Fitness Thread!

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Η μπάρα μόνη της ζυγίζει 20 κιλά εγώ έβαλα αλλά 12.5 από κάθε πλευρα.
αααααααααααααα......σορι εμενα ειναι 20κιλα συνολικα ...παιζω με τον χρονο καποιες φορες ...π.χ για 30'' να κανω επαναληψεις
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
αααααααααααααα......σορι εμενα ειναι 20κιλα συνολικα ...παιζω με τον χρονο καποιες φορες ...π.χ για 30'' να κανω επαναληψεις

Τι θες να δουλέψεις ώμους ;
αν δεν σε πιάνει επειδη τα κιλα ειναι λιγα πιάσε και ενα λαστιχο ή εναν αλτηρα μετα και κανε διπλο σετ καπάκι εκτασεις ωμων.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τι θες να δουλέψεις ώμους ;
αν δεν σε πιάνει επειδη τα κιλα ειναι λιγα πιάσε και ενα λαστιχο ή εναν αλτηρα μετα και κανε διπλο σετ καπάκι εκτασεις ωμων.
Μόλις σκέφτηκα μαζί με την μπάρα τελευταίο σετ να το κάνω μαζί με το λάστιχο για επιπλέον κ"κιλά"
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια και αυτό έπαθα χθες. Κατέληξα να κάνω διαδρομή 15χλμ χωρίς στάση για νερό και όταν επέστρεψα ήμουν πτώμα για οτιδήποτε άλλο. Δεν έκανα το ladder ούτε χθες. Σήμερα οπωσδήποτε. Τα εξανθήματα μου άρχισαν επιτέλους να βελτιώνονται. Γυμναστική ήθελαν 🤣

Μου άρεσε όμως το περπάτημα. Δυστυχώς βρέχει συχνά και δεν μπορώ να κάνω τόσα χιλιόμετρα πλέον. Καλό Απρίλιο τώρα. Πιστεύω ένας συνδιασμός βάρη και HIRT και μερικές ώρες μετά περπάτημα, θα κάψει εύκολα λίπος. 1200 θερμίδες εκαψα για την πλάκα μου σήμερα.

Επόμενος στόχος μου είναι να αυξήσω τον καστανό λιπώδη ιστό αυξάνοντας την έκθεση μου στο κρύο. Με την αύξηση του κάστανου λιπώδη ιστού επιταχύνεις τον μεταβολισμό και την καύση του λευκού λιπώδη ιστού. Με 8 βαθμούς σήμερα φόρεσα κοντομανικα και ελαφρύ μπουφάν χωρίς επένδυση και την παλεψα μια χαρά. Στόχος είναι το κοντομανικο μεταξύ 5-10 βαθμών. Από 15 και πάνω φοράω κοντομανικα. Το αρνητικό είναι ότι θα επηρεαστω στην έκθεση στην ζέστη αλλά αυτό το παθαίνω ούτως η άλλως όταν έρχομαι Ελλάδα τα καλοκαίρια 😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Όντως η καλυτερη αντιβίωση είναι η γυμναστική χαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
dance fail GIF by Robert E Blackmon

Επισης η γυμναστική ειναι ψυχολογικος αποσυμπιεστης. Μην το ξεχναμε αυτο. Παντα αισθανομαστε αλλιώς, καλυτερα μετα. :vroum:
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
dance fail GIF by Robert E Blackmon

Επισης η γυμναστική ειναι ψυχολογικος αποσυμπιεστης. Μην το ξεχναμε αυτο. Παντα αισθανομαστε αλλιώς, καλυτερα μετα. :vroum:
Ποσο σωστη!!!
Γεμιζεις ενεργεια! Οταν δεν ασκεισαι βαριεσαι που ζεις. Ολη μερα καθισιο, κρεπαλη και γκρινια. Με την γυμναστικη σου φευγει το αγχος, εισαι περισσοτερο αισιοδοξη, βλεπεις στρεσσογονες καταστασεις διαφορετικα και τις αντιμετωπιζεις καλυτερα και γενικα ισχυει αυτο που ελεγαν και οι προγονοι μας... νους υγιης εν σωματι υγιη
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποσο σωστη!!!
Γεμιζεις ενεργεια! Οταν δεν ασκεισαι βαριεσαι που ζεις. Ολη μερα καθισιο, κρεπαλη και γκρινια. Με την γυμναστικη σου φευγει το αγχος, εισαι περισσοτερο αισιοδοξη, βλεπεις στρεσσογονες καταστασεις διαφορετικα και τις αντιμετωπιζεις καλυτερα και γενικα ισχυει αυτο που ελεγαν και οι προγονοι μας... νους υγιης εν σωματι υγιη
Ακριβως.Αγχολυτικο το καλυτερο θα ελεγα,μην αναλυσουμε για ενδορφινες τα γνωριζετε ηδη.
Εμενα οση κουραση και να ειχα την προηγουμενη μερα,ηταν σα να επαιρνα ενα boost αληθεια αυτο.
Ισως ενας λογος θα ελεγα που δεν ασχολουνται πολλοι ειναι οτι μεσα τους εχει εξισωθει με καταναγκασμο,οπως στο σχολειο θυμαμαι εγω ετρεχα πρωτη ή για τα αθληματα,τα υπολοιπα παιδια α παλι θα τρεξουμε?
Και γινοταν καταναγκασμος.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Χάσαμε και τον Νίκο λέτε να τον πλακωσε καμια μπάρα;;;; 😅
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 73221
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 73222

Ω ρε φίλε... Ωραία η φασολάδα αλλά μετά πολυ αέριο 😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Λοιπόν μεσημέρι σήμερα μετά τη δουλειά

Από κάτω είναι ο μπακαλιάρος φιλέτο 😁
 

Συνημμένα

  • IMG_20201222_041256.jpg
    IMG_20201222_041256.jpg
    4.7 MB · Εμφανίσεις: 85

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Χάσαμε και τον Νίκο λέτε να τον πλακωσε καμια μπάρα;;;; 😅
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ω ρε φίλε... Ωραία η φασολάδα αλλά μετά πολυ αέριο 😂
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τώρα το είδα .Χτες δεν είδα το θέμα να είναι στα τρεντς
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
θΑ ΒΡΆΣΩ ΡΥΖΙ ΣΗΜΕΡΑ και θα βάλω τονο , λαδάκι αλατακι και λιγη σάλτσα ή μουσταρδα οπως χθές θα ανεβάσω πιο μετά φώτο !
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Devil δεςαυτο που έστειλα ....προγυμανστικης είναι τώρα....κατέβα σε λίπος που σου λέω ξεκινά αερόβιο
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φαστ Μακαρόνια...
Μην ξαναβάλεις το όνομα μου σε τέτοιο μετριότατο πιάτο. Οι ντομάτες γι' αρχή δεν είναι της εποχής και το μπλέ τυρί το ενσωματώνουμε σε σάλτσα! Για να μη πώ για το ολόκληρο σκόρδο του τεμπέλη! Quelle horreur!!!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Devil δεςαυτο που έστειλα ....προγυμανστικης είναι τώρα....κατέβα σε λίπος που σου λέω ξεκινά αερόβιο

Νίκο πολυ καλός μπράβο. Βάλτο κ εδώ μέσα ρε μη ντρέπεσαι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σορρυ αλλά το ροκφόρ ποτε δεν το συμπάθησα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
No no no haha .Μρ αυτό που είδες δεν ικανοποιούμε ..
Φαντάσου τι προσπαθώ να χτίσω 😢
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top