Fitness Thread!

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Φαστ 3
IMG_20201222_151746.jpg


Χωρίς τυριά...
Χωρίς transformed λιπαρά...

Οι ντομάτες γι' αρχή δεν είναι της εποχής
Είναι ντοματινια Κρήτης και είναι εποχής γιατί δεν έκανε χειμώνα. Πολύ πιο νόστιμες από τα καλοκαιρινά...
Όσο για το σκόρδο, μόνο ωμό και χτυπημένο βγάζει την αλυσινη.
Το ροκφόρ το προτιμώ έτσι για να το καταλαβαίνω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
No no no haha .Μρ αυτό που είδες δεν ικανοποιούμε ..
Φαντάσου τι προσπαθώ να χτίσω 😢
Κοίτα η φωτο ήταν κοντινή εγω μεν είμαι λιγότερο γραμμωμενος στη κοιλιά από σένα αλλά πανω έχω ευρος ώμων 50 εκ. !!! Και διάμετρο ποδιου 55.

Και στήθος και χέρι πολυ καλός φαίνεσαι μεγαλυτερο το χέρι σου από ότι είναι γιατί δεν έχεις λίπος.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κοίτα η φωτο ήταν κοντινή εγω μεν είμαι λιγότερο γραμμωμενος στη κοιλιά από σένα αλλά πανω έχω ευρος ώμων 50 εκ. !!! Και διάμετρο ποδιου 55.

Και στήθος και χέρι πολυ καλός φαίνεσαι μεγαλυτερο το χέρι σου από ότι είναι γιατί δεν έχεις λίπος.
Ναι όντως κοντινή ....στείλε μια κοντινή εσύ ....μετα θα κάνω τις μετρήσεις να σου πω τι έχω εγώ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Η μέτρηση είναι από το τελείωμα του ενός ώμου μέχρι τον άλλο.
Μου προκάλεσες ανασφάλεια τώρα 😂😂😂.Τι θα κάνω τώρα για να βάλω λίγο περισσότερο μυ σε στήθος και κοιλιακούς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου προκάλεσες ανασφάλεια τώρα 😂😂😂.Τι θα κάνω τώρα για να βάλω λίγο περισσότερο μυ σε στήθος και κοιλιακούς
Αλλά έχω πετύχει αυτό που θέλω ,να μου κάθονται ωραία τα ρούχα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Μου προκάλεσες ανασφάλεια τώρα 😂😂😂.Τι θα κάνω τώρα για να βάλω λίγο περισσότερο μυ σε στήθος και κοιλιακούς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αλλά έχω πετύχει αυτό που θέλω ,να μου κάθονται ωραία τα ρούχα

Νίκο μια χαρά είσαι πραγματικα. Αν θες να βάλεις όγκο δικό σου θέμα. Δοκιμές θα κάνεις σε διατροφή.... Με τη καραντίνα δυσκολο να βάλεις αρκετή μάζα είναι λόγος κ εξοπλισμός που έχουμε. Και δεν φαίνεσαι αρχάριος... Ποσες καμψεις κανεις αμα πεσεις τώρα βγάζεις 15-20 κανονικές ;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Νίκο μια χαρά είσαι πραγματικα. Αν θες να βάλεις όγκο δικό σου θέμα. Δοκιμές θα κάνεις σε διατροφή.... Με τη καραντίνα δυσκολο να βάλεις αρκετή μάζα είναι λόγος κ εξοπλισμός που έχουμε. Και δεν φαίνεσαι αρχάριος... Ποσες καμψεις κανεις αμα πεσεις τώρα βγάζεις 15-20 κανονικές ;
Ναι ουυυ άνετα παρά πάνω ...τώρα σε λίγο τελειώνει κοιλιακούς και θα κάνω μια δοκιμή πόσα είναι το Μαξ μου ..αν και έχουν πρηστεί τα χέρια
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Έβαλα και λίγο χουμους πωπω τέλειο

IMG_20201223_040414.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι ουυυ άνετα παρά πάνω ...τώρα σε λίγο τελειώνει κοιλιακούς και θα κάνω μια δοκιμή πόσα είναι το Μαξ μου ..αν και έχουν πρηστεί τα χέρια

Ε τότε φίλε δεν εισαι αρχάριος... Τι προοδο να κανεις με απλές καμψεις καιια απλή μπάρα με 20 κιλά. Αραξε κάνε συντήρηση μέχρι να ανοίξει η καραντίνα η παρε κανα λάστιχο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
40 push up σε 48 δευτερόλεπτα ....πήγα μέχρι 50 αλλά αυτό με χίλια δυο ζόρια
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
40 push up σε 48 δευτερόλεπτα ....πήγα μέχρι 50 αλλά αυτό με χίλια δυο ζόρια

Τα κάνεις γρήγορα φίλε. Εγώ έκανα τα 30 σε 2 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα προχθες... Εσυ πως έκανες τα 40 ουτε σε ένα λεπτό; τα έκανες μισά κ γρήγορα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τα κάνεις γρήγορα φίλε. Εγώ έκανα τα 30 σε 2 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα προχθες... Εσυ πως έκανες τα 40 ουτε σε ένα λεπτό; τα έκανες μισά κ γρήγορα.
Γρήγορα τα έκανα όλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ώμους περίπου 45-47 είναι
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φουλ μέχρι κάτω , χρησιμοποίησα και κάτι λαβές
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλυτερα να τις κανεις πιο αργά τις καμψεις σε πιανουν κ καλυτερα κ τωραααα ήρθε η ώρα για νανιιιι ! Απογευματινό
Όντως νάνι ?😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.

Συνημμένα

  • IMG_20201223_045643.jpg
    IMG_20201223_045643.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 91

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ναι ρε εννοείται
Αυξάνεις πιθανότητες καρδιακών παθήσεων ....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλύτερα να είσαι κουρασμένος μέχρι το βράδυ παρά ύπνος το μεσημέρι,απόγευμα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Ουτε καν που το διάβασες αυτό. Κοίτα εδώ κρεβατάκι και νερό δίπλα... Φίλε χωρίς νερό και ξεκουραση αποτέλεσμα στη γυμναστική δε βλέπεις. Για αυτό ρίξε το στον υπνο χαχαχ
 

Συνημμένα

  • IMG_20201223_050443.jpg
    IMG_20201223_050443.jpg
    986.4 KB · Εμφανίσεις: 88

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τελείωσα το πρόγραμμα μου και ξεκινάω το προηγούμενο. Δεν είμαι για ασκήσεις αποκλειστικά με βάρη γιατί δυσκολεύομαι να ακολουθήσω το πρόγραμμα όταν είμαι καθημερινα πιασμένη. Όταν βλέπω τι έχω να κάνω την επόμενη μέρα και αναφωνω με ωχ, δεν είμαι με καλή διάθεση και νιώθω ότι κάνω αγγαρεία. Με το προηγούμενο πρόγραμμα που είχε συνδιασμό βάρη και ΗΙΙΤ ανυπομονούσα για την επόμενη ημέρα. Θέλω ο σφυγμος μου να χτυπάει κοκκινο. Είναι προτιμότερο να κάνουμε κάτι που μας αρέσει πάρα κάτι με το ζόρι. Θα ξανακάνω το πρόγραμμα με τα βάρη αλλά με δικό μου ρυθμο και θα το συνδυασω με ΗΙΙΤ. Για μένα ήταν πολύ να κάνω lower body/upper body 2 φορές την εβδομάδα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελείωσα το πρόγραμμα μου και ξεκινάω το προηγούμενο. Δεν είμαι για ασκήσεις αποκλειστικά με βάρη γιατί δυσκολεύομαι να ακολουθήσω το πρόγραμμα όταν είμαι καθημερινα πιασμένη. Όταν βλέπω τι έχω να κάνω την επόμενη μέρα και αναφωνω με ωχ, δεν είμαι με καλή διάθεση και νιώθω ότι κάνω αγγαρεία. Με το προηγούμενο πρόγραμμα που είχε συνδιασμό βάρη και ΗΙΙΤ ανυπομονούσα για την επόμενη ημέρα. Θέλω ο σφυγμος μου να χτυπάει κοκκινο. Είναι προτιμότερο να κάνουμε κάτι που μας αρέσει πάρα κάτι με το ζόρι. Θα ξανακάνω το πρόγραμμα με τα βάρη αλλά με δικό μου ρυθμο και θα το συνδυασω με ΗΙΙΤ. Για μένα ήταν πολύ να κάνω lower body/upper body 2 φορές την εβδομάδα.
μου θυμισες την πρωτη μερα που ειχα παει γυμναστηριο και ενω τα εκανα ολα ασκησεις οργανα ,το επομενο πρωι δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι :D ειχα πιαστει ολοκληρη.
Εννοειτα το σωμα θελει ξεκουραση αυτη που χρειαζεται να ανακτα ενεργεια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top