Fitness Thread!

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατί δεν καταναλώνεις ? Εγώ τώρα είδα τι διατροφικές αξίες έχει και το βάζω παντού
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Ομελέτα με γιαούρτι 🤙🤙

Μπα στανταρ ειναι το πρωινο μου κουακερ γιαουρτι μπανανα μέλι ή σιροπι αγαυης καρυδια και μια μπάρα πρωτεινης αυτην που παιρνω.... με τη σοκολατα

βγαζει κατι φοβερα σιροπια η My protein me 0 θερμιδες και τα ριχνεις πανω απο τις κουακεροπιτες και γινονται τρομερά αλλα δεν εχω ρε γαμωτο.... ηθελα κάτι τέτοιο αυριο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μπα στανταρ ειναι το πρωινο μου κουακερ γιαουρτι μπανανα μέλι ή σιροπι αγαυης καρυδια και μια μπάρα πρωτεινης αυτην που παιρνω.... με τη σοκολατα

βγαζει κατι φοβερα σιροπια η My protein me 0 θερμιδες και τα ριχνεις πανω απο τις κουακεροπιτες και γινονται τρομερά αλλα δεν εχω ρε γαμωτο.... ηθελα κάτι τέτοιο αυριο.
Δεν πειράζει ρε ,δοκίμασε την διατροφή του Νικ άμα είναι ,2 τοστακια με γάλα 😂


Βρώμη δεν έχεις ? Και αυτό είναι ωραίο για πρωινό με ξηρούς καρπούς ,φρούτα και μέλι
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Δεν πειράζει ρε ,δοκίμασε την διατροφή του Νικ άμα είναι ,2 τοστακια με γάλα 😂


Βρώμη δεν έχεις ? Και αυτό είναι ωραίο για πρωινό με ξηρούς καρπούς ,φρούτα και μέλι

Το κουακερ ειναι η βρωμη... οσο για τα τοστάκια αν εσενα δεν σε χαλάνε οκ

αλλα σε μια πιο αυστηρη διατροφη body building δεν υπάρχουν....
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το κουακερ ειναι η βρωμη... οσο για τα τοστάκια αν εσενα δεν σε χαλάνε οκ

αλλα σε μια πιο αυστηρη διατροφη body building δεν υπάρχουν....
Πλακιτσα 😝

Εντάξει σιγά την πρωτεινη απ' τη μπάρα πάρε το από 2 αυγά βραστά .....cheat meals κάνεις ?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Μετά το reaction ....

E nai ρε συ... τωρα υπάρχει πιο ποιοτικος υδατανθρακας απο το ψωμί.... και τα κριτσινια και τα δημητριακα "φιτνες"

σπανάκι , πατατα , γλυκοπατατα , μελιτζάνες , λαχανο , καροτο - λαχανικα γενικά , ρυζι μπασμάτι - ρυζι καστανό - βρώμη κτλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πλακιτσα 😝

Εντάξει σιγά την πρωτεινη απ' τη μπάρα πάρε το από 2 αυγά βραστά .....cheat meals κάνεις ?

32γρ πρωτεινη εχει η μπάρα στα 100....

Μπα cheat meal εχω να κάνω κανα μήνα και βάλε.... μπορει πχ αμα θελησω να φάω καμια σοολατα 50γρ μεσα στη μερα και να την 'χωρέσω" αλλα γενικα ακροτητες και να κάτσω κάτω να σαβουριάσω εχω πολυ καιρο να κάνω.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Σήμερα έκανα δυνατό πρόγραμμα! Και μάλιστα το έκανα πρωί γιατί τα βραδινά με κουράζουν.
Σετ 1
Σουπερμαν κάμψεις, ένα χέρι κωπηλατική

Σετ 2
Bench press, κωπηλατική με 2 χέρια

Σετ 3
Ασκήσεις για την πλάτη με λάστιχα

Burnout:
2 λεπτά plank jacks, 2 λεπτά plank στα πλάγια όπου κρατάς ένα βαρακι με το ένα χέρι και το κατεβάζεις κάτω

Τώρα θα πάω για 5-6χλμ περπάτημα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Σήμερα έκανα δυνατό πρόγραμμα! Και μάλιστα το έκανα πρωί γιατί τα βραδινά με κουράζουν.
Σετ 1
Σουπερμαν κάμψεις, ένα χέρι κωπηλατική

Σετ 2
Bench press, κωπηλατική με 2 χέρια

Δηλαδη ;;;;
Σετ 3
Ασκήσεις για την πλάτη με λάστιχα

Burnout:
2 λεπτά plank jacks, 2 λεπτά plank στα πλάγια όπου κρατάς ένα βαρακι με το ένα χέρι και το κατεβάζεις κάτω

Τώρα θα πάω για 5-6χλμ περπάτημα
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δεν αισθάνεσαι να σου γυρίσει μπούμερανγκ?
3 εβδομάδες είχα να φαω φουλ χάλια και μετά όταν εκανα cheat meal έτρωγα πιο πολύ ....οπότε κάπως το εξισορροπω τώρα για να μην συμβαίνει αυτό
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Δεν αισθάνεσαι να σου γυρίσει μπούμερανγκ?
3 εβδομάδες είχα να φαω φουλ χάλια και μετά όταν εκανα cheat meal έτρωγα πιο πολύ ....οπότε κάπως το εξισορροπω τώρα για να μην συμβαίνει αυτό

Κοιταξε να δεις.... δεν το σκέφτομαι. Γιατι κάνω το προγραμμα μου ! Που και που τρωω καμια σοκολατα 30-50γρ αλλα να κατσω να κάνω σκληρο φαγοποτι να μη μπορω να σηκωθω μετά έχω μηνες να το κάνω.... δεν λεει ρε φιλε οταν τρως ετσι ελαφρα αμα αρχισω τις μαλακιες θα γινει το στομαχι μου χάλια !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χθες για παράδειγμα πηρε η μανα μου που αυτη τη περιοδο ειναι εδώ.... ενα πακέτο μπισκοτα ΓΙΟΛΑΝΤΑ με ταχινι... φιλε ηταν απιστευτα έφαγα 2 ... ντάξει τι να κάνουμε... τα έβαλα στο πρωινο μου.

Αυτα ηταν πολυ ωραια.... ή μου χει λειψει ενα σαντουιτς με κοτοπουλο και μαγιονέζα.... ειδικα απο τα Εβερεστ... ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ να το χωρέσεις στη διατροφη σου το πρωι ρε συ.... απλα μετά θα κοπανησεις και ενα πακετάκι ασπράδι... για να πάρεις τη πρωτεινη που πρέπει... κάπως έτσι το πάς.... τωρα νταξει αμα κατσεις κάτω κ αρχισεις να κατεβάζεις με το κιλο τα φρυγαδέλια και τις πιτσες γαμησε μας !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Για μια μέρα επιβάλεται όμως αν δεν μπορείς να το ελέγξεις...εγώ φαντάσου όταν διατηρώ σκληρη διατροφή την εβδομάδα έχω ένα cheat meal (τρωω σαβουρα όχι μέχρι να πεθάνω ) γεύμα ....όχι μέρα αλλά γεύμα




Καλά αυτός ο λιανοσορος τι ωραίο πράγμα ρε παιδιά ,το ειχα καιρό στο σπίτι και δεν τκ εκμεταλλευομουν .....αύριο θα φτιάξω ομελέτα με σπανάκι ,ντοματινια και λιανοσπορο μέσα

Α και είναι τρυμμενος ,δεν είναι σπόρος σπορος
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Είχα κάποτε ένα βάζο λιναρόσπορο. Το έδωσα στα πουλιά 🤣
Οι σπόροι κια αξίζουν; Τους βλέπω συχνά σε πρωινά γεύματα
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Γνώμες για αλτηρες από jumbo;;; 2 10 κιλους μου τους βγάζει 30 ευρώ κόστος....
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Γιατί όχι ? Άμα είναι ακριβώς στα κιλά τι μειονεκτήματα μπορεί να έχουν ?
Και τα έχει φθηνα πολλά πράγματα....δεν το περίμενα

Σημερινές μετρήσεις

Βάρος :72kg
Κοιλιά : 76.5cm
ΑΡ Δικεφ:32.5cm
ΔΕ Δικεφ:33cm
Στήθος: 103.5cm

Σήμερα σταματάω να πέφτω επίσημα σε λίπος ( 😂) .Άμα συνεχίσω θα χάσω μύες πιστεύω .
Νομίζω ήταν ένα επιτυχημένο recomp καθώς μέσα σε ένα χρόνο πήρα περίπου 0.5-1 κιλό μύες

Επόμενος στόχος : αύξηση δικέφαλων στήθος και ώμων με ταυτόχρονη αύξηση στην κοιλιά ...δεν ξέρω αν πετύχει με ότι έχω στο σπίτι ,αν δεν πετύχει κάτι μέχρι Οκτώβριο και Νοέμβριο πάμε ολοταχώς προς bulking
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.

Γιατί όχι ? Άμα είναι ακριβώς στα κιλά τι μειονεκτήματα μπορεί να έχουν ?
Και τα έχει φθηνα πολλά πράγματα....δεν το περίμενα

Γιατί μπορεί να είναι πλαστικοι με αμμο μέσα κ να σπάσουν....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top