First Dates (2024) - Star TV

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ο πρώην μου ηταν Λέων... αρα τους ξέρω τους Λέοντες.

Αυτη η μαλακια στο ραντεβού να μιλάς για τους πρωην.... δεν μας νοιάζουν οι πρώην φίλη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,295 μηνύματα.
Τι έχουν παθει ολοι με τα "αγαπη" και "μωρό μου" και "μανάρι μου";
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το να τσακωένεσαι σε μια σχέση εχει ενδιαφέρον...

σας το ειπα ειναι πυροβολημένη η τύπισα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,099 μηνύματα.
θέλει καυγάδες και ζήλιες. Με τη μία καταλαβαίνεις πως μεγάλωσε σε τοξική οικογένεια.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,295 μηνύματα.
Μανδρίτη δεν ξερω αν θα πας κοπελιά, αλλα αρχιμανδρίτη για εξορκισμό μπορεί.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
θέλει καυγάδες και ζήλιες. Με τη μία καταλαβαίνεις πως μεγάλωσε σε τοξική οικογένεια.

έχει σχέση απο τα 13 και πληγώθηκε κιολας.

Παλαβη ειναι αυτή.

Δυστυχως ο Αντώνης έπεσε με τη μούρη... με μενα θα δυσκολεύοταν λιγο

αλλα δεν θα με έκοπτε κιολας να τη βγαλω γκομενα αμα δεν ταιριάζαμε οπότε..... αυτος ειναι και πιτσιρικάς ακομη.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,932 μηνύματα.
Ε θα γίνω λίγο κακιά τώρα, αλλά αυτοί οι μεσήλικες ρε παιδί μου τι κριντζ. Έλεος
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,686 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,099 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,063 μηνύματα.
Τι κάνει ρε παιδιά ο άλλος τουαλέτα τόση ώρα, κοιτάει τη μπάκα του;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,099 μηνύματα.
Από ποια χώρα είναι αυτή;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Τι κάνει ρε παιδιά ο άλλος τουαλέτα τόση ώρα, κοιτάει τη μπάκα του;

Παλαβός είπαμε είναι οτι θέλει κάνει...

νομιζετε οτι τσάμπα τους λέω παλαβους και παλαβες κατι βλέπω εγω :laugh: :laugh:

ωραια εκπομπη αλλα αυριο σηκωνομαι 06.30 γ;αμωτο.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,686 μηνύματα.
Από ποια χώρα είναι αυτή;

Λιθουανία μάλλον
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Να ηρθε και ο αγαπούλης με τα τριανταφυλλα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,063 μηνύματα.
Ο Αλέξανδρος ή πολύ άγχος έχει ή εγώ ζαλίζομαι τόσο που κουνάει το κεφάλι όταν μιλάει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,295 μηνύματα.
Πολωνία, θα τον περάσει γενεές δεκατέσσερες.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,943 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,943 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top