First Dates (2024) - Star TV

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,280 μηνύματα.
Ψώνιο η Σοφούλα.... δεν καίγεται σου λεει άμα με κυνηγήσεις βλέπουμε.

Η άλλη η μελαχροινή απο Τρίκαλα.... μας στραβωσε με αυτο που είχε "σχεση απο τα 13"

εγω θα της ελεγα συγνωμ,η αλλα τι σχέση ειχες δηλαδη στα 13 και στα 15 και θα κρατιόμουν να μη βάλω τα γέλια.
Εσένα η μία σε ξινίζει, η άλλη σε βρωμάει :laugh: . Άστο να δούμε πώς θα πάει, μόλις πήγαν.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,376 μηνύματα.
Αυτό που πάντα με έκανε εντύπωση σε αυτήν την εκπομπή είναι πως οι νέοι/ες που πάνε εκεί είναι ως επί το πλείστον άτομα αρκετά εμφανίσιμα (βλέπε Αμαλία, μία βόλτα να κάνει δέκα θα σέρνει από πίσω να παρακαλάνε για insta). Τι σκατά πάει λάθος με την γενιά μας; Είτε όλοι έχουν τρομερή ανάγκη για λίγη δημοσιότητα είτε οι σχέσεις των δύο φύλων έχουν γίνει πιο προβληματικές από ποτέ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,117 μηνύματα.
Αυτό που πάντα με έκανε εντύπωση σε αυτήν την εκπομπή είναι πως οι νέοι/ες που πάνε εκεί είναι ως επί το πλείστον άτομα αρκετά εμφανίσιμα (βλέπε Αμαλία, μία βόλτα να κάνει δέκα θα σέρνει από πίσω να παρακαλάνε για insta). Τι σκατά πάει λάθος με την γενιά μας; Είτε όλοι έχουν τρομερή ανάγκη για λίγη δημοσιότητα είτε οι σχέσεις των δύο φύλων έχουν γίνει πιο προβληματικές από ποτέ.
Μπορεί να είναι επιλεγμένοι λόγω πρώτης εκπομπής, δηλαδή να ακολουθούν τα πρότυπα της ομορφιάς.
Πιστεύω ότι εν καιρώ θα δούμε και μέτριους και άσχημους εμφανισιακά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,353 μηνύματα.
Αυτό που πάντα με έκανε εντύπωση σε αυτήν την εκπομπή είναι πως οι νέοι/ες που πάνε εκεί είναι ως επί το πλείστον άτομα αρκετά εμφανίσιμα (βλέπε Αμαλία, μία βόλτα να κάνει δέκα θα σέρνει από πίσω να παρακαλάνε για insta). Τι σκατά πάει λάθος με την γενιά μας; Είτε όλοι έχουν τρομερή ανάγκη για λίγη δημοσιότητα είτε οι σχέσεις των δύο φύλων έχουν γίνει πιο προβληματικές από ποτέ.

Ναι ενω εσυ ρε Γιάννη που την εκθειάζεις απευθειας επειδη εχει μια σεξυ εμφάνιση... αναρωτιέσαι για τους άλλους. Ουτε καν τη ξέρεις...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,376 μηνύματα.
Μπορεί να είναι επιλεγμένοι λόγω πρώτης εκπομπής, δηλαδή να ακολουθούν τα πρότυπα της ομορφιάς.
Πιστεύω ότι εν καιρώ θα δούμε και μέτριους και άσχημους εμφανισιακά.
Μα και πέρυσι δεν είδαμε ιδιαίτερα άσχημους.

Ναι ενω εσυ ρε Γιάννη που την εκθειάζεις απευθειας επειδη εχει μια σεξυ εμφάνιση... αναρωτιέσαι για τους άλλους. Ουτε καν τη ξέρεις...
Ναι και; Δεν είπα πως θα την παντρευόμουν, απλά την βρήκα όμορφη, ως εκεί.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,353 μηνύματα.
Εσένα η μία σε ξινίζει, η άλλη σε βρωμάει :laugh: . Άστο να δούμε πώς θα πάει, μόλις πήγαν.

Ε κοιτα δεν είμαι για να κάθομαι να ακούω τις εξυπνάδες των Σοφουλων του Ινστα χαχαχα

δεν ειμαι για τέτοιες εγώ. Θα χα ξαφανιστει.

Οσο για την αλλη... ε μα συγγνωμη σχεση στα 13 δηλαδη δεν ντρεπονται που τα λένε αυτα.

Σαν μια αλλη που μιλαγαμε παλια λεει εγω κανω 6-7 φορες σέξ την ημέρα.

Την κοιταζα καλα καλά. Αυτα ειναι πίπες τωρα σορρυ κιολας κατσε να δεις μετά τη συνέχεια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα και πέρυσι δεν είδαμε ιδιαίτερα άσχημους.


Ναι και; Δεν είπα πως θα την παντρευόμουν, απλά την βρήκα όμορφη, ως εκεί.

Οχι είπες επισης οτι θα τη παρακαλάνε 10 άτομα... για ποιο λογο να τη παρακαλέσω πχ.

Επειδη ειναι ωραια ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Kai εγω ειχα μια σχέση στην Α Δημοτικού....
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,376 μηνύματα.
Οχι είπες επισης οτι θα τη παρακαλάνε 10 άτομα... για ποιο λογο να τη παρακαλέσω πχ.

Επειδη ειναι ωραια ;
Ε αυτό συμβαίνει. Εδώ ένα προφίλ ανοίγουν στα σόσιαλ οι γυναίκες και έχουν στα spam τόνους μηνυμάτων από πέφτουλες.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,353 μηνύματα.
Ε αυτό συμβαίνει. Εδώ ένα προφίλ ανοίγουν στα σόσιαλ οι γυναίκες και έχουν στα spam τόνους μηνυμάτων από πέφτουλες.

Χυλοπιτάκηδες. Όπου να ναι :laugh:

Πληγώθηκα στα 17... ΛΟΛ

Σορρυ αλλα μου φαινεται λίγο νούμερο αυτη. Ειμαι περίεργος να δω τη συνέχεια.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,117 μηνύματα.
Ακόμα ταΐζονται αυτοί;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,809 μηνύματα.
"Μαναρι μου", "Αγαπη μου"

Βιάζεσαι μαλάκα;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,353 μηνύματα.
Διαφημίσεις λέει....

νταξει εχουμε και δουλειά αυριο ξυπνάμε πρωί η Ζενεβιέβ θα κοιμάται ως τις 12.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οσο για την αλλη... ε μα συγγνωμη σχεση στα 13 δηλαδη δεν ντρεπονται που τα λένε αυτα.

Σαν μια αλλη που μιλαγαμε παλια λεει εγω κανω 6-7 φορες σέξ την ημέρα.

Την κοιταζα καλα καλά. Αυτα ειναι πίπες τωρα σορρυ κιολας κατσε να δεις μετά τη συνέχεια.
Που κολαει το σεξ ; Οι σχεσεις σε αυτη την ηλικια πολυ σπανια ειναι κατι παραπανω απο μια βολτα στο παρκο αντε και κανενα :kissing:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,809 μηνύματα.
Χριστε μου μόλις η άλλη αρχίσει συζήτηση για ζώδια, ηλιθιαίνει στα μάτια μου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,353 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,280 μηνύματα.
Τρολάρουν, δεν παίζει να τα ταίριαξαν, δεν παίζει.
Ε ρε τον τατουαζάκια, τα κατάφερε.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,133 μηνύματα.
Αυτό που πάντα με έκανε εντύπωση σε αυτήν την εκπομπή είναι πως οι νέοι/ες που πάνε εκεί είναι ως επί το πλείστον άτομα αρκετά εμφανίσιμα (βλέπε Αμαλία, μία βόλτα να κάνει δέκα θα σέρνει από πίσω να παρακαλάνε για insta). Τι σκατά πάει λάθος με την γενιά μας; Είτε όλοι έχουν τρομερή ανάγκη για λίγη δημοσιότητα είτε οι σχέσεις των δύο φύλων έχουν γίνει πιο προβληματικές από ποτέ.
Όχι απλά η εκπομπή προσεγγίζει μέσω ινστα αυτά τα άτομα. Σε γνωστή μου 10 φορές πιο κούκλα από αυτή, με αρκετούς followers της έστειλαν μήνυμα να λάβει μέρος και τέτοια..
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,376 μηνύματα.
Χριστε μου μόλις η άλλη αρχίσει συζήτηση για ζώδια, ηλιθιαίνει στα μάτια μου.
Αυτό που μ'αρέσει σε αυτή τη σειρά είναι πως βλέπεις λαογραφικά στοιχεία της εκάστοτε εποχής/γενιάς.

Βλέπουμε πως η νεολαία έχει μεγάλη αγάπη για τα ζώδια και σε πολλές περιπτώσεις τα πιστεύει. Με ξενερώνει αυτό.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,117 μηνύματα.
Ο τραπερ και η μπουζουκσού...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,376 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,797 μηνύματα.
Ωχ άρχισε η εκπομπή-ύμνος στην τέχνη και δεν το έχω πάρει χαμπάρι; Σπεύδω να συντονιστώ
 
Top