Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Μη κάνεις καμια μαλακία και κάνεις πιέσεις πάγκου με το χόλτερ.....

γενικά μέχρι να λυθει το θέμα σου μην αγγιζεις τα βάρη.

Οι μυς δεν μπαινουν έτσι εύκολα. Θέλουν προπονηση που μπορει για τη καρδιά σου να ειναι επιπονη.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.
Μη κάνεις καμια μαλακία και κάνεις πιέσεις πάγκου με το χόλτερ.....
Το έβγανα σήμερα το μεσημέρι το χόλτερ :dance3:

γενικά μέχρι να λυθει το θέμα σου μην αγγιζεις τα βάρη.
το θέμα μου θα λυθεί καλώς εχοντων των πραγμάτων σε 2 χρονια και ολοένα παχαίνω δυστυχώς..
Μόνο στην κουζίνα είναι η αλλη λύση αλλα δεν βγαινει τιποτα ουτε εκει δυστυχως²

εννοείται εκανα πλακίτσα οτι θα χρησιμοποιήσω βάρη. αλλα καποια στιγμή σκοπεύω να μπώ σε αυτα οταν μπορεσω
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Το έβγανα σήμερα το μεσημέρι το χόλτερ :dance3:
Και ;;; είχες αρρυθμίες ;
το θέμα μου θα λυθεί καλώς εχοντων των πραγμάτων σε 2 χρονια και ολοένα παχαίνω δυστυχώς..
Μόνο στην κουζίνα είναι η αλλη λύση αλλα δεν βγαινει τιποτα ουτε εκει δυστυχως²

εννοείται εκανα πλακίτσα οτι θα χρησιμοποιήσω βάρη. αλλα καποια στιγμή σκοπεύω να μπώ σε αυτα οταν μπορεσω

Στη κουζίνα αυτη τη περίοδο προσπάθησε να κρατησεις ισοθερμιδικη διατροφη συντήρησης.... και κιλα να χάσεις δεν εχει νοημα αφου δεν γυμνάζεσαι και θα χάσεις μυική μάζα.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.
Και ;;; είχες αρρυθμίες ;
Oχι, απλά είχα ενα λιποθυμικό επισόδειο στο σχολείο λόγω της καρδιάς (στενωση διπτυχης αορτικής βαλβίδας και μετρια ανεπάρκεια) και μαζι με 48ωρο χολτερ θα κανω και ενα τεστ κοπωσεως με μασκα για να δώ αν ειναι αναγκαίο να το κανω τον ιούλιο το χειρουργείο η αν μπορώ να το σπρώξω του χρόνου μετα τις πανελλήνιες.

Βtw υπάρχει τρόπος σιγά σιγα να αυξάνω την αντοχή μου μπας και μπορεσω να την βγάλω; Νιώθω οτι θα αποτύχω το τεστ κοπω΄σεως
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Oχι, απλά είχα ενα λιποθυμικό επισόδειο στο σχολείο λόγω της καρδιάς (στενωση διπτυχης αορτικής βαλβίδας και μετρια ανεπάρκεια) και μαζι με 48ωρο χολτερ θα κανω και ενα τεστ κοπωσεως με μασκα για να δώ αν ειναι αναγκαίο να το κανω τον ιούλιο το χειρουργείο η αν μπορώ να το σπρώξω του χρόνου μετα τις πανελλήνιες.

Βtw υπάρχει τρόπος σιγά σιγα να αυξάνω την αντοχή μου μπας και μπορεσω να την βγάλω; Νιώθω οτι θα αποτύχω το τεστ κοπω΄σεως

Φίλε μου και να υπήρχε δεν θα στον λέγαμε.... ειναι πολυ εξειδικευμένο το θέμα σου καλυτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου.

Το τεστ κοπώσεως γινεται και με μια ουσία πλέον δεν χρειάζεται να ανεβεις στον διάδρομο απλα στη πατάνε και σου ανεβάζει τους παλμους στο επιθυμητό.

Μη πτοείσαι πάντως θα γίνεις καλά και θα ξεκινήσεις ολα οσα θές να κάνεις εδω θα είμαστε.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.
Το τεστ κοπώσεως γινεται και με μια ουσία πλέον δεν χρειάζεται να ανεβεις στον διάδρομο απλα στη πατάνε και σου ανεβάζει τους παλμους στο επιθυμητό.
:scare2::scare2::scare2::scare2:

ευτυχώς εγώ το γ΄ραφει στα χαρτιά οτι θα ανεβώ διάδρομο

και να σου πώ την αλήθεια δε φοβάμαι το χειρουργείο, φοβάμαι το μετά, πως θα κοιμάμαι, πως θα κάθομαι, πως θα σηκώνομαι, τον πόνο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Μη στεναχωριέσαι , το ξέρω ειναι σκληρό να μη μπορείς να κάνεις αυτο που θές.

Και εγω καμια φορά αμα πονάω κάπου με πιάνει ιδέα μηπως φορτισω καναν τένοντα παραπάνω και τον εκφυλίσω και μετά μου κοψει ο γιατρος τα βάρη. Μονο που το σκέφτομαι παθαίνω κατάθλιψη οποτε σε καταλαβαίνω.... να μη μπορώ να πάω να κανω προπο΄νηση επειδη κτυπα ξυλο θα κοψω καναν τένοντα που δεν ειναι και τοσο απίθανο οσο νομιζουν κάποιοι... πονάς καπου... το αγνοεις... οκ αυτο δουλευει μέσα κάποια στιγμη κράκ έσπασε.... 6 μηνες εκτός... χειρουργια ιστορίες...

Εσυ θα εισαι σε καλυτερη μοιρα απο εμάς γιατι εισαι μικρότερος και αν ξεκινησεις σε 2 χρονια θα φτιάξεις στην ηλικια μας πολυ καλυτερο σώμα απο το δικό μας. Οποτε patience και ολα θα πάνε καλά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Λοιπον μετά απο μια βδομάδα deload.... δεν εκανα τιποτα κυριολεκτικά... πάω σημερα για μια προπόνηση στο 50%

2 ασκησεις στηθος - 2 ασκησεις πλάτης - 2 ασκησεις πόδια - 1 χέρια δικ. - 1 χερια τρικ.

και απο Πέμπτη ξεκινάμε πάλι... με Πόδια. Θα τις εχω σημειωμένες και έτοιμες. Να ξέρω τι θα κάνω.

Επισης θα παιξω λιγο συντηρητικά στα κιλά πχ επικληνη με αλτηρες ενω επαιζα τα 32.5 σε καθε χερι για 12 το Σββατο θα παιξω 30αρια σε καθε χέρι απλά υπολογισα να βγαινει το συνολικο έργο στο τέλος των 4 σέτ +15 - +20 κιλα παραπάνω. Πχ αν τη προηγουμενη φορά εκανα συνολο 1000 κιλά σε καθε χερι για ολα τα σέτ συνολικο έργο τωρα θα το κανω με λιγοτερα κιλα αλλα θα βγει 1010 ας πουμε.... οποτε υπαρχει μια προοδος.

Πρεπει να προσέξω λιγο στις ανυψωτικες κινησεις την βραχεία κεφαλη του δικεφάλου που εκφυεται απο τον ώμο γιατι δεν εχω κανει εξεταση και δε ξερω αυτες οι μικρο ενοχλησεις αν εχουν κάτι σοβαρο κατα βαθος. Εν παση περιπτωση νιωθω καλα τωρα δεν εχω κάποιο πονο οποτε..... πάμε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Μου εδωσε ένα προγραμμα ο coach με σουπερ σετ... Μου λέει θα σε κόψει και άλλο είσαι σε καλό σημείο...

IMG_20240404_183708.jpg



3 φορές την εβδομάδα... Το εκτελεις ως στήλη κάθε φορά τη μια άσκηση πισω απο την άλλη. Στο τέλος κανεις 5 λεπτά διάλειμμα.

Επί 4 και ολοκληρώνεις.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,050 μηνύματα.
Καλησπέρα! Upper προπόνηση (1η της βδομάδας)..
3 Χ 8 + 1 X 6 50kg vertical bench press machine με plates
4 X 8 45kg lat pulldown στην τροχαλία
2 Χ 12 + 1 Χ 10 35kg shoulder press machine με plates
2 X 8 + 1 X 6 41kg pec fly machine
------------------------------------------------------------------------
Αύριο πιάνω δικέφαλους, τρικέφαλους + έλξεις σε μονόζυγο. Αυτή τη βδομάδα δε πρόλαβα leg day, αλλά θα κάνω την επόμενη.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Σημερινή προπονηση πλατη - ώμοι super sets

Screenshot_2024-04-06-14-24-00-883_com.miui.notes.jpg



Screenshot_2024-04-06-14-24-05-632_com.miui.notes.jpg


Καθαρίζω και άλλο το σώμα από τα περιττα λίπη. Σήμερα η ζυγαριά με έδειξε 81.5 μέχρι τέλος Απριλίου με θέλω στα 81.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,050 μηνύματα.
Καλημέρα στην ομάδα! Upper σήμερα..
Δικέφαλοι
1 X 10 + 1 X 5 κάμψεις με αλτήρες 9kg + 1 X 5 κάμψεις με αλτήρες 8kg
1 X 6 + 1 X 4 σφυροειδείς με αλτήρες 9kg + 1 x 5 σφυροειδείς με αλτήρες 8kg

Τρικέφαλοι
1 Χ 10 + 2 Χ 8 + 1 Χ 6 triceps pressdown με σχοινί
3 Χ 6 εκτάσεις τρικέφαλων με αλτήρα 10kg

Πλάτη
1 Χ 10 + 2 Χ 8 + 1 Χ 6 30kg seated row με plates

Κοιλιακοί
3 Χ 12 ροκανίσματα κοιλιακών σε επικλινή πάγκο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
IMG_20240412_174523.jpg


IMG_20240412_175415.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΌΣ στο χέρι... στο σημείο που υπάρχει η κοκκινίλα.

Το πίεσα λίγο προχθές στις ασκήσεις πλάτης και με πονάει τώρα... οταν κάνω κάποιες κινήσεις.

Πριν που κοιμομουν με πόνεσε γιατι έκανα μια κινηση το ειχα ωρα ακινησια και ξυπνησα με ένα αουυυ...

Τέλοςπαντων.... εφαρμογή πάγου ανα 3 ωρες για κανα δεκάλεπτο.

Αυριο μπαίνω για στήθος αν νιωσω οποιαδήποτε ενοχληση στις ασκησεις του στήθους θα κόψω....

μέχρι Τεταρτη δεν θα κάνω πλάτη ή ασκησεις χεριών... αν συνεχίζει.... κοβω για μια βδομαδα δυτυσχώς.


Αυριο ειχα και μια άσκηση πλάτης... αντι για κωπηλατική που έχει κάμψη του αγκώνα και άρα ερέθιση της περιοχής θα κάνω άρσεις τραπεχοειδούς που δεν υπάρχει κάμψη.... ή άρσεις θανάτου με αλτήρες.

Ανάλογα την ενοχληση ή οχι. Αν ενοχλήσει σταματάμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μ αρέσει που δεν θα κάνω προπόνηση αλλα τι να κάνεις... δεν μπορώ να προπονούμαι με πόνο.

Και εχω και καλό σέτ αυριο... να μπώ πάγκο στα 80-82 για 10 επαναληψεις. Θα δούμε.

Αν δεν με πιάνει εκει θα το κάνω. αΝ Με πιάσει και με τσιμπήσει δεν θα μπορέσω να τα κάνω τα κιλά. Σπάσιμο τώρα αλλα και τι να κάνεις.

Σωματικά ειμαι στα 81.5 κιλά περιπου στο 13-14%.

1712860157057.jpg

Θα πέσουμε σίγουρα στα 79 για να δούμε το 10άρικο.

Λίγο έμεινε πίσω και κάτω χαμηλά.... ισα το πιάνω με τα 2,5 δάχτυλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Κτύπησα 30 κάμψεις χωρίς ενόχληση στο χέρι μου....εκανα ενα ζεσταματάκι.... νομίζω αυριο θα καταφέρουμε να βγάλουμε το στήθος. Απο τη στιγμή που δε πονάει... δεν το πιάνει. Οποτε και δεν το επιδεινώνει.

Δε ξέρω ο πάγκος αν θα ειναι έτσι ενταξει αν δεν ειναι χέστονα.... θα παίξουμε με κάμψεις και θα προσθέσω και 15-20 κιλά πάνω μου.... Μια χαρά.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,050 μηνύματα.
View attachment 131547

View attachment 131548
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΌΣ στο χέρι... στο σημείο που υπάρχει η κοκκινίλα.

Το πίεσα λίγο προχθές στις ασκήσεις πλάτης και με πονάει τώρα... οταν κάνω κάποιες κινήσεις.

Πριν που κοιμομουν με πόνεσε γιατι έκανα μια κινηση το ειχα ωρα ακινησια και ξυπνησα με ένα αουυυ...

Τέλοςπαντων.... εφαρμογή πάγου ανα 3 ωρες για κανα δεκάλεπτο.

Αυριο μπαίνω για στήθος αν νιωσω οποιαδήποτε ενοχληση στις ασκησεις του στήθους θα κόψω....

μέχρι Τεταρτη δεν θα κάνω πλάτη ή ασκησεις χεριών... αν συνεχίζει.... κοβω για μια βδομαδα δυτυσχώς.


Αυριο ειχα και μια άσκηση πλάτης... αντι για κωπηλατική που έχει κάμψη του αγκώνα και άρα ερέθιση της περιοχής θα κάνω άρσεις τραπεχοειδούς που δεν υπάρχει κάμψη.... ή άρσεις θανάτου με αλτήρες.

Ανάλογα την ενοχληση ή οχι. Αν ενοχλήσει σταματάμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μ αρέσει που δεν θα κάνω προπόνηση αλλα τι να κάνεις... δεν μπορώ να προπονούμαι με πόνο.

Και εχω και καλό σέτ αυριο... να μπώ πάγκο στα 80-82 για 10 επαναληψεις. Θα δούμε.

Αν δεν με πιάνει εκει θα το κάνω. αΝ Με πιάσει και με τσιμπήσει δεν θα μπορέσω να τα κάνω τα κιλά. Σπάσιμο τώρα αλλα και τι να κάνεις.

Σωματικά ειμαι στα 81.5 κιλά περιπου στο 13-14%.


Θα πέσουμε σίγουρα στα 79 για να δούμε το 10άρικο.

Λίγο έμεινε πίσω και κάτω χαμηλά.... ισα το πιάνω με τα 2,5 δάχτυλα.
περαστικά Ντεβιλ!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
IMG_20240413_104538.jpg


Πρώτο γευμα ημέρας για τον φίλο μου @Valder

85γρ βρώμη
150 ml παστεριωμένο ασπράδι
20γρ πρωτεινη isolate
30gr καρυδια
70γρ μπανάνα
Και λίγη κανέλα.

Ποριτζ!!!

😄

ΘΕΡΜΙΔΕΣ -> 725
ΠΡΩΤΕΙΝΗ -> 49
ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ -> 68 εκ των οποίων το 0.5 ζάχαρη!!!!!
ΛΙΠΑΡΑ -> 27

σημερα θα κάνουμε μαζι όλα τα γευματα και θα δουμε γιατι πρέπει να τρώς κανονικά.... 3-4 γευματα ακομη και οταν εισαι σε διατροφή για να χάνεις κιλά.

Και οχι κάτι ανοησιες τύπου μεινε 2 μερες νηστικός.... φάε ενα μηλο όλη μέρα... και χάσε 50 κιλα σε ενα μήνα.

Παιδιά μην κάνετε τέτοιες διατροφές ειναι ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ για τον οργανισμό σας... θα χάσετε πάρα πολυ μυϊκή μάζα... θα πέσει ο μεταβολισμός και γενικά και το αισθητικό αποτέλεσμα θα ειναι μάπα... μικροί ώμοι... μικρά χέρια καταβολισμός γενικότερα. Δε ξέρω ποιος γκουρού απο το Νεπάλ προτείνει τέτοιες διατροφές για να "καθαρισεις" απλά μην ΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
View attachment 131565

Πρώτο γευμα ημέρας για τον φίλο μου @Valder

85γρ βρώμη
150 ml παστεριωμένο ασπράδι
20γρ πρωτεινη isolate
30gr καρυδια
70γρ μπανάνα
Και λίγη κανέλα.

Ποριτζ!!!

😄

ΘΕΡΜΙΔΕΣ -> 725
ΠΡΩΤΕΙΝΗ -> 49
ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ -> 68 εκ των οποίων το 0.5 ζάχαρη!!!!!
ΛΙΠΑΡΑ -> 27

σημερα θα κάνουμε μαζι όλα τα γευματα και θα δουμε γιατι πρέπει να τρώς κανονικά.... 3-4 γευματα ακομη και οταν εισαι σε διατροφή για να χάνεις κιλά.

Και οχι κάτι ανοησιες τύπου μεινε 2 μερες νηστικός.... φάε ενα μηλο όλη μέρα... και χάσε 50 κιλα σε ενα μήνα.

Παιδιά μην κάνετε τέτοιες διατροφές ειναι ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ για τον οργανισμό σας... θα χάσετε πάρα πολυ μυϊκή μάζα... θα πέσει ο μεταβολισμός και γενικά και το αισθητικό αποτέλεσμα θα ειναι μάπα... μικροί ώμοι... μικρά χέρια καταβολισμός γενικότερα. Δε ξέρω ποιος γκουρού απο το Νεπάλ προτείνει τέτοιες διατροφές για να "καθαρισεις" απλά μην ΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ.
Ενταξει πέρα απο το χυλό χάμω, δεν ειναι πολύ "εμετέ" το μαμ. Και τη μπανανιτσα του εχει και τα καρυδακια του έχει, μια χαρά φαίνεται.

Αυτο που λες παντως για το διημερο fasting, έχει ενα καλό, ότι τις μερες που δεν τρως νιωθεις πεντακαθαρος και ξεθολωμενος με φοβερη ενεργεια (που πιθανον να μπορει να γινει και με καθαρές και μετρημενες τροφές), αλλά οντως εχει ενα τεραστιο κακό. Στρεσσάρει το έντερο, κρασάρει τον μεταβολισμό στο μηδεν και δεν χάνω.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,050 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομαδάρα! Leg day σήμερα μετά από 2 βδομάδες...

2 Χ 12 + 2 Χ 8 54kg leg extension machine
4 X 10 59kg hip abductor machine
4 X 10 59kg hip adductor machine
3 X 10 30kg calf raises
3 X 10 80kg πρέσα high and wide
3 Χ 12 ροκανίσματα κοιλιακών σε επικλινή πάγκο με plate 5kg
3 X 12 εκτάσεις ραχιαίων με plate 5kg

Καλές προπονήσεις!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Ομάδα καλησπερα!!!

Σημερινή προπονηση... Πονάει λίγο το χέρι αλλά δεν υπάρχουν δικαιολογίες γιατί στην άσκηση του παγκου δεν ενόχλησε καθόλου.

Σωματικό βάρος σημερινό στα 81.3

Μπήκα παγκο σετ στα 80 για ένα καθαρό 10 αρι ελάχιστα έγλειψε στο τέλος με τα δάχτυλα ο σποτ. Εγκυροτατο.


Μόνη στο strength level με βγάζει στα 106 κιλά... Ανεβήκαμε 😃

Κάπου είχε βάλει ο Κογιας ένα challenge για τις ειδικές δυνάμεις των Ρώσων... Όπου σε ένα από τα αγωνίσματα ήταν να παιξεις σε παγκο το βάρος σου για 10 επαναλήψεις!!!

Ιδου λοιπόν! Το περασα!!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top