισαν μετά από τόσα χρόνια αλλά εντάξει η τυπισσα είναι κρέας με δυο μάτια... Εδώ τη πειραζε κιόλας αμα κάποιος χαμογελάει. Γιατί έτσι γουστάρει.

Εσένα μπορεί να μη σε νοιάζουν αυτά επειδή είσαι μικρότερος σε ηλικία αλλά κάποιον η κάποια που δε βγαίνει ραντεβου για να κάνει πλακα κ να σκοτώσει την ώρα του καλό είναι αυτά να ξεκαθαριζονται εξαρχής. Δεν εννοώ βέβαια να σ ου υπογράψει γάμο η άλλη η ο άλλος αλλά αν εισαι τυπος π ψάχνεται στη ζωή του αυτή τη περιοδο για συγκατοίκηση κ περα... Ε δεν θα συνεχίζεις να βγαίνεις με κάποια που σ λέει ότι στα επόμενα 2-3 χρόνια δεν είναι σε αυτό το mood όποιον και αν γνωρίσει....
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Κρίμα και ο τύπος ήταν πολύ όμορφος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,023 μηνύματα.
Κρίμα και ο τύπος ήταν πολύ όμορφος.
Θα του πεταγε μια προβοσκιδα η πλαστικια λένε στα σχολια, γλίτωσε. Εγω θα της καθομουν αν ειχε προβοσκίδα.

Ο τρελός του χωριού. Όλοι τη χαρά τους κι εγω τις προβοσκίδες.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top