First Dates (2024) - Star TV

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
μέχρι κι εδώ δικά σου σώψυχα βγάζεις μωρέ;

Εμενα έπρεπε να είχε στο ραντεβού. Θα ετρωγε καλες φόλες.

Τι σημαινει ειχες σχέση απο τα 13....
τι σημαινει οτι ο αλλος αν σ δωσει δικαιωμα... φευγεις... μονο εσυ θεωρεις οτι κρινεις δεν κρινεσαι ;

δεν δέχεσαι κριτική ;
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,857 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,856 μηνύματα.
Τώρα περιμένουμε με ανυπομονησία την λεπτομερή αναφορά του Παράγοντα το ΣΚ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
red flag -> Να μη δεχεται κριτικη η άλλη ακομη και αν έχει κάνει λάθος.

red flag -> Να σου πει "εγω αμα κάτι δεν μ αρεσει εφυγα απευθειας"

είναι άψυχη και ασταθής.

Δεν ειναι δικά μου εσώψυχα αυτά αλλα ειναι τα βασικά. Μη φοβάστε να απορρίψετε κάποια που δεν αξίζει μονο και μονο επειδη ειναι όμορφη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Δεν ξέρω έχω τύχει εγώ μάλλον πολύ χειρότερους στο παρελθόν

Κλαιν μαιν εντάξει, λίγο αμπλαουμπλας ήταν απλως, παρά ήταν ξινιολα
Πολύ σαχλός, διάρροιας στα λογια, κακά αστεία, εξωφρενικα αγχωμενος, δεν της εδινε χωρο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Και χώρο να της έδινε δεν τον γουσταρε σα σουλούπι... τα καταλαβαινεις αυτα απο τις εκφράσεις της γυναίκας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θυμαμαι σε ενα φλέρτ που ειχαμε κάνει σε κάποιες... στο τέλος δεν ειχαμε ζητησει καν κινητό. Ο λόγος ηταν οτι δεν μας άρεσε το φέρσιμο. Χαρηκαμε για τη γνωριμια γειά σας.... αμα θέλαν... ας καθονταν και άλλο ή να ανοιγαν και αυτες τη συζητηση.

Γενικα αμα δεν νιώθεις ζεστά σε μια συνομιλία... ή σε ενα φλέρτ ή σε ενα ραντεβού... μην εχεις κανενα ενδοιασμό να εισαι επιφυλακτικός ή να απορρίψεις. Βασικός κανονας. Και αυτες θα το κάνουν. Οποτε εσυ γιατι να το σκεφτείς ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα ειναι ωραια... ομορφη...

στα αρχιδια σου και εσυ ωραίος είσαι !
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.
Τώρα σε μια βδομάδα πάλι. Κάτι για κάγκουρες ακούστηκε στη διαφήμιση εν τω μεταξύ.
Ενδιαφέρον θα έχει αυτό.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Και αμα σου στραβωνε... ελα τι στραβωνεις θα της έλεγα εσυ πριν λιγο ειπες οτι μέσα απο το τσακωμο μαθαινεις τον άλλον καλυτερα.

Γενικά.... ειναι επισης πολυ σημαντικο να εισαι ΕΚΕΙ και να την ακους τι σου λεει... μην εχεις στο μυαλο σου θα πάω να πετάξω 3-4 κοπλιμέντα θα κάνω τον καλό και θα τη ρίξω. Δες ποια εχεις απεναντι σου και τι σου λεει...

"αααα σ αρεσουν οι τσακωμοι" δηλαδη ουσιαστικά εσυ μαθαινεις τον αλλον μέσα απο την αντικρουση των λεγομενων του... να τον αντικρουσεις δηλαδη.

ωραια... καταρχάς εξηγησε μου... τι εννοεις οτι αν σ δωσει ο αλλος δικαιωμα θα φυγεις και ποιος αλλος δηλαδη ακομη και ενας που θα τον ειχες ερωτευτει γιατι εμενα αυτο μου κάνει αδιάφορη.... στάση.

μήπως εισαι κολλημενη ακομη με τον πρώην σου ;;;;

δώσε κια λιγο αντισταση και οχι χεχε χιχι αχ εισαι ομορφη. Στα παπακια μας.

Εχει και αλλες ομορφες ! Που δεν την εχουν ψωνίσει κιόλας.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,926 μηνύματα.
Για πείτε, επειδή το έχασα, έσκασε καμία περίπτωση χθες; :laugh:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Έσκασε , έσκασε και την προλάβαμε.... μιλησε η εμπειρία.

Απλά έπεσε σε ενα καλό παιδι.... θα είχε απορριφθεί με συνοπτικές διαδικασίες.

Θα μας ψαρώσει τωρα η 20χρονη "εκανα σχέση απο τα 13"

το meme με τον Παρασκευα να μουτζωνει παίξτε παρακαλώ.

Εν τω μεταξυ σημερα με μια συναδελφο συζητουσαμε και μου έλεγε για αυτο ρέντ φλάγκ της ασταθειας που επαιξε και η αλλη χθες "εγω αμα ξενερωσω απο κάτι φευγω..."

μου ειπε οτι το ιδιο της ειχε πει και ενας παλαιοτερος (μαλακας) γκομενος και αυτό τελικα κατέληξε σε ghosting !!!!!!!!!!!!!

εγω λέω αμα ακούσω τέτοιο πράγμα σε ραντεβού δεν θα υπάρξει 2ο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.
Θα μας ψαρώσει τωρα η 20χρονη "εκανα σχέση απο τα 13"
Σχέση απ' τα 13 ; Σχέση...σχέση ; Δηλαδή με τα όλα της ; Αυτό άφησε να εννοηθεί ;

Μπας και εννοούσε κανέναν αγνό παιδικό έρωτα ;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Σχέση απ' τα 13 ; Σχέση...σχέση ; Δηλαδή με τα όλα της ; Αυτό άφησε να εννοηθεί ;

Μπας και εννοούσε κανέναν αγνό παιδικό έρωτα ;

Δε ξέρω , έτσι είπε.

Μα δεν τη ρώτησε... εγω θα τη ρωτούσα.... και για αυτο και για το τι εννοεί όταν λέει πως θα ξενερωσει και θα φυγει...

δηλαδη ποια πράγματα θα σε ξενέρωναν θα τη ρωτουσα εγω και ποια η αντιδραση σου σε αυτά. Δηλαδη θα εφευγες ετσι χωρις να έδινες έναν λόγο και δεν εισαι άτομο που κάθεται και προσπαθει να λυσει κάποιες λογικές βεβαια διαφωνίες ;;;

Ρωτάω για να ξέρω και αν θα ταιριάξουμε. Στα ίσια να καταλάβει οχι οτι θα επιλέξει μονο αλλα οτι θα επιλεχθεί κιόλας.

Αν πάλι θέλει μονο να επιλέγει... εεεε ας πάει πίσω στο προφιλ της στο ινστα να παίξει με τους χλαπάτσες που στέλνουν καθε μερα αιτήματα σε όποια βρουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρέπει να καταλάβουμε όλοι πως το φλέρτ στο δρόμο ή και αλλού δεν ειναι κάτι.... ουτε εισαι υποχρεωμένος αν την αλλη τη κοψεις οτι δεν εχει όρεξη να ζητησεις κινητο και να έρθετε και οι δυο σε δυσκολη θέση... περνάς ριχνεις την ευκαιρια -"κτυπάς" και φευγεις οποια θέλει την εκμεταλλεύεται και δειχνει και το αναγκαίο θάρρος... ναι πάρε το κινητο μου να μιλησουμε.

Τα ιδια και σε ενα ραντεβου ακομη δεν ειναι τίποτα βγηκατε να δειτε αν ταιριάζετε.... και οχι με τη μια "Να κανονισουμε να έρθεις στη Μαδριτη μαζι μου" που της ειπε... δεν την ξέρεις καν. Αυτη μπορεί να κοιμάται και να κλάνει το βράδυ ή να σηκωνεται μεσα στη νυχτα και να ουρλιάζει ή εσύ.... πως θα πάτε να μεινετε μαζί με το καλημέρα σας ;;;; :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,926 μηνύματα.
Σχέση απ' τα 13 ; Σχέση...σχέση ; Δηλαδή με τα όλα της ; Αυτό άφησε να εννοηθεί ;

Μπας και εννοούσε κανέναν αγνό παιδικό έρωτα ;
Πιστεύω πως αν ήταν ο αγνός καθαρά παιδικός τότε έρωτας, σχέσεις τύπου δημοτικού, δεν θα το είχε αναφέρει καν, άρα εννοούσε ολοκληρωμένη σχέση μάλλον.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μπας και εννοούσε κανέναν αγνό παιδικό έρωτα ;

Ψευτιές ή Υπερβολές... το τόσο το κάνει τόοοοσο.

Απλά ηθελε να παραστήσει την έμπειρη στο ραντεβού οτι εχει κανει 7 έτη σχέση ενω αποκλείεται ενας 22-23χρονος να είχε τόσο καιρό... ή θα ηταν λιγότερο πιθανό. Απο την αρχή βρωμούσε το πράγμα οτι πέσαμε σε τύπισα που ήθελε να κάνει την ανώτερη.

Δεν ηταν ο τύπος που θα την προσγείωνε στη πραγματικότητα ομως - οτι δηλαδη ειναι απλά ενα εμφανίσιμο κορίτσι οκ και μέχρι εκει -

όλα τα υπόλοιπα πρέπει να τα αποδείξει όπως και ο άλλος εφοσον το ραντεβού κινειται επι ίσοις όροις ή ετσι θέλουμε να νομίζουμε.

Οι παρτάκισσες θα τρώνε πόρτα... όπως και οι παρτάκηδες. Και ας θέλουν να μας παραμυθιάσουν οτι ταχα μου ειναι ειλικρινεις και σωστοί και... και... όπως ελεγε και αυτη στο ραντεβου.

Ειμαι λέει ειλικρινης... ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΕ ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ εγω... σε ρωτησα τοσα πράγματα και ουτε καν απαντάς δεν υπάρχει κάν σημειο αναφοράς για να δουμε την ειλικρινειά σου. ;)

Δεν εισαι ειλικρινής... πονηρή είσαι. Έχει διαφορά.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,683 μηνύματα.
Βραδακι βλεπω το πρωτο επεισοδιο. Δεν διαβαζω τα παραπανω μηνυματα μη φαω σποιλς. Περιληψη θα εχουμε αυριο πιθανοτατα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,683 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ελεγε τπτ η πρεμιερα χθες?

Έσκασε ενα κελεπούρι που μόλις ακουσα τις πρωτες ατακες στη Ζενεβιέβ λέω εντάξει αυτη θα αποδειχθει μεγάλο νούμερο..... τελικα επιβεβαιώθηκα. Δεν ψάρωσα απο την εμφάνιση της.

Δες το.... μετά δες και τα ποστ μου να μην σε σποιλάρω και το συζητάμε.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,683 μηνύματα.
Έσκασε ενα κελεπούρι που μόλις ακουσα τις πρωτες ατακες στη Ζενεβιέβ λέω εντάξει αυτη θα αποδειχθει μεγάλο νούμερο..... τελικα επιβεβαιώθηκα. Δεν ψάρωσα απο την εμφάνιση της.

Δες το.... μετά δες και τα ποστ μου να μην σε σποιλάρω και το συζητάμε.
Τελεια αυτα μου αρεσουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top