First Dates (2024) - Star TV

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,789 μηνύματα.
Αυτό που βάζουν τέρμα τον ήχο στο κινητό όταν και καλά πάνε τουαλέτα πολύ με εκνευρίζει. Δηλαδή πιο φτιαχτό πεθαίνεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
οχι δεν σου επιτρέπω να πάς κάτσε ρίξε μου ενα golden shower

αχ αυτή είναι φέικ καθώσπρέπει και φέικ ευγενική θέλει να κρύψει την λαϊκιά μέσα της
έλα αγάπη μου τώρα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ γκολντεν σάουερ λεει

η άλλη η ξανθιά πως και δεν τον έκραξε επειδη μένει με το πατέρα του.

Ευτυχως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι τσόκαρα.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
"Είμαι μόνος από επιλογή"
Και μετά αρχίζουν μια ώρα να παραπονεθούν, άρα τους καίει. Δεν τους μπορώ κάτι τέτοιους. Σε καίει, δεν είναι ντροπή να θες σύντροφο.

Και αυτο σε πείραξε Δούκισσα ; :D

ε τι θα βγει και θα πεί ο άλλος ψάχνω εναγωνίως γκλομενα ;
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
οχι δεν σου επιτρέπω να πάς κάτσε ρίξε μου ενα golden shower

αχ αυτή είναι φέικ καθώσπρέπει και φέικ ευγενική θέλει να κρύψει την λαϊκιά μέσα της
έλα αγάπη μου τώρα
για το κατερινιω λες ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
"Είμαι μόνος από επιλογή"
Και μετά αρχίζουν μια ώρα να παραπονεθούν, άρα τους καίει. Δεν τους μπορώ κάτι τέτοιους. Σε καίει, δεν είναι ντροπή να θες σύντροφο.
Η μονη φορά που θα συμφωνησω μαζι σου. Ο Θεος να με φυλάει
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Και αυτο σε πείραξε Δούκισσα ; :D
Το τι έχω αντέξει σε οικογενειακά τραπέζια κάθε Πάσχα με κάτι συγκεκριμένους ξάδερφος και ξαδέρφες 35+ που το κάνουν αυτό δεν περιγράφεται. Σου λέω δεν σταματάνε.
Θέλουν να τους λυπηθείς και καλά και να τους πεις "ααα μη σκέφτεσαι έτσι ποτέ δεν ξέρεις"
Αν δεν το πιστεύουν οι ίδιοι, οι τυχαίοι θα τους κάνουν να το πιστέψουν;
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,339 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,873 μηνύματα.
Μόλις το έβαλα κι εγώ!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
την ξανθιά πως τη λένε

Έχει φουλ νεύρα και το παίζει καλή κοινωνία και κυριλέ υποσυνείδητα, ξέρω γω τι λέω
Το ειδες που βιαζόταν να τον διακόψει συνεχεια;

Αυτο και "τους τεσταρω", ding ding ding!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,900 μηνύματα.
Η πιο ωραία σήμερα κοινώς ήταν η κομπάρσα πίσω από την Κατερίνα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το τι έχω αντέξει σε οικογενειακά τραπέζια κάθε Πάσχα με κάτι συγκεκριμένους ξάδερφος και ξαδέρφες 35+ που το κάνουν αυτό δεν περιγράφεται. Σου λέω δεν σταματάνε.
Θέλουν να τους λυπηθείς και καλά και να τους πεις "ααα μη σκέφτεσαι έτσι ποτέ δεν ξέρεις"
Αν δεν το πιστεύουν οι ίδιοι, οι τυχαίοι θα τους κάνουν να το πιστέψουν;

xaxa ρε τη Δουκισα.

Οι ξαδερφουλες πώς και εμειναν μονες ; ψάχνουν κανα καλό παιδί να αποκατασταθουν και κάνουν τις περήφανες ;;; χαχαχα

πωπω πολυ μ αρεσουν αυτα τα τραπέζια.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,339 μηνύματα.
εγω πιστευω εχει ξενερωσει με τον αλλο , για αυτο ειναι απομακρη
Με τον καθένα θα ξενέρωνε πιστεύω, παίζει να χει φάει πολύ σκατό.

Το τέστ παίζει ναναι 300 σελίδες τόμος με υποσημειώσεις



Ο άλλος δε απο τη Λάρισα θα πιστεύει πως το ραντεβού πήγε πολύ ωραία, άχρωμος τέρμα, συγκαταβατικός, καφέ με θέα βρώμικη θάλασσα χωρίς να ανταλλάξουμε κουβέντα και ιεραποστολικό, χωρίς απαιτήσεις καθόλου


σίγουρα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
μας γαμησαν στις διαφημισεις... αντε βρε μαλακες.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,900 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
xaxa ρε τη Δουκισα.

Οι ξαδερφουλες πώς και εμειναν μονες ; ψάχνουν κανα καλό παιδί να αποκατασταθουν και κάνουν τις περήφανες ;;; χαχαχα

πωπω πολυ μ αρεσουν αυτα τα τραπέζια.
Οι ξαδέρφες απ' ότι έχω καταλάβει (η μια αποκαταστάθηκε φέτος, οι άλλες δύο είναι πιο μικρές γύρω στα 33) έπεσαν στην τρύπα να έχουν φάει μεγάλο πλήγμα από προηγούμενη σχέση και τώρα να είναι πολύ "σφιχτές".
Είναι δύσκολη κατάσταση που δεν έχω ζήσει ποτέ οπότε δεν μπορώ να έχω και ολοκληρωμένη άποψη. Μεγάλες κουβέντες να μη λέω οπότε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top