First Dates (2024) - Star TV

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ρε φίλε τι φάση, μία ώρα πέρασε με την κοπέλα, τι κλαίει; Σιγά την απόρριψη.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,744 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,027 μηνύματα.
Ε για followers ψοφάνε αυτές δεν λέει κάτι αυτό. Λες και δεν θα την εβρισκε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Έκανε σκηνή επειδή έφαγε άκυρο ;
Ναι πηγε στο τελος και κλαιγοταν στις σερβιτορες να ξαναδηλωσει συμμετοχη κι οτι αλλιως τα ειδε στην τυπισσα κι αλλιως του τα σέρβιρε στο τέλος.

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,585 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,027 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,585 μηνύματα.
Κανονικά έπρεπε να κοιμάμαι από τις 11.30 τέλος πάντων. Αντί για προαστιακο θα κατεβω με το αμάξι στη δουλειά. Έχω και τα γλυκά. Αντε καληνυχτα. 😊
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,027 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,209 μηνύματα.

οι γυμναστηριακοί κερατώνουν και θέλουν να "δείχνονται".

@Devil

/discuss

:popcorn:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,585 μηνύματα.

οι γυμναστηριακοί κερατώνουν και θέλουν να "δείχνονται".

@Devil

/discuss

:popcorn:

Ε τι να σχολιάσεις τωρα σε αυτό. Η κοπελίτσα ειναι μικρή ακόμη έχει λίγες (ίσως και μηδενικές εμπειρίες) και άγεται απο αντίστοιχα κολλήματα και στερεότυπα. Αυτό εναπόκειται στη κρίση του καθενός εάν θέλει να κάτσει να το ανεχτεί. Τη βλέπεις την αλλη εξαρχής στο ραντεβού και αποφασίζεις εάν θέλεις να προχωρήσεις ή οχι.

Μετά γλύκανε βεβαια λίγο αυτή οφείλω να της το αναγνωρίσω. Δηλαδή εάν τα κολληματα της δεν εισάγουν τοξικότητα σε μια γνωριμία για μένα τουλάχιστον ειναι οκ.

Ουδείς τέλειος.

Κατα τα άλλα το παλικάρι ήταν γυμνασμένος αλλα οχι σε βαθμό να τον πιάσεις να του ξεφουσκώσεις τα χέρια οπως είπε. Και αμα δεν της αρέσεις που τρώει και σωστά ας βρεί εναν που σαπίζει στο καναπέ και τα τσιγαρα και εχει να πιάσει αλτήρα απο το καιρό του Νώε.

εγω όπως και άλλοι που ασχολούνται σοβαρότερα με το γυμναστήριο τα έχουμε έτοιμα τα γευματα της επομενης απο βραδύς και σε ταπεράκια επίσης είμαστε τυπικοι στο προγραμμα και δεν μας αρέσει να θυσιάζουμε το γυμναστήριο και τα προσωπικα γενικότερα για την δουλειά, αυτή είναι η κουλτουρα και το στυλ μας Αν δεν τους αρέσει ... τι να κάνουμε τωρα !

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μαλακες στο διάλειμμα κοιμήθηκα σα βόδι
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΙΝΌΜΑΣΤΕ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,585 μηνύματα.
Ναί, για φέρτε τον Ντοσιέ μου... εχω εκει τις σημειώσεις μου. Θα είμαι αυστηρός και σήμερα γιατι έχει παρατραβήξει το θέμα.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Έλα πάμε, ξεκίνησε
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Εγώ σε τριάντα χρόνια
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ο πρώτος κύριος δηλώνει influencer.
Αχ, και εγώ ήμουν αυτή που φοβόμουν ότι δε θα είναι αστείο σήμερα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Influencer λέει, καλά ξεκινήσαμε.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ρε παιδιά, κάνα νέο παιδί θα δούμε φέτος;
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Top