First Dates (2024) - Star TV

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,474 μηνύματα.
Ταλαγανι αποστολου, σχάρας. Μας ρήμαξε. Θα πάρω.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,049 μηνύματα.
Άντε ωραία άρχισαν και οι άπειρες διαφημίσεις του Σταρ για ένα δεκάλεπτο εκπομπής. Θα κοιμηθούμε μέχρι να ξαναρχίσει.
Ναι είναι πολύ σπαστικοι κάτι τέτοιοι άνθρωποι
Είναι σαν να τον είπε εμμέσως πλην σαφώς βλάκα βασικά. "Ωω χρωστάει τόσα μαθήματα σε μια γελοία σχολή ενώ εγώ είμαι ανερχόμενη αρχιτεκτόνισσα, κοιτάξτε με τι καλή που είμαι εγώ".
Ε ναι, δεν βγάζει και την καλύτερη εντύπωση ένας τέτοιος άνθρωπος. Δηλαδή τι πήγε εκεί, να δείξει τι επιτυχημέη που είναι;
Ναι, αν δεν το καταλάβατε με νευρίασε πολύ τώρα αυτή :laugh: .
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
αααααα.... ε δύσκολο τοτε.

Ναι ρε συ αλλα δεν τον ξέρεις τον άλλον δηλαδη θα βγω εγω 10 ραντεβου και σε όλα θα λέω... αν τα φτιάξουμε....

θα δεις το 1ο δεν θα πάει καλα... το 2ο δεν θα ταιριάζετε εεεε απο το 3ο και μετά θα κοψεις και να το λές θα πείς κατσε να γνωρισω καλυτερα καταρχας αυτος ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ θέλει και κάνει για αυτο που θέλω και εγω ; εμενα αυτο λιγο με ξένισε. Μου εκανε weird. Δεν θα το ελεγα σε καμία περίπτωση. Ειδικα όποιος έχει κανει βαθειές σχέσεις και ξέρει τι παίζει δεν το λέει ευκολα. Αντε να πεις ενδιαφέρομαι αλλα θέλω να δουμε πώς θα πάει.... να γνωριστούμε. Αυτο θα το έλεγα ναι. Και βεβαια αποκλειστικότητα εξαρχης οκ. Δεν κανουμε καραγκιοζιλίκια.
Ε μην έχεις και μεγάλο καλάθι, εκπομπή τηλεόρασης είναι, κάπως πρέπει να κάνουν νούμερα😂
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,049 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,474 μηνύματα.
Γυμναστηριακός φελλός, καλά θα πάει αυτο. Θα ακουσουμε πολλες μαλακιες.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,710 μηνύματα.
devil γιατι δεν κανεις και εσυ αιτηση , να δειξεις στο πανελληνιο τι παει να πει πανθηρας
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Α γυμναστής, τώρα βγάζουν νόημα οι κουταμαρες που λέει. Γερος υποψήφιος για μιμ ματεριαλ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,474 μηνύματα.
Αχ τη βλαμμενη του βαλανε; Ωραια. Θα γινει γελιο.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Κάτι μου λέει και αυτή θα είναι σκληρο ματιριαλ για να δουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,049 μηνύματα.
Τι λέει αυτός 😂😂 τζιιιζοουυςς
Τι λες καλέ. Δε θα ήθελες εσύ κάποιον να οργανώσει παιχνίδι θησαυρού στο σπίτι του και το μεγαλύτερο δώρο για εσένα να είναι αυτός; Ταπεινότατος και μετριόφρων, ακούς εκεί να τον κρίνεις έτσι :pfff:
devil γιατι δεν κανεις και εσυ αιτηση , να δειξεις στο πανελληνιο τι παει να πει πανθηρας
Μην τα πετάς έτσι ρε :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,222 μηνύματα.
Αυτό που ψάχνουν σοβαρούς/ες για σχέση και πάνε στην εκπομπή για να τον/την βρουν :skull:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,710 μηνύματα.
αχ ωραια και αγχωνομουν οτι δεν θα εχει κοντεντ σημερα
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Τι λες καλέ. Δε θα ήθελες εσύ κάποιον να οργανώσει παιχνίδι θησαυρού στο σπίτι του και το μεγαλύτερο δώρο για εσένα να είναι αυτός; Ταπεινότατος και μετριόφρων, ακούς εκεί να τον κρίνεις έτσι :pfff:

Μην τα πετάς έτσι ρε :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Και του ήρθε αυτή από το μπατσελορ, θα πέσει γέλιο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,222 μηνύματα.
Α και στο bachelor πήγε για να βρει τον έρωτα. Κινούμενο red flag.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Αυτό που ψάχνουν σοβαρούς/ες για σχέση και πάνε στην εκπομπή για να τον/την βρουν :skull:
Δεύτερη, είχε περάσει και απ'το μπατσελορ. Ποιότητα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α και στο bachelor πήγε για να βρει τον έρωτα. Κινούμενο red flag.
100% ριαλιτι ματιριαλ αυτη
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,049 μηνύματα.
ΨΑΧΝΩ ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΛΕΕΙ
ΟΥΦΟ DETECTED
Χριστέ μου ο ένας είναι καλύτερος από τον άλλον, τυφλώθηκε λέει που με είδε :laugh: :laugh:
Αχ, κοιλιακούς από το γέλιο θα κάνουμε σήμερα, ε ρε τι ακούμε
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,971 μηνύματα.
devil γιατι δεν κανεις και εσυ αιτηση , να δειξεις στο πανελληνιο τι παει να πει πανθηρας

Στυλάκι Τάσος θα ήμουν εγώ. Προς τα εκεί φέρνω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΨΑΧΝΩ ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΛΕΕΙ
ΟΥΦΟ DETECTED

Λόγος απογιψης.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,474 μηνύματα.
Εχει αρχισει τη διάρροια αυτός και η άλλη ειναι σπασμενη γιατι θελει να μιλησει για τον εαυτο της.
 
Top